Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Colour

Currently in stock

Organic

Bundles category

Sun protection factor

On promotion

Review rating

Marketplace product

Promotions

Paraben free

Skin type

Product format

Oil free

Body Lotions

318 products found
Items per page 60
Sort by

ErthSkin 2x Hyaluronic Acid + Collagen Body Lotion 250ml

1
Buy 2, Get an Extra 15% Off – Auto-Applied at Checkout!
Learn More
    Discounted price £29.99 each   Original price was £120.00 £120.00 £119.96 per 1l

SPA CEYLON Peace - Hand & Body Lotion-250ml

0
Save 20%
Learn More
    Discounted price £16.00 each   Original price was £20.00 £20.00 £64.00 per 1l

SPA CEYLON Cardamom Rose Body Lotion-250ml

0
Save 20%
Learn More
    Discounted price £16.00 each   Original price was £20.00 £20.00 £64.00 per 1l

UpCircle Body Cream with Aloe Vera + Cocoa Butter - 120ml

0
Save 20% on UpCircle
Learn More
    Original price £18.69 each £155.75 per 1l

Dr Jart+ Cicapair Soothing Color Correcting Treatment 15ml SPF30

102
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
    Original price £19.49 each £1299.33 per 1l

Aveeno Face AGE RENEWAL  Serum 30ml

439
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
    Original price £24.99 each £833.00 per 1l
Available in Stores only

April Skin Carrotene IPMP Body Lotion (200ml)

0
    Original price £18.90 each £94.50 per 1l

Ziaja Med Atopic Skin Nourishing Body Lotion 400ml

0
    Original price £8.99 each £22.48 per 1l

Sol De Janeiro Body Badalada Vitamin-Infused Body Lotion

443
    Original price £42.99 each £107.48 per 1l

Thameen Green Pearl Body Lotion 100ml

0
    Discounted price £37.05 each   Original price was £60.00 £60.00 £370.50 per 1l

Serenityy Mandarin & Ginger Hand & Body Lotion 250ml

0
    Original price £15.99 each £63.96 per 1l

Serenityy Clary Sage & Lavender Hand & Body Lotion 250ml

0
    Original price £15.99 each £63.96 per 1l

Serenityy Wintergreen, Oregano & Thyme Hand & Body Lotion 250ml

0
    Original price £15.99 each £63.96 per 1l

Serenityy Sandalwood & Rose Hand & Body Lotion 250ml

0
    Original price £15.99 each £63.96 per 1l

Yardley English Lavender Perfumed Talc 200g

0
    Original price £10.99 each £54.95 per 1kg

Serenityy Tangerine, Ylang & Patchouli Hand & Body Lotion 250ml

0
    Original price £15.99 each £63.96 per 1l

Narciso Rodriguez All Of Me Gift Set 30ml EDP + 50ml Body

0
    Original price £43.25 each £43.25 each

Ren Evercalm Sensitivity Relief Mist 100ml

0
    Discounted price £15.25 each   Original price was £32.00 £32.00 £152.50 per 1l

Woods of Windsor Lily of the Valley Dusting Powder 100g

0
    Original price £14.99 each £149.90 per 1kg

Yardley English Rose Perfumed Talc 200g

0
    Original price £9.99 each £49.95 per 1kg

Yardley Lily of the Valley Perfumed Talc 200g

0
    Original price £9.99 each £49.95 per 1kg

Molton Brown Black Peppercorn Body Lotion 300ml

0
    Original price £34.99 each £116.63 per 1l

Derma:B Daily Moisture Body Lotion (400ml)

0
    Original price £15.00 each £37.50 per 1l

The Kind Edit Co. Gift Set Body Wash + Body Lotion + Sponge

0
    Original price £10.99 each £10.99 each

Ziaja Gdanskin Illuminating Body Balm 300ml

0
    Original price £7.09 each £23.63 per 1l

Paloma Picasso Mon Parfum Body Lotion 100ml

0
    Original price £16.94 each £169.40 per 1l

La Perla Body Lotion Serum 200ml

0
    Discounted price £29.96 each   Original price was £83.00 £83.00 £149.80 per 1l

La Perla Refill Body Lotion Serum 200ml

0
    Discounted price £34.00 each   Original price was £83.00 £83.00 £170.00 per 1l

Derma:B Mild Moisture Body Lotion (400ml)

0
    Original price £15.00 each £37.50 per 1l

The Kind Edit Co. Spa Botanique Bath Robe Gift Set 50ml Body

0
    Original price £31.99 each £31.99 each

Wanderflower The Essense of Greece Hydrate Body Lotion 240ml

0
    Original price £12.49 each £52.04 per 1l

Wanderflower Essence of Japan Body Lotion 240ml

0
    Original price £12.49 each £52.04 per 1l

Ziaja Men Body Lotion 300ml

0
    Original price £6.39 each £21.30 per 1l

Police To Be Sweet Girl Body Lotion 100ml

0
    Discounted price £9.75 each   Original price was £12.95 £12.95 £97.50 per 1l

(nkd) All Over Body Balm 250ml

2
    Original price £22.00 each £88.00 per 1l

Wanderflower Lemongrass & Jasmine Hydrating Body Lotion

0
    Original price £12.49 each £52.04 per 1l

Ziaja Yellow Plum Body Balm 160ml

0
    Original price £6.49 each £40.56 per 1l

Sunkissed x Love Hearts Body Lotion Blackcurrant 200ml

0
    Original price £6.99 each £34.95 per 1l

Mokann Moisturizing & Illuminating Body Lotion PEAR Glow Effect 200ml

0
    Original price £23.99 each £119.95 per 1l

Apis PEACHY SKIN Moisturizing Body Lotion 200ml

0
    Original price £9.48 each £47.40 per 1l

Ziaja Olive Oil Body Lotion 400Ml

0
    Original price £6.39 each £15.98 per 1l

Ziaja Goat’s Milk Moisturising Body Lotion 400ml

0
    Original price £6.39 each £15.98 per 1l

Cerave Vitamin C Lotion With Niacinamide & Ceramides 236Ml

0
    Original price £17.50 each £74.15 per 1l

NIVEA Q10 + Vitamin C Firming Body Lotion Normal Skin 250ml

357
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
    Original price £9.69 each £38.76 per 1l

Vaseline Aloe Soothe Body Lotion with Pump 600ml

0
    Original price £9.49 each £15.82 per 1l

Vaseline Cocoa Radiant Body Lotion with Pump 600ml

0
    Original price £9.49 each £15.82 per 1l

Prep & Tan Bundle (Fair - Medium)

  £15.31   Discounted price £19.31 each   Original price was £30.66 £30.66
Member Price     £15.31
 

Baylis & Harding Goodness Awaken Hand & Body Lotion 500ml

0
    Original price £10.80 each £21.60 per 1l

Soapsmith Marble Arch Hand & Body Lotion 300ml

0
    Discounted price £17.99 each   Original price was £20.00 £20.00 £59.97 per 1l

Baylis & Harding Goodness Hand & Body Lotion 500ml Oud

0
    Original price £9.65 each £19.30 per 1l

Soapsmith Brick Lane Hand & Body Lotion 300ml

0
    Discounted price £17.99 each   Original price was £20.00 £20.00 £59.97 per 1l

Orchard Spice Hand & Body Lotion 300ml

0
    Original price £17.41 each £58.03 per 1l

Baylis & Harding Beauticology Sprinkles Giftset 5 Piece Set

0
    Original price £16.99 each £16.99 each

Ziaja Med Urea Ultra Hydration Body Lotion 5% 400ml

0
    Original price £9.99 each £24.98 per 1l

Tipsy Fox Glycolic Body Lotion 250ml

0
    Original price £8.50 each £34.00 per 1l

Victoria's Secret Coconut Milk & Rose Calm Body Lotion 236ml

0
    Discounted price £18.99 each   Original price was £22.00 £22.00 £80.47 per 1l

Tipsy Fox Body Scrub 320g

0
    Original price £9.00 each £28.12 per 1l

Tipsy Fox Shower Balm 220ml

0
    Original price £8.50 each £38.64 per 1l

Annemarie Borlind Body Lotion 400ml

0
    Discounted price £21.99 each   Original price was £25.00 £25.00 £54.98 per 1l

Mizon Niacinamide Smoothing Body Lotion (100ml)

0
    Original price £23.60 each £236.00 per 1l