Filter products

Product type

Brand

Size

Refine by price

Colour

Currently in stock

Marketplace product

On promotion

Organic

Bundles category

Review rating

Promotions

Allergen free

Oil free

Paraben free

Natural

Sexual Health

Sexual Health

Safer Sex doesn't mean taking the fun out of your sexual activities! Our range of condoms, lubes and male enhancement pills will protect, excite and enhance your experience.

1336 products found
Items per page 60
Sort by

Superdrug Sensitive lube 75ml

1
Buy 1 get 2nd 1/2 Price on selected Health products
Learn More
    Original price £3.99 each £53.20 per 1l

Superdrug Original Lubricant Supersize 200ml

0
Buy 1 get 2nd 1/2 Price on selected Health products
Learn More
    Original price £5.99 each £29.95 per 1l

Durex Nude Regular Fit Condoms 10Pk

0
Free next day delivery on selected Durex
Learn More
Save up to £7.50 on selected Durex
Learn More
    Discounted price £11.99 each   Original price was £14.99 £14.99 £1.20 each

Durex Extended Pleasure Condoms 10Pk

0
Free next day delivery on selected Durex
Learn More
    Original price £14.99 each £1.50 each

Superdrug Lubricating Jelly 50ml

5
Everyday Low Price on selected Superdrug Sexual Health
Learn More
    Original price £2.99 each £59.80 per 1l

Durex Thin Feel Condoms Enhanced Sensitivity Regular Fit 30s

80
Free next day delivery on selected Durex
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
    Original price £21.99 each 73p each
Available in Stores only

Durex Real Feel Condoms 10Pk

0
Free next day delivery on selected Durex
Learn More
Save up to £7.50 on selected Durex
Learn More
    Discounted price £11.99 each   Original price was £14.99 £14.99 £1.20 each

Superdrug Ribs & Dots Condoms 12s

12
Buy 1 get 2nd 1/2 Price on selected Health products
Learn More
    Original price £6.99 each 58p each

Durex Intensity  Latex-Free Regular Fit Condoms 9Pk

0
Free next day delivery on selected Durex
Learn More
Save up to £7.50 on selected Durex
Learn More
    Discounted price £11.99 each   Original price was £14.99 £14.99 £2.00 each

Superdrug Cherry Lubricant 75ml

0
Buy 1 get 2nd 1/2 Price on selected Health products
Learn More
    Original price £3.99 each £53.20 per 1l

Superdrug Ultra Thin Condoms 12s

8
Buy 1 get 2nd 1/2 Price on selected Health products
Learn More
    Original price £6.99 each 58p each

Yes Vaginal Moisturising Gel 100ml

49
Save 20% on selected Yes
Learn More
    Discounted price £10.39 each   Original price was £12.99 £12.99 £103.90 per 1l

Superdrug Original Lubricant 75ml

18
Buy 1 get 2nd 1/2 Price on selected Health products
Learn More
    Original price £3.99 each £53.20 per 1l

Superdrug 2 in 1 Massage Lube 200ml

0
Buy 1 get 2nd 1/2 Price on selected Health products
Learn More
    Original price £3.99 each £19.95 per 1l

Durex Thin Feel Condoms Extra Silicone Lube Regular Fit 12s

3
Buy 1 get 2nd 1/2 Price on selected Health products
Learn More
    Original price £10.99 each 92p each

Durex Nude Wide Fit Condoms 10Pk

1
Free next day delivery on selected Durex
Learn More
Save up to £7.50 on selected Durex
Learn More
    Discounted price £11.99 each   Original price was £14.99 £14.99 £1.20 each

Durex Originals Extra Safe Condoms Regular Fit 30s

6
Free next day delivery on selected Durex
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
    Original price £19.49 each 65p each

Durex Intensity  Latex-Free Wide Fit Condoms 9Pk

0
Free next day delivery on selected Durex
Learn More
Save up to £7.50 on selected Durex
Learn More
    Discounted price £11.99 each   Original price was £14.99 £14.99 £2.00 each

Superdrug Silicone lube 75ml

0
Buy 1 get 2nd 1/2 Price on selected Health products
Learn More
    Original price £4.99 each £66.53 per 1l

Superdrug Strawberry Lubricant 75ml

7
Buy 1 get 2nd 1/2 Price on selected Health products
Learn More
    Original price £3.99 each £53.20 per 1l

Superdrug Tingle Lube 75ml

33
Buy 1 get 2nd 1/2 Price on selected Health products
Learn More
    Original price £3.99 each £53.20 per 1l

Superdrug Regular Condoms 12s

11
Buy 1 get 2nd 1/2 Price on selected Health products
Learn More
    Original price £6.99 each 58p each

Yes Water Based Intimate Lubricant 50ml

16
Save 20% on selected Yes
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
    Discounted price £7.19 each   Original price was £8.99 £8.99 £143.80 per 1l
Available in Stores only

Skyn Elite Condom 24Pc

2
Buy 1 get 2nd 1/2 Price on selected Health products
Learn More
    Original price £20.99 each 87p each

Superdrug Ultra Thin Condoms 30's

0
Buy 1 get 2nd 1/2 Price on selected Health products
Learn More
    Original price £16.49 each 55p each

Skyn Original Condom 24Pc

0
Buy 1 get 2nd 1/2 Price on selected Health products
Learn More
    Original price £17.49 each 73p each

Durex Originals Extra Safe Condoms Regular Fit 12s

41
Buy 1 get 2nd 1/2 Price on selected Health products
Learn More
    Original price £10.99 each 92p each

Durex Thin Feel XL Condoms More Sensitivity Wide Fit 12s

0
Buy 1 get 2nd 1/2 Price on selected Health products
Learn More
    Original price £13.99 each £1.17 each

Skyn Elite Large Condoms 10 Pack

2
Buy 1 get 2nd 1/2 Price on selected Health products
Learn More
    Original price £12.49 each £1.25 each

Dr Wolff's V-San Moisturising Cream (50G)

7
    Original price £15.99 each £319.80 per 1kg

Superdrug Bacterial Vaginosis Gel 6x5ml

6
Everyday Low Price on selected Superdrug Sexual Health
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
    Original price £6.99 each £1.17 each
Available in Stores only

Durex Play Feel Lube Water Based 100ml

123
    Original price £9.99 each £99.90 per 1l

Durex Pleasure Me Ribbed Regular Fit Condoms Pack of 12

3
    Original price £10.99 each 92p each

Canescalm Intimate Care Soothing Cream Gel 35g

0
Save up to £5 on selected Canesten
Learn More
Online Only! 10% on selected Canesten!
Learn More
    Discounted price £6.99 each   Original price was £9.79 £9.79 £199.71 per 1kg

Durex Pleasure Me Condoms Ribbed & Dotted Regular Fit 20s

4
Free next day delivery on selected Durex
Learn More
    Original price £16.49 each 82p each

Yes Ob Plant-Oil Based Lubricant 80Ml

1
    Original price £13.49 each £168.63 per 1l

Superdrug Extra Sure Condoms 12s

5
Buy 1 get 2nd 1/2 Price on selected Health products
Learn More
    Original price £6.99 each 58p each

The Oh Collective Date Night Chocolate 50g

0
    Original price £25.00 each £500.00 per 1kg

Skyn Naturally Endless Lubricant 100Ml

0
Buy 1 get 2nd 1/2 Price on selected Health products
Learn More
    Original price £11.99 each £119.90 per 1l

Durex Naturals Extra Sensitive Lube Water Based 100ml

33
    Original price £12.49 each £124.90 per 1l

Durex Play Feel Lube Water Based 50ml

16
    Original price £5.49 each £109.80 per 1l

Yes O Yes Organic Clitoral Stimulant

0
Save 20% on selected Yes
Learn More
    Discounted price £11.99 each   Original price was £14.99 £14.99 £1199.00 per 1l

Ky Lube Jelly 113G

1
Save £1 on selected K-Y
Learn More
    Discounted price £8.99 each   Original price was £9.99 £9.99 £79.56 per 1kg

Durex Strawberry Lube Water Based Flavoured Edible 100ml

9
    Original price £9.49 each £94.90 per 1l

Durex Intensity Condom Regular Fit 15S

0
Free next day delivery on selected Durex
Learn More
    Original price £21.99 each £1.47 each

Durex 2 in 1 Massage Ylang Ylang Lube Water Based 200ml

6
Save up to £7.50 on selected Durex
Learn More
    Discounted price £8.75 each   Original price was £10.99 £10.99 £43.75 per 1l