Filter products

Product type

Brand

Size

Refine by price

Colour

Currently in stock

Organic

Marketplace product

Product format

Finish

Fragrance scent

Reuseable

Refillable at home or in store

Oil free

Key ingredient

Serenityy

Serenityy

Serenityy
131 products found
Items per page 60
Sort by

Serenityy Vanilla Shortbread Soy Candle, Glass Jar, 30hr

0
    Original price £13.99 each £13.99 each

Serenityy Set of 3 Ocean Bath Bombs - Aqua Accents, Soothing Spa Soak

0
    Original price £15.99 each £5.33 each

Serenityy 200ml Lemon & Nutmeg Essential Oil Reed Diffuser

0
    Original price £22.99 each £114.95 per 1l

Serenityy Gemstone Guardian Angel Pendant - Rock Quartz

0
    Original price £19.99 each £19.99 each

Serenityy Oil Burner Angel Cut Out - White

0
    Original price £10.99 each £10.99 each

Serenityy Bouquet Petite Basket - Soft Lavender

0
    Original price £18.99 each £18.99 each

Serenityy Green Clay Face Mask 80g

0
    Original price £15.99 each £199.88 per 1kg

Serenityy Red Clay Face Mask 80 g

0
    Original price £15.99 each £199.88 per 1kg

Serenityy Oil Burner - House Warming

0
    Original price £10.99 each £10.99 each

Serenityy Ceramic & Metal Square Oil Burner

0
    Original price £18.99 each £18.99 each

Serenityy Small Classic White Ceramic Oil Burner - Tree Cut-out

0
    Original price £8.99 each £8.99 each

Serenityy Multicolour USB Himalayan Salt Lamp - 9 cm, 860 g

0
    Original price £32.99 each £32.99 each

Serenityy Set of 18 Cinnamon Scented Tealights

0
    Original price £12.99 each 72.17p each

Serenityy Small Gloss White Oil Burner - Moon & Star

0
    Original price £8.99 each £8.99 each

Serenityy Wintergreen, Oregano & Thyme Hand & Body Lotion 250ml

0
    Original price £15.99 each £63.96 per 1l

Serenityy Bamboo Soy Wax Candle - Chunky Recycled Glass, 30hr Burn

0
    Original price £13.99 each £13.99 each

Serenityy Gemstone Flat Pencil Pendant - Rock Quartz

0
    Original price £18.99 each £18.99 each

Serenityy Large Floating Candle - Lilac

0
    Original price £12.49 each £12.49 each

Serenityy Helping Hand Oil Burner - White

0
    Original price £8.99 each £8.99 each

Serenityy White Cherubs Ceramic Oil Burner - Assorted Designs

0
    Original price £9.99 each £9.99 each

Serenityy Gemstone Healing Hands Pendant - Rock Quartz

0
    Original price £19.99 each £19.99 each

Serenityy Cord Necklace Gemstone Pendant Carnelian Sun Face

0
    Original price £6.00 each £6.00 each

Serenityy 200ml Basil & Maychang Essential Oil Reed Diffuser

0
    Original price £22.99 each £114.95 per 1l

Serenityy Witch Hazel with Peppermint Facial Toner Mist 100ml

0
    Original price £11.99 each £119.90 per 1l

Serenityy 200ml Sage & Rosemary Essential Oil Reed Diffuser

0
    Original price £22.99 each £114.95 per 1l

Serenityy 200ml Peppermint & Frankincense Essential Oil Reed Diffuser

0
    Original price £22.99 each £114950.00 per 1kg

Serenityy Sandalwood & Rose Hand & Body Lotion 250ml

0
    Original price £15.99 each £63.96 per 1l

Serenityy 200ml Patchouli Essential Oil Reed Diffuser, 200ml

0
    Original price £22.99 each £114.95 per 1l

Serenityy 120ml Reed Diffuser - Vanilla Plantation

0
    Original price £21.99 each £183.25 per 1l

Serenityy Classic Yin Yang Ceramic Oil Burner - Rustic Terracotta

0
    Original price £8.99 each £8.99 each

Serenityy Mandarin & Ginger Hand & Body Lotion 250ml

0
    Original price £15.99 each £63.96 per 1l

Serenityy Classic White Ceramic Oil Burner - Short Owl

0
    Original price £9.99 each £9.99 each

Serenityy Med Pot Stag Head Candle - Whiskey & Woodsmoke

0
    Original price £16.49 each £16.49 each

Serenityy 200ml Lemon Verbena Essential Oil Reed Diffuser

0
    Original price £22.99 each £114.95 per 1l

Serenityy Tangerine, Ylang & Patchouli Hand & Body Lotion 250ml

0
    Original price £15.99 each £63.96 per 1l

Serenityy Home is Home Candle Pot - Forever Vanilla

0
    Original price £12.50 each £12.50 each

Serenityy 200ml Cinnamon & Clove Essential Oil Reed Diffuser

0
    Original price £22.99 each £114.95 per 1l

Serenityy Cucumber & Mint Soy Candle 30hr

0
    Original price £13.99 each £13.99 each

Serenityy Clary Sage & Lavender Hand & Body Lotion 250ml

0
    Original price £15.99 each £63.96 per 1l

Serenityy 200ml Geranium & Rose Essential Oil Reed Diffuser

0
    Discounted price £24.99 each   Original price was £49.99 £49.99 £124.95 per 1l

Serenityy Juniper, Lime & Spearmint Hand & Body Lotion 250ml

0
    Original price £15.99 each £63.96 per 1l

Serenityy Baby Powder Soy Candle, 30hr Chunky Glass

0
    Original price £13.99 each £13.99 each

Set of 18 Scented Tealights - Self Balance, Serenityy

0
    Original price £12.99 each 72.17p each

Serenityy Concrete Candle - Grey - Wooden Wick - 300g

0
    Original price £15.99 each £15.99 each

Serenityy Set of 18 Vanilla Scented Tealights

0
    Original price £12.99 each 72.17p each

Serenityy Set of 18 Lavender Scented Tealights

0
    Original price £12.99 each 72.17p each

Serenityy Gemstone Classic Point Pendant - Rock Quartz

0
    Original price £14.99 each £14.99 each

Serenityy Agnes + Cat Votive Candle - Clementine

0
    Original price £22.99 each £114.95 per 1kg

Serenityy Set of 18 Scented Tealights - Rose

0
    Original price £12.99 each 72.17p each

Serenityy Large Pink Floating Candle

0
    Original price £12.49 each £12.49 each

Serenityy Soapstone Oil Burner 10 cm - Flower of Life - Five Colours

0
    Original price £23.99 each £23.99 each

Serenityy Black Agate Cross Cord Necklace

0
    Original price £6.00 each £6.00 each

Serenityy Tangerine, Ylang & Patchouli Hand & Body Wash 250ml

0
    Discounted price £13.99 each   Original price was £14.99 £14.99 £55.96 per 1l

Serenityy 100ml Citronella Lemon Room Spray

0
    Original price £12.99 each £129.90 per 1l

Serenityy Witch Hazel with Tea Tree Facial Toner Mist 100 ml

0
    Original price £11.99 each £119.90 per 1l

Serenityy Moon Lamp - USB

0
    Original price £23.88 each £23.88 each

Serenityy Viennese Atomiser Bluetooth Speaker, 300ml

0
    Original price £39.99 each £133.30 per 1l

Serenityy Aromatherapy Essential Oil Set - Summer

0
    Original price £39.99 each £666.50 per 1l

Serenityy 100ml Sandalwood Room Spray

0
    Original price £12.99 each £129900.00 per 1kg

Serenityy Parma Violet Fragrance Oil 10ml

0
    Original price £8.49 each £849000.00 per 1kg