Filter products
Product type
Brand
Refine by price
Currently in stock
Promotions
On promotion
Review rating
Pantene
Pantene
Pantene believes in the Power of Hair. A great hair day, no matter what that looks like, can make women feel stronger and more powerful; scientifically proven in a recent study with Yale University. With hair products for every hair type, Pantene is on a mission to bring great hair days to every woman.
43 products found
Items per page 60
Sort by
Pantene Grow Abundant Anti-Hair Loss Scalp Serum 60m
Offer Members Only! 1/2 price
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More Member Price £9.99 £166.50 per 1l
Sign In Pantene Grow Abundant Anti-Hair Loss Shampoo 290ml
Offer Members Only! 1/2 price
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More Member Price £6.99 £24.11 per 1l
Sign In Pantene Grow Abundant Anti-Hair Loss Conditioner 250ml
Offer Members Only! 1/2 price
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More Member Price £6.99 £27.96 per 1l
Sign In Pantene Grow Abundant Anti-Hair Loss Mask 300ml
Offer Members Only! 1/2 price
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More Member Price £9.99 £33.30 per 1l
Sign In Pantene Pro-V LOVE Robert Indiana Repair & Protect Oil 100ml
Offer 3 for 2
3 for 2 on selected Pantene
Learn More Pantene Pro-V LOVE Robert Indiana Keratin Hair Shampoo 250ml
Offer 3 for 2
3 for 2 on selected Pantene
Learn More Pantene Pro-V LOVE Robert Indiana Miracle Conditioner 220ml
Offer 3 for 2
3 for 2 on selected Pantene
Learn More Pantene Pro-V LOVE Robert Indiana Keratin Hair Mask 300ml
Offer 3 for 2
3 for 2 on selected Pantene
Learn More Pantene Pro-V Moisture Heat & Glow Leave-In Cream 135Ml
Offer 3 for 2
3 for 2 on selected Pantene
Learn More Pantene Pro-V Moisture Recharge Shampoo 500M
Offer 3 for 2
3 for 2 on selected Pantene
Learn More Pantene Pro-V Moisture Recharge Conditioner 350Ml
Offer 3 for 2
3 for 2 on selected Pantene
Learn More Pantene Pro-V Moisture Recharge Keratin Mask 300M
Offer 3 for 2
3 for 2 on selected Pantene
Learn More Pantene 7in1 Hair Oil Mist with Biotin 145ml
Offer Members Only! 1/2 price
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More Member Price £4.99 £34.42 per 1l
Sign In Pantene Lift & Volume Silicone Free Shampoo, Biotin, 400ml
Offer Members Only! 1/2 price
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More Member Price £3.24 £8.10 per 1l
Sign In Pantene Lift & Volume Hair Conditioner, Biotin, 275ml
Offer Members Only! 1/2 price
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More Member Price £3.24 £11.79 per 1l
Sign In Pantene Pro-V Repair & Protect Shampoo, Damaged Hair 500Ml
Offer Members Only! 1/2 price
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More Member Price £3.24 £6.48 per 1l
Sign In Pantene Repair & Protect Hair Conditioner 350Ml
Offer Members Only! 1/2 price
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More Member Price £3.24 £9.26 per 1l
Sign In Pantene Pro-V Repair & Protect Conditioner 90ML
Offer 3 for 2
3 for 2 on selected
Learn More Pantene Repair & Protect Shampoo With Pro-V Nutrient 90ML
Offer 3 for 2
3 for 2 on selected
Learn More Pantene Pro-V Keratin Protect Hair Oil Repair&Protect, 100ml
Offer Members Only! 1/2 price
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More Member Price £4.24 £42.40 per 1l
Sign In Pantene Smooth & Sleek Mask 300ml
Offer Members Only! 1/2 price
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More Member Price £3.24 £10.80 per 1l
Sign In Pantene Pro-V Smooth & Sleek Hair Oil with Argan Oil 100ml
Offer Members Only! 1/2 price
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More Member Price £4.24 £42.40 per 1l
Sign In Pantene Pro-V Smooth And Silky 3In1 Shampoo 400Ml
Offer Members Only! 1/2 price
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More Member Price £3.24 £8.10 per 1l
Sign In Pantene Pro-V Classic Clean 3In1 Shampoo 400Ml
Offer Members Only! 1/2 price
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More Member Price £3.24 £8.10 per 1l
Sign In Pantene Pro-V Classic Clean Shampoo, Normal To Mixed 500Ml
Offer Members Only! 1/2 price
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More Member Price £3.24 £6.48 per 1l
Sign In Pantene Classic Clean Hair Conditioner 350Ml
Offer Members Only! 1/2 price
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More Member Price £3.24 £9.26 per 1l
Sign In Pantene Smooth & Silky Hair Conditioner 350Ml
Offer Members Only! 1/2 price
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More Member Price £3.24 £9.26 per 1l
Sign In Pantene Pro-V Smooth & Silky Shampoo, Dull&Frizzy Hair 500Ml
Offer Members Only! 1/2 price
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More Member Price £3.24 £6.48 per 1l
Sign In Pantene Curls Pro-V Hair Conditioner 350Ml
Offer Members Only! 1/2 price
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More Member Price £3.24 £9.26 per 1l
Sign In Pantene Curls Leave In Curls Shaper 145Ml
Offer Members Only! 1/2 price
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More Member Price £4.99 £34.42 per 1l
Sign In Pantene Bond Repair Intensive Hair Mask 300ml
Offer Members Only! 1/2 price
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More Member Price £4.99 £16.64 per 1l
Sign In Pantene Grow Strong Shampoo With Bamboo And Biotin 400ml
Offer Members Only! 1/2 price
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More Member Price £3.24 £8.10 per 1l
Sign In Pantene Pro-V Miracles Colour Gloss Conditioner 275ml
Offer Members Only! 1/2 price
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More Member Price £3.24 £11.79 per 1l
Sign In Pantene Pro-V Miracles Colour Gloss Shampoo 400ml
Offer Members Only! 1/2 price
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More Member Price £3.24 £8.10 per 1l
Sign In Pantene Pro-V Grow Strong Hair Conditioner with Biotin 275ml
Offer Members Only! 1/2 price
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More Member Price £3.24 £11.79 per 1l
Sign In Pantene Silky&Glowing Hair Conditioner Biotin, 275ml
Offer Members Only! 1/2 price
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More Member Price £3.24 £11.79 per 1l
Sign In Pantene Miracles Silky & Glowing Biotin Hair Shampoo, 400ml
Offer Members Only! 1/2 price
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More Member Price £3.24 £8.10 per 1l
Sign In Pantene Prov Sunkiss Glow Hair Uv Protecting Leave-In 200Ml.
Offer Members Only! 1/2 price
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More Member Price £5.99 £29.95 per 1l
Sign In Pantene Molecular Bond Repair Shampoo 250Ml
Offer Members Only! 1/2 price
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More Member Price £3.24 £12.96 per 1l
Sign In Pantene Pro-V Colour Hair Gloss Leave On Conditioner 145ml
Offer Members Only! 1/2 price
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More Member Price £4.99 £34.42 per 1l
Sign In Pantene Molecular Bond Repair Hair Conditioner 160ml
Offer Members Only! 1/2 price
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More Member Price £3.24 £20.25 per 1l
Sign In Pantene Silky & Glowing Hair Mask 300Ml
Offer Members Only! 1/2 price
Members Only! 1/2 Price on selected Pantene
Learn More Member Price £4.99 £16.64 per 1l
Sign In 1-43 of 43 products

















































