Filter products

Product type

Brand

Size

Refine by price

Colour

Currently in stock

Organic

Marketplace product

Product format

Finish

Fragrance scent

Reuseable

Refillable at home or in store

Oil free

Key ingredient

Serenityy

130 products found
Items per page 60
Sort by

Serenityy 100ml Citronella Lemon Room Spray

0
    Original price £12.99 each £129.90 per 1l

Serenityy Summer Rose 100ml Room Spray

0
    Original price £12.99 each £129900.00 per 1kg

Serenityy 100ml Room Spray - In Cherry Woods

0
    Original price £12.99 each £129.90 per 1l

Serenityy Heavenly Musk 100ml Room Spray

0
    Original price £12.99 each £129900.00 per 1kg

Serenityy's Chill Pill Fizzers Blueberry - 350g

0
    Original price £23.99 each £68.54 per 1kg

Serenityy Chill Pill Fizzers - Coconut 350g

0
    Original price £23.99 each £68.54 per 1kg

Serenityy Reed Diffuser 120ml - Pomegranate & Nutmeg

0
    Original price £21.99 each £183.25 per 1l

Serenityy Med Botanical Candles - Mullberry Harvest

0
    Original price £29.99 each £3748.75 per 1kg

Serenityy Medium Botanical Candle - Japanese Garden

0
    Original price £29.99 each £3.75 each

Serenityy Lavender Fields Reed Diffuser 120ml

0
    Original price £21.99 each £183.25 per 1l

Serenityy's Piña Colada Bath Bombs 450g

0
    Original price £19.99 each £44.42 per 1kg

Serenityy Spring Botanical Candles x 3 - Lemon Honeysuckle, Soy Wax

0
    Original price £29.99 each £3748.75 per 1kg

Serenityy Heart Shaped Soaps - Green Tea 10 x 20g

0
    Original price £12.99 each £64.95 per 1kg

Serenityy Reed Diffuser 120ml - Cherry Woods, Almond Notes

0
    Original price £21.99 each £183.25 per 1l

Serenityy Essential Oil Gift Set - 12 x 5ml, Relaxation & Sleep

0
    Discounted price £34.99 each   Original price was £44.99 £44.99 £583.17 per 1l

Serenityy Mojito Bath Bombs 450g

0
    Original price £19.99 each £44.42 per 1kg

Serenityy Aromatherapy Candle - Peace

0
    Original price £19.99 each £19.99 per 1kg

Serenityy 120ml Reed Diffuser - Ginger Stem & Walnut

0
    Original price £21.99 each £183.25 per 1l

Serenityy Church Candle 200 x 150 mm, 3-Wick

0
    Original price £43.00 each £43.00 each

Serenityy Large Soapstone Oil Burner 13x10cm - Elephant - Five Colours

0
    Original price £49.99 each £49.99 each

Serenityy Soapstone Oil Burner 10cm - Hamsa, Five Colours

0
    Original price £23.99 each £23.99 each

Serenityy Cord Necklace Gemstone Pendant - Goldstone Bone

0
    Original price £6.00 each £6.00 each

Serenityy Small Soapstone Oil Burner 8cm - Elephant

0
    Original price £14.99 each £14.99 each

Serenityy Silver Obsidian Buddha Pendant

0
    Original price £9.99 each £9.99 each

Serenityy Peach Smoothie Soy Candle, 30hr

0
    Original price £13.99 each £13.99 each

Serenityy Concrete Pot Candle - Sea Moss & Herbs, Green

0
    Original price £15.99 each £15.99 each

Serenityy Large Botanical Candle - Victorian Peony

0
    Original price £36.99 each £36.99 each

Serenityy Fig & Cassis Soy Candle, 30hr

0
    Original price £13.99 each £13.99 each

Serenityy Pure Natural Wax Dinner Candle 25x2.3cm - Silver Grey

0
    Original price £19.99 each 79.96p each

Serenityy Touch Lamp - Black Mushroom USB-C Rechargeable, Dimmable LED

0
    Original price £30.72 each £30.72 each

Serenityy Large Botanical Candle - Marsh Viola

0
    Original price £36.99 each £36.99 each

Serenityy Set of 18 Scented Tealights - Strawberry

0
    Original price £12.99 each 72.17p each

Serenityy Set of 18 Scented Tealights - Love

0
    Original price £12.99 each 72.17p each

Serenityy Gloss White Buddha Cut-Out Oil Burner

0
    Original price £11.99 each £11.99 each

Serenityy Small Soapstone Oil Burner 8cm - Three Moon Pentagon

0
    Original price £19.99 each £19.99 each

Serenityy 100ml Room Spray - Japanese Magnolia

0
    Original price £12.99 each £129.90 per 1l

Serenityy Classic White Ceramic Oil Burner - Dragonfly

0
    Original price £9.99 each £9.99 each

Natural Diffuser Flowers - Tulip on Reed

0
    Original price £22.99 each £22.99 each

Classic Rustic Oil Burner - Heart Cut-out

0
    Original price £11.99 each £11.99 each

Serenityy Crystal Rock Himalayan Salt Candle Holder 600-800g

0
    Original price £12.99 each £12.99 each

Serenityy Large Rectangle Candle - Clove & Dark Sandalwood

0
    Original price £29.99 each £29.99 each

Serenityy Glass Water Bottle 500 ml - Clear Quartz

0
    Original price £34.99 each £34.99 each

Serenityy Aromatherapy Candle - Be Chilled, 40hrs Burn Time

0
    Original price £18.99 each £94.95 per 1kg

Serenityy Crystal Water Bottle - Clear Quartz - 500ml

0
    Original price £34.99 each £34.99 each

Serenityy Flower Flip Glass Candle Holder - Royal Blue

0
    Original price £12.99 each £12.99 each

Serenityy's Chill Pill Fizzers - Fresh Orange 350g

0
    Original price £23.99 each £68.54 per 1kg

Serenityy's Chill Pill Fizzers - Rose 350g

0
    Original price £23.99 each £68.54 per 1kg

Serenityy's Chill Pill Fizzers - Passion Fruit 350g

0
    Original price £23.99 each £68.54 per 1kg

Serenityy's Gin & Tonic Bath Bombs 450g

0
    Original price £19.99 each £44.42 per 1kg

Serenityy's Crystal Candle with Gemstone Bracelet - Gemini 320g

0
    Original price £24.99 each £24.99 each

Serenityy's Crystal Candle with Gemstone Bracelet - Pisces 320g

0
    Original price £24.99 each £24.99 each

Serenityy's Enchanting Heart Heaven Bath Heart Gift Set

0
    Original price £18.99 each £54.26 per 1kg

Serenityy's Crystal Candle with Gemstone Bracelet - Sagittarius 320g

0
    Original price £24.99 each £24.99 each

Serenityy's Crystal Candle with Gemstone Bracelet - Scorpio 320g

0
    Original price £24.99 each £24.99 each

Serenityy's Blooming Pink Bliss Bath Heart Gift Set - 350g

0
    Original price £18.99 each £54.26 per 1kg

Serenityy's Crystal Candle with Gemstone Bracelet - Aries 320g

0
    Original price £24.99 each £24.99 each

Serenityy's Crystal Candle with Gemstone Bracelet - Leo 320g

0
    Original price £24.99 each £24.99 each

Serenityy's Crystal Candle with Gemstone Bracelet - Cancer 320g

0
    Original price £24.99 each £24.99 each

Serenityy's Crystal Candle with Gemstone Bracelet - Libra 320g

0
    Original price £24.99 each £24.99 each

Serenityy's Crystal Candle with Gemstone Bracelet - Virgo 320g

0
    Original price £24.99 each £24.99 each