Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Currently in stock

Review rating

Marketplace product

Sustainable Palm Oil

Cruelty free

Ayumi Naturals

Ayumi Naturals

Ayumi Naturals
105 products found
Items per page 60
Sort by

Ayumi Multani Mitti | Healing Clay Powder 100g

1
    Original price £5.99 each £59.90 per 1kg

Ayumi Amla Powder Supplement 100g

0
    Original price £10.99 each £109.90 per 1kg

Ayumi Volumising and Shine Shampoo 250ml

0
    Original price £12.99 each £51.96 per 1l

Ayumi Pure Indigo Powder 100g

0
    Original price £5.99 each £59.90 per 1kg

Ayumi Brightening Face Scrub 125ml

0
    Original price £8.99 each £71.92 per 1l

Ayumi Herbal Henna + 9 Himalayan Herbs 150g

0
    Original price £11.99 each £79.93 per 1kg

Ayumi Neem Glycerin Handmade Soap 100g

0
    Original price £4.49 each £44.90 per 1kg

Ayumi Himalayan Shilajit Resin - 30gm

0
    Original price £29.99 each £999.67 per 1kg

Ayumi Pure Glycerin 150ml

0
    Original price £7.99 each £53.27 per 1l

Ayumi Pure Henna Powder 200g

0
    Original price £8.99 each £44.95 per 1kg

Ayumi Pure Sweet Almond Oil 150ml

0
    Original price £6.99 each £46.60 per 1l

Ayumi Pure Neem Oil 100ml

0
    Original price £6.99 each £69.90 per 1l

Ayumi Clove Essential Oil 20ml

0
    Original price £5.99 each £299.50 per 1l

Ayumi Shatavari Capsules 60 Caps

0
    Original price £14.99 each 24.98p each

Ayumi Brightening Face Wash 150ml

0
    Original price £7.99 each £53.27 per 1l

Ayumi Tulsi Adulsa Jethimade | Vegan Cough Syrup 100ml

0
    Original price £6.99 each £69.90 per 1l

Ayumi Extra Virgin Coconut Oil 290g

0
    Original price £9.99 each £34.45 per 1kg

Ayumi Karela Capsules 60 Caps

0
    Original price £12.99 each 21.65p each

Ayumi Growth & Strengthening Shampoo 250ml

0
    Original price £12.99 each £51.96 per 1l

Ayumi Shatavari Powder 100g

0
    Original price £11.99 each £119.90 per 1kg

Ayumi Moringa Powder 100g

0
    Original price £12.99 each £129.90 per 1kg

Ayumi Arjuna Capsules 60 Caps

0
    Original price £14.99 each 24.98p each

Ayumi Bhringraj Powder 100g

0
    Original price £5.99 each £59.90 per 1kg

Ayumi Bio Active Growth Hair Oil 150ml

1
    Original price £14.99 each £99.93 per 1l

Ayumi Amba Haldi Turmeric Powder 100g

0
    Original price £8.99 each £89.90 per 1kg

Ayumi Shikakai Powder 100g

0
    Original price £5.99 each £59.90 per 1kg

Ayumi Pure Amla Powder 100g

0
    Original price £5.99 each £59.90 per 1kg

Ayumi Karela Powder 100gm 100g

0
    Original price £8.99 each £89.90 per 1kg

Ayumi Sitopaladi Expectrorant Powder 100g

0
    Original price £12.99 each £129.90 per 1kg

Ayumi Volumising and Shine Conditioner 250ml

0
    Original price £12.99 each £51.96 per 1l

Ayumi Gentle Face Wash 150ml

0
    Original price £7.99 each £53.27 per 1l

Ayumi Coconut-Avocado Hair Conditioner 150ml

0
    Original price £8.99 each £59.93 per 1l

Ayumi Rose Petal Powder 50g

0
    Original price £5.99 each £119.80 per 1kg

Ayumi Ashwagandha Powder 100g

0
    Original price £11.99 each £119.90 per 1kg

Ayumi Dia-Care Capsules 60 Caps

0
    Original price £12.99 each 21.65p each

Ayumi Organic Neem Oil 100ml

0
    Original price £8.99 each £89.90 per 1l

Ayumi Anti-dandruff & Scalp Conditioner 250ml

0
    Original price £12.99 each £51.96 per 1l

Ayumi Neem Capsules 60 Caps

0
    Original price £12.99 each 21.65p each

Ayumi Shilajit Capsules 60 Caps

0
    Original price £14.99 each 24.98p each

Ayumi Guduchi Powder 100g

0
    Original price £8.99 each £89.90 per 1kg

Ayumi Dia-Care Bitters Powder 100g

0
    Original price £11.99 each £119.90 per 1kg

Ayumi Nourish Curly & Frizz Free Hair Oil 150ml

2
    Original price £14.99 each £99.93 per 1l

Ayumi Moringa Capsules 60 Caps

0
    Original price £12.99 each 21.65p each

Ayumi Daily Glow Face Cream 100ml

0
    Original price £9.99 each £99.90 per 1l

Ayumi Intense Hydration Face Cream 100ml

0
    Original price £9.99 each £99.90 per 1l

Ayumi Lymphatic & Detox Massage Bath & Body Oil 250ml

0
    Original price £18.99 each £75.96 per 1l

Ayumi Clarifying Neem & Witch Hazel Toner 150ml

0
    Original price £8.99 each £59.93 per 1l

Ayumi Aloe Vera & Tea Tree Hand Sanitiser 6x50ml Family Pack 6x50ml

0
    Original price £18.00 each £60.00 per 1l

Ayumi Bio Active Repair Hair Oil 150ml

0
    Original price £14.99 each £99.93 per 1l

Ayumi Rosemary Growth Hair Oil 100ml

0
    Original price £24.99 each £249.90 per 1l

Ayumi Sensual Massage Bath & Body Oil 250ml

0
    Original price £19.99 each £79.96 per 1l

Ayumi Amla | Amlaki Capsules 60 Vegan Capsules

0
    Original price £12.99 each 21.65p each

Ayumi Turmeric & Papaya Body Scrub 200ml

0
    Original price £8.99 each £44.95 per 1l

Ayumi Rose Organic Floral Water 150ml

0
    Original price £7.99 each £53.27 per 1l

Ayumi Wheat Grass Capsules 60 Caps

0
    Original price £11.99 each 19.98p each

Ayumi Deep Cleanse Body Scrub 200ml

0
    Original price £8.99 each £44.95 per 1l

Ayumi Turmeric & Shea Butter Body Lotion 250ml

0
    Original price £9.99 each £39.96 per 1l

Ayumi Pure Sesame Seed Oil 150ml

0
    Original price £6.99 each £46.60 per 1l

Ayumi Brahmi Powder 100g

0
    Original price £5.99 each £59.90 per 1kg

Ayumi Punarnava Guggul Capsules 60 Caps

0
    Original price £13.99 each 23.32p each