Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Colour

Currently in stock

Organic

Bundles category

Sun protection factor

On promotion

Review rating

Marketplace product

Promotions

Paraben free

Skin type

Product format

Oil free

Body Lotions

318 products found
Items per page 60
Sort by

Resibo MASTERTOUCH Beauty Balm 100ml

0
    Original price £32.99 each £329.90 per 1l

Benton Shea Butter & Coconut Body Lotion 250ml

0
    Original price £26.99 each £107.96 per 1l

SVR XERIAL 10 Ultra-Rich 48hr Urea Body Moisturiser 400ml

1
    Original price £29.00 each £72.50 per 1l

Lanvin A Girl In Capri Body Lotion 100ml

0
    Original price £7.86 each £78.60 per 1l

APIS Aloe Vera - Face & Body Aloe Gel 300ml

0
    Original price £16.94 each £56.47 per 1l

beBIO HYALURO Intensively Moisturizing Body Lotion 200ml

0
    Original price £10.99 each £54.95 per 1l

Resibo SUPERSTAR Beauty Balm 100ml

0
    Original price £32.99 each £329.90 per 1l

beBIO HYALURO Smoothing-Revitalizing Body Lotion 200ml

0
    Original price £10.99 each £54.95 per 1l

beBIO HYALURO Soothing Body Balm Fragrance-free 350ml

0
    Original price £11.99 each £34.26 per 1l

SVR XERIAL 10 Ultra-Rich 48hr Urea Body Moisturiser 200ml

0
    Original price £21.50 each £107.50 per 1l

Eveline Luxury Expert Black & White Vanilla Body Lotion

0
    Original price £8.45 each £24.14 per 1l

Eveline Beauty Glow Sunshine Ready Illuminating Body Lotion

0
    Original price £7.30 each £20.86 per 1l

Revuele Beauty And Care Morocco Dream Body Butter

0
    Original price £7.40 each £37.00 per 1l

Revuele Tender Care Active Repair Body Milk

0
    Original price £6.20 each £24.80 per 1l

Eveline Argan Oil 3 In 1 Firming Moisturising Body Lotion

0
    Original price £7.45 each £21.29 per 1l

Revuele Tender Care Instant Hydration Body Lotion

0
    Original price £6.20 each £24.80 per 1l

Eveline Beauty And Glow Regenerating Nourishing Body Lotion

0
    Original price £7.75 each £22.14 per 1l

Eveline Beauty Glow Hydrogenous Firming Body Lotion

0
    Original price £7.75 each £22.14 per 1l

Uriage Eau Thermale Silky Body Lotion 200ml

0
    Original price £15.75 each £78.75 per 1l

Visible Solution Clarifying Face Cream

0
    Original price £19.95 each £39.90 per 1l

Visible Solution Body Lotion

0
    Original price £19.95 each £39.90 per 1l

Mexx Ice Touch Woman 2014 Body Lotion 50ml

0
    Original price £4.99 each £99.80 per 1l

Apple Blossom Moisturising Body Lotion 200ml

0
    Original price £9.73 each £48.65 per 1l

Davidoff Cool Water Woman Gift Set 30ml EDT + 75ml Body

0
    Original price £27.99 each £27.99 each

Avril Lavigne Wild Rose Body Lotion 150ml

0
    Discounted price £8.99 each   Original price was £12.50 £12.50 £59.93 per 1l

Escada Turquoise Summer Body Lotion 150ml

0
    Discounted price £9.25 each   Original price was £12.95 £12.95 £61.67 per 1l

Molton Brown Delicious Rhubarb & Rose Body Lotion 300ml

0
    Original price £34.99 each £116.63 per 1l

Woods of Windsor Lavender Body Lotion 250ml

0
    Original price £9.99 each £39.96 per 1l

Woods of Windsor Body Lotion True Rose Scent 250ml

0
    Original price £9.99 each £39.96 per 1l

Woods of Windsor Lily of the Valley Moisturising Body Lotion 250ml

0
    Original price £9.99 each £39.96 per 1l

Pierre Cardin Pour Femme l'Intense Body Lotion 150ml

0
    Original price £10.73 each £71.53 per 1l

Victoria Secret Rush Body Lotion 236ml

0
    Original price £22.41 each £94.96 per 1l

Alyssa Ashley Green Tea Essence Hand and Body Moisturiser 750ml

0
    Original price £14.66 each £19.55 per 1l

Molton Brown Coastal Cypress & Sea Fennel Body Lotion 300ml

0
    Original price £34.99 each £116.63 per 1l

Dr Botanicals Watermelon Cleanser & Makeup Remover 100ml

0
    Original price £14.65 each £73.25 per 1l

Africas Best Ultimate Cocoa Butter & Shea Butter Cream

0
    Original price £8.25 each £36.34 per 1kg

Bubble T Niacinamide Hybrid Body Lotion - Protector

0
    Original price £8.35 each £41.75 per 1l

Africas Best Ultimate Olive Oil Body Whip Moisturising Cream

1
    Original price £9.70 each £22.77 per 1kg

Africas Best Ultimate Cocoa Butter & Shea Butter Lotion

0
    Original price £8.20 each £23.10 per 1l

Africas Best Ultimate Olive Oil Moisturising Body Lotion

0
    Original price £8.95 each £25.21 per 1l

Bubble T Vitmain C Hybrid Body Lotion - Booster

0
    Original price £8.35 each £41.75 per 1l

ManCave Athlete Chamois Cream 100ml

0
    Original price £15.00 each £150.00 per 1l

Iceberg Since 1974 Body Lotion 200ml

0
    Original price £8.22 each £41.10 per 1l

Yuni Beauty Count to Zen Rejuvenating Hand&Body Cream 120ml

0
    Original price £19.00 each £158.33 per 1l

Yuni Beauty Sleepy Beauty Bedtime Body Essence 100ml

0
    Original price £22.00 each £220.00 per 1l

Elemis Instant Refreshing Gel 150ml

0
    Original price £55.99 each £373.27 per 1l

Hope's Relief Moisturising Lotion 145ml

0
    Original price £17.99 each £124.07 per 1kg

Hope's Relief Gel-Lotion 110ml

0
    Original price £18.49 each £168.09 per 1kg

Hope's Relief Derma-Lotion 110ml

0
    Original price £18.99 each £172.64 per 1kg

Malki Dead Sea - Natural Mineral Body Lotion 250ml

2
    Original price £11.95 each £47.80 per 1l

Green Cream Body Butter Jasmine & Rose - Cosmos Organic

0
    Original price £18.60 each £186.00 per 1l

Nature Spell 100% Pure Vegetable Derived Glycerine 200ml

16
    Original price £8.00 each £40.00 per 1l

Dr Organic Virgin Coconut Oil Lotion 200ml

0
    Original price £10.35 each £51.75 per 1l

Dr Organic Moroccan Argan Oil Lotion 200ml

0
    Original price £11.30 each £56.50 per 1l

Dr Organic Vitamin E Lotion 200ml

1
    Original price £11.30 each £56.50 per 1l

Dr Organic Hemp Oil Lotion 200ml

0
    Original price £10.25 each £51.25 per 1l

Dr Organic Aloe Vera Lotion 200ml

0
    Original price £11.30 each £56.50 per 1l

FFS Beauty Natural Shave Cream 150ml x2 Bundle

0
    Original price £15.95 each £79.75 per 1l

FFS Beauty Repair & Soothe: Body Cream 150ml x2 Bundle

295
    Original price £15.95 each £79.75 per 1l

Urtekram Find Balance Fragrance Free Body Lotion - 245ml

0
    Original price £7.60 each £31.02 per 1l