Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Currently in stock

On promotion

Review rating

Marketplace product

Fragrance scent

Narciso-Rodriguez-hero-logo-icon

NARCISO RODRIGUEZ PREMIUM BEAUTY FRAGRANCES

American designer Narciso Rodriguez worked for the likes of Donna Karan and Calvin Klein before he made his break as a global fashion icon. With Michelle Obama wearing his dress to celebrate her husband's victory as the first black president, clearly this New York native has a desirable apparel collection. To match this is the Narciso Rodriguez perfume range.

SHOP THE COLLECTION

FOR HER
EAU DE PARFUM.

Born of simplicity and essentiality; guided by femininity and elegance. The ‘for her’ line is Narciso Rodriguez’s gift to women and an homage to their inner beauty.

shop now
INTRODUCING ALL OF ME
THE NEW FEMALE FRAGRANCE

Discover a fragrance that is as unique as you are. Created to celebrate each woman's uniqueness, all of me is the bold new fragrance from Narciso Rodriguez. Every accord is designed to express each and every note of you, allowing you to be every version of yourself and let your own truth bloom.

shop now
INTRODUCING ALL OF ME
THE NEW FEMALE FRAGRANCE

Discover a fragrance that is as unique as you are. Created to celebrate each woman's uniqueness, all of me is the bold new fragrance from Narciso Rodriguez. Every accord is designed to express each and every note of you, allowing you to be every version of yourself and let your own truth bloom.

shop now
NARCISO Cristal: The new narciso rodriguez fragrance for women
Narciso Rodriguez is one of the most preeminent American designers of our time. for her, Rodriguez’s first fragrance, was inspired by a rare musc oil and created as a tribute to women. More than fifteen years later it has become an icon, a leader, and a phenomena in the global world of fragrance. Like the most revered classics, Narciso Rodriguez fragrances, including for her and NARCISO, continue to be defined by a musc signature that is easily identified, invariably remembered, and consistently beloved.
29 products found
Items per page 60
Sort by

Narciso Rodriguez - For Her Eau De Parfum Intense 50ml

0
    Original price £105.00 each £2100.00 per 1l

narciso rodriguez for her Eau de Parfum 50ml

Options: + 2 sizes
4
    Original price £96.00 each £1920.00 per 1l

narciso rodriguez for her PURE MUSC Eau de Parfum 50ml

1158
    Original price £96.00 each £1920.00 per 1l

narciso rodriguez for her Eau de Parfum 100ml

Options: + 2 sizes
4
Sorry, Store Pick-up Only
    Original price £125.00 each £1250.00 per 1l

narciso rodriguez for her Eau de Toilette 30ml

Options: + 2 sizes
4
    Original price £56.00 each £1866.67 per 1l

narciso rodriguez for her Eau de Toilette 50ml

Options: + 2 sizes
4
    Original price £82.00 each £1640.00 per 1l

narciso rodriguez for her MUSC NOIR ROSE Eau de Parfum 50ml

1540
    Original price £96.00 each £1920.00 per 1l

narciso rodriguez NARCISO Cristal Eau de Parfum 30ml

985
    Original price £66.00 each £2200.00 per 1l

Narciso Rodriguez For Her Musc Nude Eau De Parfum 30Ml

282
    Original price £66.00 each £2200.00 per 1l

narciso rodriguez NARCISO Ambrée Eau de Parfum 50ml

922
    Original price £96.00 each £1920.00 per 1l

Narciso Rodriguez Narciso Radiante Eau De Parfum 90ml Spray

0
    Discounted price £79.80 each   Original price was £120.00 £120.00 £886.67 per 1l

Narciso Rodriguez Musc Noir Rose For Her Eau de Parfum 30ml Spray

1540
    Discounted price £46.95 each   Original price was £79.00 £79.00 £1565.00 per 1l

Narciso Rodriguez For Her - 50ml EDT, 50ml Lotion

0
    Discounted price £72.99 each   Original price was £85.00 £85.00 £72.99 each

Narciso Rodriguez Musc Noir For Her 100 ml EDP Spray

2012
    Discounted price £79.20 each   Original price was £164.40 £164.40 £792.00 per 1l

Narciso Rodriguez All Of Me Eau De Parfum 30ml

1913
Save on selected Fragrance
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
    £816.67 per 1l
Available in Stores only

Narciso Rodriguez Narciso Cristal Eau de Parfum 90ml Spray

985
    Discounted price £56.25 each   Original price was £125.00 £125.00 £625.00 per 1l

Narciso Rodriguez All Of Me Floral Eau De Parfum 30ml Spray

0
    Discounted price £39.90 each   Original price was £70.00 £70.00 £1330.00 per 1l

Narciso Rodriguez For Her Eau De Parfum 150ml Refill

0
    Discounted price £71.58 each   Original price was £137.00 £137.00 £477.20 per 1l

Narciso Rodriguez Bleu Noir For Him 100ml Eau De Toilette

0
    Original price £50.31 each £503.10 per 1l

Narciso Rodriguez Narciso Ambree 10ml EDP Purse Spray

0
    Original price £25.31 each £2531.00 per 1l

Narciso Rodriguez Pure Musc For Her 100ml Eau De Parfum

1158
    Discounted price £120.00 each   Original price was £136.80 £136.80 £1200.00 per 1l

Narciso Rodriguez For Her Eau De Toilette 150ml Refill

0
    Discounted price £62.06 each   Original price was £68.95 £68.95 £413.73 per 1l

Narciso Rodriguez Narciso Radiante Eau De Parfum 50ml Spray

0
    Original price £104.99 each £2099.80 per 1l

Narciso Rodriguez All of me Intense 50ml

0
    Discounted price £52.50 each   Original price was £105.00 £105.00 £1050.00 per 1l

Narciso Rodriguez All Of Me Gift Set 90ml EDP + 50ml Body

0
    Discounted price £76.99 each   Original price was £138.00 £138.00 £76.99 each

Narciso Rodriguez All Of Me Gift Set 30ml EDP + 50ml Body

0
    Original price £43.25 each £43.25 each

Narciso Rodriguez Pure Musc Absolue 50ml EDP Spray

0
    Original price £104.99 each £2099.80 per 1l

Narciso Rodriguez Bleu Noir 50ml EDT Spray

0
    Discounted price £54.90 each   Original price was £64.90 £64.90 £1098.00 per 1l

Narciso Rodriguez All Of Me Intense Eau De Parfum 30ml Spray for Her

0
    Discounted price £68.40 each   Original price was £72.00 £72.00 £2280.00 per 1l

1-29 of 29 products