Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Currently in stock

On promotion

Review rating

Promotions

Pantene

Pantene

Pantene believes in the Power of Hair. A great hair day, no matter what that looks like, can make women feel stronger and more powerful; scientifically proven in a recent study with Yale University. With hair products for every hair type, Pantene is on a mission to bring great hair days to every woman.

43 products found
Items per page 60
Sort by

Pantene Grow Abundant Anti-Hair Loss Scalp Serum 60m

128
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More
  £9.99   Original price £19.99 each £333.17 per 1l
Member Price     £9.99 £166.50 per 1l
 

Pantene Grow Abundant Anti-Hair Loss Shampoo 290ml

126
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More
  £6.99   Original price £13.99 each £48.24 per 1l
Member Price     £6.99 £24.11 per 1l
 

Pantene Grow Abundant Anti-Hair Loss Conditioner 250ml

123
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More
  £6.99   Original price £13.99 each £55.96 per 1l
Member Price     £6.99 £27.96 per 1l
 

Pantene Grow Abundant Anti-Hair Loss Mask 300ml

0
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More
  £9.99   Original price £19.99 each £66.63 per 1l
Member Price     £9.99 £33.30 per 1l
 

Pantene Pro-V LOVE Robert Indiana Repair & Protect Oil 100ml

0
3 for 2 on selected Pantene
Learn More
    Original price £8.49 each £84.90 per 1l

Pantene Pro-V LOVE Robert Indiana Keratin Hair Shampoo 250ml

0
3 for 2 on selected Pantene
Learn More
    Original price £6.49 each £25.96 per 1l

Pantene Pro-V LOVE Robert Indiana Miracle Conditioner 220ml

0
3 for 2 on selected Pantene
Learn More
    Original price £6.49 each £29.50 per 1l

Pantene Pro-V LOVE Robert Indiana Keratin Hair Mask 300ml

0
3 for 2 on selected Pantene
Learn More
    Original price £6.49 each £21.63 per 1l

Pantene Pro-V Moisture Heat & Glow Leave-In Cream 135Ml

675
3 for 2 on selected Pantene
Learn More
    Original price £12.00 each £88.89 per 1l

Pantene Pro-V Moisture Recharge Shampoo 500M

410
3 for 2 on selected Pantene
Learn More
    Original price £6.50 each £13.00 per 1l

Pantene Pro-V Moisture Recharge Conditioner 350Ml

353
3 for 2 on selected Pantene
Learn More
    Original price £6.50 each £18.57 per 1l

Pantene Pro-V Moisture Recharge Keratin Mask 300M

369
3 for 2 on selected Pantene
Learn More
    Original price £6.50 each £21.67 per 1l

Pantene 7in1 Hair Oil Mist with Biotin 145ml

6
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More
  £4.99   Original price £9.99 each £68.90 per 1l
Member Price     £4.99 £34.42 per 1l
 

Pantene Lift & Volume Silicone Free Shampoo, Biotin, 400ml

53
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More
  £3.24   Original price £6.50 each £16.25 per 1l
Member Price     £3.24 £8.10 per 1l
 

Pantene Lift & Volume Hair Conditioner, Biotin, 275ml

333
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More
  £3.24   Original price £6.50 each £23.64 per 1l
Member Price     £3.24 £11.79 per 1l
 

Pantene Miracles Lift & Volume Bundle

  £11.47   Original price £22.99 each
Member Price     £11.47
 

Pantene Pro-V Repair & Protect Shampoo, Damaged Hair 500Ml

13
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More
  £3.24   Original price £6.50 each £13.00 per 1l
Member Price     £3.24 £6.48 per 1l
 

Pantene Repair & Protect Hair Conditioner 350Ml

479
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More
  £3.24   Original price £6.50 each £18.57 per 1l
Member Price     £3.24 £9.26 per 1l
 

Pantene Pro-V Repair & Protect Conditioner 90ML

479
3 for 2 on selected
Learn More
    Original price £1.50 each £16.67 per 1l

Pantene Repair & Protect Shampoo With Pro-V Nutrient 90ML

2
3 for 2 on selected
Learn More
    Original price £1.50 each £16.67 per 1l

Pantene Pro-V Keratin Protect Hair Oil Repair&Protect, 100ml

179
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More
  £4.24   Original price £8.50 each £85.00 per 1l
Member Price     £4.24 £42.40 per 1l
 

Pantene Smooth & Sleek Mask 300ml

3
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More
  £3.24   Original price £6.50 each £21.67 per 1l
Member Price     £3.24 £10.80 per 1l
 

Pantene Pro-V Smooth & Sleek Hair Oil with Argan Oil 100ml

34
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More
  £4.24   Original price £8.50 each £85.00 per 1l
Member Price     £4.24 £42.40 per 1l
 

Pantene Pro-V Smooth And Silky 3In1 Shampoo 400Ml

882
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More
  £3.24   Original price £6.50 each £16.25 per 1l
Member Price     £3.24 £8.10 per 1l
 

Pantene Pro-V Classic Clean 3In1 Shampoo 400Ml

120
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More
  £3.24   Original price £6.50 each £16.25 per 1l
Member Price     £3.24 £8.10 per 1l
 

Pantene Pro-V Classic Clean Shampoo, Normal To Mixed 500Ml

120
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More
  £3.24   Original price £6.50 each £13.00 per 1l
Member Price     £3.24 £6.48 per 1l
 

Pantene Classic Clean Hair Conditioner 350Ml

117
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More
  £3.24   Original price £6.50 each £18.57 per 1l
Member Price     £3.24 £9.26 per 1l
 

Pantene Smooth & Silky Hair Conditioner 350Ml

882
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More
  £3.24   Original price £6.50 each £18.57 per 1l
Member Price     £3.24 £9.26 per 1l
 

Pantene Pro-V Smooth & Silky Shampoo, Dull&Frizzy Hair 500Ml

882
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More
  £3.24   Original price £6.50 each £13.00 per 1l
Member Price     £3.24 £6.48 per 1l
 

Pantene Curls Pro-V Hair Conditioner 350Ml

128
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More
  £3.24   Original price £6.50 each £18.57 per 1l
Member Price     £3.24 £9.26 per 1l
 

Pantene Curls Leave In Curls Shaper 145Ml

123
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More
  £4.99   Original price £9.99 each £68.90 per 1l
Member Price     £4.99 £34.42 per 1l
 

Pantene Bond Repair Intensive Hair Mask 300ml

142
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More
  £4.99   Original price £9.99 each £33.30 per 1l
Member Price     £4.99 £16.64 per 1l
 

Pantene Grow Strong Shampoo With Bamboo And Biotin 400ml

1876
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More
  £3.24   Original price £6.50 each £16.25 per 1l
Member Price     £3.24 £8.10 per 1l
 

Pantene Pro-V Miracles Colour Gloss Conditioner 275ml

1214
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More
  £3.24   Original price £6.50 each £23.64 per 1l
Member Price     £3.24 £11.79 per 1l
 

Pantene Pro-V Miracles Colour Gloss Shampoo 400ml

1209
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More
  £3.24   Original price £6.50 each £16.25 per 1l
Member Price     £3.24 £8.10 per 1l
 

Pantene Pro-V Grow Strong Hair Conditioner with Biotin 275ml

28
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More
  £3.24   Original price £6.50 each £23.64 per 1l
Member Price     £3.24 £11.79 per 1l
 

Pantene Silky&Glowing Hair Conditioner Biotin, 275ml

55
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More
  £3.24   Original price £6.50 each £23.64 per 1l
Member Price     £3.24 £11.79 per 1l
 

Pantene Miracles Silky & Glowing Biotin Hair Shampoo, 400ml

65
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More
  £3.24   Original price £6.50 each £16.25 per 1l
Member Price     £3.24 £8.10 per 1l
 

Pantene Prov Sunkiss Glow Hair Uv Protecting Leave-In 200Ml.

365
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More
  £5.99   Original price £11.99 each £59.95 per 1l
Member Price     £5.99 £29.95 per 1l
 

Pantene Molecular Bond Repair Shampoo 250Ml

65
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More
  £3.24   Original price £6.50 each £26.00 per 1l
Member Price     £3.24 £12.96 per 1l
 

Pantene Pro-V Colour Hair Gloss Leave On Conditioner 145ml

62
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More
  £4.99   Original price £9.99 each £68.90 per 1l
Member Price     £4.99 £34.42 per 1l
 

Pantene Molecular Bond Repair Hair Conditioner 160ml

65
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More
  £3.24   Original price £6.50 each £40.63 per 1l
Member Price     £3.24 £20.25 per 1l
 

Pantene Silky & Glowing Hair Mask 300Ml

4
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More
  £4.99   Original price £9.99 each £33.30 per 1l
Member Price     £4.99 £16.64 per 1l
 

1-43 of 43 products