narciso rodriguez for her PURE MUSC Eau de Parfum 50ml

    Original price £96.00 each £1920.00 per 1l
Size: 50ML (£96.00)
30ML £15.75 £525.00 per 1l
50ML £96.00 £1920.00 per 1l
We're sorry but this product is no longer available online
1/5

narciso rodriguez for her PURE MUSC Eau de Parfum 50ml

    Original price £96.00 each £1920.00 per 1l
Size: 50ML (£96.00)
30ML £15.75 £525.00 per 1l
50ML £96.00 £1920.00 per 1l
We're sorry but this product is no longer available online

Collect from store

Search for a Store

Home Delivery Information

Delivery Options & Info

Product Information

Narciso Rodriguez's signature musc is reinterpreted and refined with a disarming purity and a rich depth. With for her PURE MUSC the sublime heart of musc is enhanced with a white floral bouquet.

eau de parfum

Flammable
BEAUTE PRESTIGE INTERNATIONAL
56/A, RUE DU FAUBOURG SAINTHONORE
75008 PARIS
EMAIL: https://corp.shiseido.com/en/scp/inquiry/mail/form.php

Product code: 820980

EAN: 3423478504158

Our customers say

AI Summary

Clean, musky floral with widespread praise for its freshness, subtlety and long-lasting presence; many call it “lovely”, “divine” and a new favourite for day or evening wear.

  • genai.genai.review.summary.pro Clean floral musk
  • genai.genai.review.summary.pro Long lasting performance
  • genai.genai.review.summary.pro Subtle yet distinctive
  • genai.genai.review.summary.con Variable longevity on skin