Filter products

Product type

Brand

Size

Refine by price

Colour

Currently in stock

Organic

On promotion

Review rating

Marketplace product

Fragrance scent

Product format

Finish

Paraben free

Reuseable

Cruelty free

Home Accessories

Home Accessories

Home Accessories
879 products found
Items per page 60
Sort by

Superdrug Home Vanilla Votive Candle 75g

0
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Superdrug Home & Lifestyle
Learn More
    Original price £3.00 each £3.00 each

Superdrug Home Linen Votive Candle 75g

0
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Superdrug Home & Lifestyle
Learn More
    Original price £3.00 each £3.00 each

Superdrug Home Caramel Latte Votive Candle 75g

0
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Superdrug Home & Lifestyle
Learn More
    Original price £3.00 each £3.00 each

Superdrug Home Candyfloss Votive Candle 75g

0
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Superdrug Home & Lifestyle
Learn More
    Original price £3.00 each £3.00 each

Superdrug Travel Size Lint Roller

5
3 for 2 on selected
Learn More
    Original price £1.50 each £1.50 each

Superdrug Scented Candle Collection Christmas Gift Set

0
    Original price £25.00 each £25.00 each

Superdrug Linen Candle 195g

5
    Original price £6.00 each £30.77 per 1kg

Erth English Pear & Freesia Scented Candle

7
Buy 2, Get an Extra 15% Off – Auto-Applied at Checkout!
Learn More
    Discounted price £5.00 each   Original price was £39.99 £39.99 £100.00 per 1kg

LBL Melt Stress Black Forest Scented Candle

8
Buy 2, Get an Extra 15% Off – Auto-Applied at Checkout!
Learn More
    Discounted price £6.99 each   Original price was £29.99 £29.99 £139.80 per 1kg

Superdrug Un-fragranced tea light candles

4
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Superdrug Home & Lifestyle
Learn More
    Original price £2.99 each 10p each

Superdrug Wood Crook Black Umbrella

1
    Original price £9.99 each £9.99 each

Erth Beauty Electrical - Relax Therapy Aroma Diffuser

1
Buy 2, Get an Extra 15% Off – Auto-Applied at Checkout!
Learn More
    Discounted price £19.99 each   Original price was £89.00 £89.00 £19.99 each

ErthSkin - Reboot & Recharge Collection Essential Oil

1
Buy 2, Get an Extra 15% Off – Auto-Applied at Checkout!
Learn More
    Discounted price £5.00 each   Original price was £19.99 £19.99 £166.67 per 1l

ErthSkin - Detox & Destress Collection Essential Oil

1
Buy 2, Get an Extra 15% Off – Auto-Applied at Checkout!
Learn More
    Discounted price £5.00 each   Original price was £19.99 £19.99 £166.67 per 1l

Erth Skin London - Sleep Therapy Collection Essential oil

0
Buy 2, Get an Extra 15% Off – Auto-Applied at Checkout!
Learn More
    Discounted price £5.00 each   Original price was £19.99 £19.99 £166.67 per 1l

Livingandhome Rotating Carousel Scented Candle - Lavender

0
    Discounted price £10.49 each   Original price was £20.99 £20.99 £38.15 per 1kg

Dr Ever Youth Essential Oil Set (6 Bottles Box)

0
Buy 2, Get an Extra 15% Off – Auto-Applied at Checkout!
Learn More
    Discounted price £10.00 each   Original price was £24.99 £24.99 £1666.67 per 1l

Livingandhome Carousel Scented Candle - Golden Osmanthus

0
    Discounted price £10.49 each   Original price was £20.99 £20.99 £38.15 per 1kg

Serenityy Set of 18 Cinnamon Scented Tealights

0
    Original price £12.99 each 72.17p each

Serenityy Set of 18 Vanilla Scented Tealights

0
    Original price £12.99 each 72.17p each

Something Different Le Soleil Hanging Wall Decoration

0
    Original price £7.93 each £7.93 each

Myga Smudge Ritual Set – Tourmaline

0
    Original price £11.99 each £11.99 each

Silk Addict 100% Mulberry Silk Pillowcase Twinpack – Olive Green

0
    Original price £109.00 each £54.50 each

âme pure Scented Candle | Lime, Basil & Mandarin, 275g

0
Save up to 50% on selected âme pure
Learn More
    Discounted price £20.64 each   Original price was £29.49 £29.49 £75.05 per 1kg

Candlelight LED Glitter Candle

0
    Original price £18.47 each £263.86 per 1kg

Serenityy Large Floating Candle - Lilac

0
    Original price £12.49 each £12.49 each

Candlelight Green Globe LED Battery Operated Table Lamp

0
    Original price £25.49 each £25.49 each

Panasonic SC-HTB200 Sound Bar in Black

106
Save up to 50% off Panasonic!
Learn More
    Discounted price £88.95 each   Original price was £129.99 £129.99 £88.95 each

French Connection Autumn Collection Trio of Reed Diffusers Gift Set

0
    Original price £17.99 each £359.80 per 1l

Serenityy's Crystal Candle with Gemstone Bracelet - Aquarious 320g

0
    Original price £24.99 each £24.99 each

Livingandhome 400g Soy Wax Scented Candle - American Coffee

0
    Discounted price £6.99 each   Original price was £13.99 £13.99 £17.48 per 1kg

Clarity Blend Set of 3 aromatherapy candles 3 x 90g

0
    Original price £39.00 each £144.44 per 1kg

Bomb Cosmetics Paris J'taime Piped Candle

0
    Original price £15.99 each £159.90 per 1kg

Rapport Goal Football Duvet Cover Set (Single)

0
    Discounted price £14.00 each   Original price was £16.99 £16.99 £14.00 each

French Connection Ombre Shimmering Lavender Candle 322G

0
    Original price £19.99 each £62.08 per 1kg

French Connection Black Collection Black Pomegranate Candle 158g

1
    Original price £12.99 each £82.22 per 1kg

Livingandhome 400g Soy Candle - Lavender & Eucalyptus

0
    Discounted price £6.99 each   Original price was £13.99 £13.99 £17.48 per 1kg

Something Different Foodie Bamboo Chopping Board

0
    Original price £6.52 each £6.52 each

French Connection Black Collection Black Pomegranate Candle 431g

0
    Original price £24.99 each £57.98 per 1kg

Serenityy's Crystal Candle with Gemstone Bracelet - Libra 320g

0
    Original price £24.99 each £24.99 each

Something Different Talking Board Incense Holder

0
    Original price £7.21 each £7.21 each

Candlelight Sage Bukhara Embossed Tagine Glass Candle

0
    Original price £16.49 each £16.49 each

Candlelight Battery Operated Ridged LED Touch Table Lamp - Green

0
    Original price £22.99 each £22.99 each

Something Different Witches Brew Ceramic Tea Set

0
    Discounted price £35.62 each   Original price was £38.99 £38.99 £35.62 each

Candlelight Glass LED Table Lamp with Pleated Shade

0
    Original price £25.99 each £25.99 each

Aroma Candle Jar Shade & Tray - Metallic Midnight

0
    Original price £11.99 each £11.99 each

Something Different Sunny Days Ahead Hanging Wall Decoration

0
    Original price £7.93 each £7.93 each

Something Different Party Champagne Flute Set (Pack of 2)

0
    Discounted price £12.76 each   Original price was £12.99 £12.99 £6.38 each

Something Different Ghost Glass Mug

0
    Discounted price £14.56 each   Original price was £14.99 £14.99 £14.56 each

Livingandhome Romantic Artificial Bouquet for decoration

0
Save up to 65% on Livingandhome Selected Product!
Learn More
    Discounted price £7.99 each   Original price was £17.99 £17.99 £7.99 each

Candlelight Silk Road Collection Chengdu Blossom Candle

0
    Original price £17.49 each £17.49 each

HAMIDI Muattar Ayen Al Emerat 24gm

0
    Discounted price £6.99 each   Original price was £19.99 £19.99 £291.25 per 1kg

Livingandhome Tabletop Artificial Christmas Tree Decor

0
    Discounted price £11.99 each   Original price was £23.99 £23.99 £11.99 each

Aroma Candle Jar Shade & Tray - Jade Crackle

0
    Original price £21.99 each £21.99 each

Serenity Relax Candle Rose, Cardamon & Pink Pepper 120gm

0
    Original price £10.00 each £83.33 per 1kg

Durance Linen Mist Orange Blossom 250ml

0
    Original price £22.00 each £88.00 per 1l

Something Different Spider Tealight Holder

0
    Original price £10.79 each £10.79 each

Myga Incense Holder - Burgundy Moon

+13
0
    Original price £4.99 each £4.99 each

Bomb Cosmetics Scented Tinned Candle Black Jasmine

0
    Original price £14.99 each £14.99 each

Candlelight Glass Soap Dispenser With Black Pump

0
    Original price £12.99 each £12.99 each