Filter products

Product type

Brand

Size

Refine by price

Colour

Currently in stock

Organic

On promotion

Review rating

Marketplace product

Fragrance scent

Product format

Finish

Paraben free

Reuseable

Cruelty free

Home Accessories

879 products found
Items per page 60
Sort by

Lalique Les Compositions Parfumées Electric Purple Candle 190g

0
    Discounted price £38.92 each   Original price was £69.00 £69.00 £204.84 per 1kg

Lalique Les Compositions Parfumées Pink Paradise Candle 190g

0
    Discounted price £38.92 each   Original price was £69.00 £69.00 £204.84 per 1kg

Lalique Santal Goa Room Spray 100ml

0
    Discounted price £35.20 each   Original price was £52.00 £52.00 £352.00 per 1l

Stanley Adventure To-Go Food Jar 0.35L Lunch Container

0
    Original price £40.99 each £40.99 each

Stanley Artisan Thermal Food Jar 0.5L

0
    Original price £67.99 each £67.99 each

Lalique Les Compositions Parfumées Sweet Amber Candle 190g

0
    Discounted price £38.92 each   Original price was £69.00 £69.00 £204.84 per 1kg

Price's Candles Spa Moments Candle

0
    Original price £5.84 each £5.84 each

Price's Candles Small Jar Lavender & Lemongrass Candle

0
    Discounted price £4.95 each   Original price was £4.99 £4.99 £4.95 each

Lalique Candle 600g - Neroli Casablanca

0
    Discounted price £89.17 each   Original price was £152.00 £152.00 £148.62 per 1kg

Lalique Candle 190g - Safran Mashhad

0
    Discounted price £38.61 each   Original price was £59.00 £59.00 £203.21 per 1kg

Lalique Candle 190g - La Nuit Nairobi

0
    Discounted price £38.61 each   Original price was £59.00 £59.00 £203.21 per 1kg

Apis Good Life Natural Soy Candle with Uplifting Fragrance | 220 ml

0
    Original price £23.94 each £108.82 per 1l

Serenityy Medium Botanical Candle - Japanese Garden

0
    Original price £29.99 each £3.75 each

Serenityy Med Botanical Candles - Mullberry Harvest

0
    Original price £29.99 each £3748.75 per 1kg

Lattafa Ra'ed Luxe Air Freshener 300ml

0
    Discounted price £6.55 each   Original price was £8.96 £8.96 £21.83 per 1l

Lattafa Mahasin Crystal Air Freshener 300ml

0
    Discounted price £6.68 each   Original price was £8.06 £8.06 £22.27 per 1l

RITUALS Ayurveda Candle

0
    Original price £28.37 each £28.37 each

Candlelight Country Highland Cow Table Lamp

0
    Original price £56.99 each £56.99 each

Serenityy Spring Botanical Candles x 3 - Lemon Honeysuckle, Soy Wax

0
    Original price £29.99 each £3748.75 per 1kg

Candlelight Glass Soap Dispenser With Black Pump

0
    Original price £11.49 each £11.49 per 1tb

Serenityy Aromatherapy Candle - Peace

0
    Original price £19.99 each £19.99 per 1kg

Candlelight Jhangye Luxury 2-Wick Glass Decorative Candle

0
    Original price £16.49 each £16.49 each

Candlelight The Silk Road Collection Bukhara Large Candle

0
    Original price £18.49 each £18.49 each

Candlelight Samarkand Moroccan Spice Candle Duo Gift Set

0
    Original price £19.49 each £9.74 each

Candlelight Samarkand Moroccan Spice LED Light Up Glitter

0
    Original price £17.49 each £17.49 each

Candlelight Silk Road Collection Pomegranate Cassis Candle

0
    Original price £18.99 each £18.99 each

Philips TAR8805-10 Internet Radio in Black

0
    Discounted price £124.95 each   Original price was £169.00 £169.00 £124.95 each

Candlelight Green Damask Historic Royal Palace Inspired Mug

0
    Original price £15.99 each £15.99 each

Candlelight The Silk Road Collection Bukhara Set of 3 Candles

0
    Original price £18.49 each £6.16 each

Candlelight Silk Road Collection Jaisalmer Light Up Candle

0
    Original price £16.99 each £16.99 each

Candlelight Silk Pear & Fig Jaisalmer Candle

0
    Original price £18.49 each £18.49 each

Candlelight Silk Road Tianshui Sea Salt Votive Candle Duo

0
    Original price £19.99 each £19.99 each

Candlelight Pomegranate & Cassis Home Fragrance Luxury Set

0
    Original price £19.49 each £19.49 each

Candlelight Tudor Rose Historic Royal Palace Inspired Mug

0
    Original price £15.99 each £15.99 each

Candlelight Silk Collection Chengdu Set of 3 Mini Candles

0
    Original price £18.49 each £18.49 each

Candlelight Silk Road Collection Tianshui Sea Salt Candle

0
    Original price £18.99 each £18.99 each

Candlelight Silk Tianshui Home Fragrance Luxury Gift Set

0
    Original price £19.49 each £19.49 each

Candlelight Silk Pear & Fig Jaisalmer Votive Candle Set

0
    Original price £18.49 each £18.49 each

Candlelight Samarkand Moroccan Spice Mini Candle Gift Set

0
    Original price £18.49 each £6.16 each

Candlelight Silk Road Collection Jaisalmer Candle Gift Set

0
    Original price £19.49 each £19.49 each

Candlelight Silk Road Jhangye Votive Candle Duo

0
    Original price £19.49 each £19.49 each

Candlelight Silk Pomegranate & Cassis Votive Candle Set

0
    Original price £18.49 each £18.49 each

Price's Candles Medium Jar Candle Candle

0
    Discounted price £10.78 each   Original price was £15.99 £15.99 £10.78 each

Candlelight Black Deco Historic Royal Palace Inspired Mug

0
    Original price £15.99 each £15.99 each

Candlelight Chengdu Luxury 2-Wick Glass Decorative Candle

0
    Original price £16.49 each £16.49 per 1tb

Candlelight Silk Road Tianshui Sea Salt Votive Candle Set

0
    Original price £18.49 each £18.49 each

Price's Candles Medium Jar Candle Candle

0
    Discounted price £10.78 each   Original price was £15.99 £15.99 £10.78 each

Candlelight Silk Road Samarkand Moroccan Spice Large Glass Candle

0
    Original price £18.49 each £18.49 each

Price's Candles Cluster Jar Candle Candle

0
    Discounted price £5.50 each   Original price was £5.99 £5.99 £5.50 each

RITUALS The Ritual of Sakura Candle

48
    Original price £33.03 each £33.03 each

Serenityy Soapstone Oil Burner 10cm - Hamsa, Five Colours

0
    Original price £23.99 each £23.99 each

Serenityy Concrete Pot Candle - Sea Moss & Herbs, Green

0
    Original price £15.99 each £15.99 each

Serenityy Large Botanical Candle - Victorian Peony

0
    Original price £36.99 each £36.99 each

Serenityy Gloss White Buddha Cut-Out Oil Burner

0
    Original price £11.99 each £11.99 each

Serenityy Pure Natural Wax Dinner Candle 25x2.3cm - Silver Grey

0
    Original price £19.99 each 79.96p each

Serenityy Fig & Cassis Soy Candle, 30hr

0
    Original price £13.99 each £13.99 each

Serenityy Set of 18 Scented Tealights - Love

0
    Original price £12.99 each 72.17p each

Serenityy Large Botanical Candle - Marsh Viola

0
    Original price £36.99 each £36.99 each

Serenityy Peach Smoothie Soy Candle, 30hr

0
    Original price £13.99 each £13.99 each

Serenityy Church Candle 200 x 150 mm, 3-Wick

0
    Original price £43.00 each £43.00 each