Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Currently in stock

On promotion

Review rating

Promotions

Palmolive

Palmolive

At Palmolive we believe the power of nature can leave you feeling more positive and human. That’s why we’ve lovingly crafted each of our products with caring formulas and beautiful fragrances to help you reconnect with nature. Our beautifully fragrant body washes transform every shower into a relaxing experience that helps you reconnect with nature. Our collection of handwashes are enriched with caring ingredients to gently cleanse and protect your hands. We work to make our formulas naturally good for the people and for the planet.

13 products found
Items per page 60
Sort by

Palmolive Thermal Spa Smooth Butter Shower Gel 400Ml

57
Buy 1 get 1 free on selected Palmolive
Learn More
    Original price £3.99 each £9.98 per 1l

Palmolive Mineral Massage Shower Scrub 450ml

62
Buy 1 get 1 free on selected Palmolive
Learn More
    Original price £3.49 each £7.76 per 1l

Palmolive Naturals Milk & Honey Shower Gel Body Wash 450Ml

1134
Only! £1.60 on selected Palmolive
Learn More
    Discounted price £1.60 each   Original price was £3.19 £3.19 £3.56 per 1l

Palmolive Naturals Milk Sensitive Skin Shower Gel 450Ml

220
Only! £1.60 on selected Palmolive
Learn More
    Discounted price £1.60 each   Original price was £3.19 £3.19 £3.56 per 1l

Palmolive Naturals Milk & Honey Shower Gel Cream 750ml

1134
Only! £2.80 on selected Palmolive
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
    Discounted price £2.80 each   Original price was £3.49 £3.49 £3.73 per 1l
Available in Stores only

Palmolive Thermal Spa Radiant Oil Shower Gel Body Wash 400Ml

53
Buy 1 get 1 free on selected Palmolive
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
    Original price £3.99 each £9.98 per 1l
Available in Stores only

Palmolive Gentle Massage Shower Scrub 450ml

62
Buy 1 get 1 free on selected Palmolive
Learn More
    Original price £3.49 each £7.76 per 1l

Palmolive Hygiene-Plus Eucalyptus Liquid Handwash 300ml

216
Only £ on selected Palmolive
Learn More
    Discounted price £1.00 each   Original price was £1.99 £1.99 £3.33 per 1l

Palmolive Naturals Coconut & Milk Shower Gel Body Wash 450Ml

614
Only! £1.60 on selected Palmolive
Learn More
    Discounted price £1.60 each   Original price was £3.19 £3.19 £3.56 per 1l

Palmolive Naturals Fig & Milk Shower Gel Body Wash 450Ml

59
Only! £1.60 on selected Palmolive
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
    Discounted price £1.60 each   Original price was £3.19 £3.19 £3.56 per 1l
Available in Stores only

Palmolive Aquarium Liquid Handwash 300ml

387
Only £ on selected Palmolive
Learn More
    Discounted price £1.00 each   Original price was £1.99 £1.99 £3.33 per 1l

Palmolive Liquid Hand Soap Milk And Honey 300ml

1134
Only £ on selected Palmolive
Learn More
    Discounted price £1.00 each   Original price was £1.99 £1.99 £3.33 per 1l

Palmolive Naturals Moisture with Olive Bar Soap 4 Pack

90
Only! £2 on selected Palmolive
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
    Discounted price £2.00 each   Original price was £2.25 £2.25 50p each
Available in Stores only
1-13 of 13 products