Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Colour

Currently in stock

Review rating

Marketplace product

Vegan

Organic

On promotion

Allergen free

Oil free

Paraben free

Natural

Product format

Semi-Permanent

281 products found
Items per page 60
Sort by

Manic Panic High Voltage Hair Dye Cotton Candy Pink 118ml

+43
15
    Original price £12.99 each £110.08 per 1l

Manic Panic High Voltage Hair Dye Purple Haze 118ml

+43
15
    Original price £12.99 each £110.08 per 1l

Manic Panic High Voltage Hair Dye Raven 118ml

+43
15
    Original price £12.99 each £110.08 per 1l

Shrine Mixed Up Semi Permanent Pink 125ml

+7
139
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Shrine
Learn More
    Original price £6.99 each £55.92 per 1l

Schwarzkopf LIVE Cherry Cola Red Colour & Shine Hair Gloss

+7
3246
2 for £13 on selected LIVE
Learn More
    Original price £8.99 each £8.99 each

Schwarzkopf LIVE Charcoal Brunette Semi-Permanent Hair Dye

+5
1115
2 for £13 on selected LIVE
Learn More
    Original price £7.99 each £7.99 each

Manic Panic High Voltage Hair Dye Alien Grey 118ml

+43
15
    Original price £12.99 each £110.08 per 1l

Manic Panic High Voltage Hair Dye Electric Amethyst 118ml

+7
0
    Original price £12.99 each £110.08 per 1l

Clairol Nice'n Easy Tone+Gloss Semi-Permanent Hair Dye Golden Brown

+8
1337
2 for £11 on selected Clairol
Learn More
    Original price £6.99 each £51.78 per 1l

Manic Panic High Voltage Hair Dye Atomic Turquoise 118ml

+43
15
    Original price £12.99 each £110.08 per 1l

Manic Panic High Voltage Hair Dye Pillarbox Red 118ml

+43
15
    Original price £12.99 each £110.08 per 1l

Pick & Mix Semi Permanent Hair Dye Lavender Grey 125ml

135
3 for £10 on selected Pick & Mix
Learn More
    Original price £5.00 each £40.00 per 1l

Manic Panic High Voltage Hair Dye Shocking Blue 118ml

+43
15
    Original price £12.99 each £110.08 per 1l

Manic Panic High Voltage Hair Dye Electric Lizard 118ml

+43
15
    Original price £12.99 each £110.08 per 1l

Manic Panic High Voltage Hair Dye Infra Red 118ml

+43
15
    Original price £12.99 each £110.08 per 1l

Manic Panic High Voltage Hair Dye Rock 'N' Roll Red 118ml

+43
15
    Original price £12.99 each £110.08 per 1l

Manic Panic High Voltage Hair Dye Electric Tiger Lily 118ml

+43
15
    Original price £12.99 each £110.08 per 1l

Shrine Mixed Up Semi Permanent Champagne 125ml

+7
139
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Shrine
Learn More
    Original price £6.99 each £55.92 per 1l

Manic Panic High Voltage Hair Dye Cleo Rose 118ml

+43
15
    Original price £12.99 each £110.08 per 1l

Manic Panic High Voltage Hair Dye Siren's Song 118ml

+43
15
    Original price £12.99 each £110.08 per 1l

Pick & Mix Semi Permanent Hair Dye Violet 125ml

135
3 for £10 on selected Pick & Mix
Learn More
    Original price £5.00 each £40.00 per 1l

It's Pure Dark Brown 100% Natural Hair Dye 110g

+2
9
    Original price £12.95 each £117.73 per 1kg

Shrine Mixed Up Semi Permanent Rose 125ml

+7
139
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Shrine
Learn More
    Original price £6.99 each £55.92 per 1l

Shrine Mixed Up Semi Permanent White Blonde 125ml

+7
139
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Shrine
Learn More
    Original price £6.99 each £55.92 per 1l

Manic Panic High Voltage Hair Dye Mermaid 118ml

+43
15
    Original price £12.99 each £110.08 per 1l

Manic Panic High Voltage Hair Dye Blue Steel Silver 118ml

+43
15
    Original price £12.99 each £110.08 per 1l

Manic Panic High Voltage Hair Dye Bad Boy Blue 118ml

+43
15
    Original price £12.99 each £110.08 per 1l

Clairol Nice'n Easy Tone+Gloss Semi-Permanent Hair Dye Med Gold Brown

+8
1337
2 for £11 on selected Clairol
Learn More
    Original price £6.99 each £51.78 per 1l

It's Pure Natural Brown 100% Organic Hair Dye 110g

+2
9
    Original price £12.95 each £117.73 per 1kg

Jerome Russell Smudge Dramatic Cool

1
2 for £12 on selected Jerome Russell
Learn More
    Original price £8.99 each £119.87 per 1l

Shrine Mixed Up Semi Permanent Pearlescent 125ml

+7
139
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Shrine
Learn More
    Original price £6.99 each £55.92 per 1l

Love Color™ Colour Depositing Conditioner Purple Rose

0
    Original price £15.99 each £67.75 per 1l

Manic Panic High Voltage Hair Dye Psychedelic Sunset 118ml

+43
15
    Original price £12.99 each £110.08 per 1l

Manic Panic High Voltage Hair Dye Twilight Blue 118ml

+43
15
    Original price £12.99 each £110.08 per 1l

Manic Panic High Voltage Hair Dye Sea Goddess 118ml

+43
15
    Original price £12.99 each £110.08 per 1l

Schwarzkopf LIVE Strawberry Soda Colour & Shine Hair Gloss

+7
3246
2 for £13 on selected LIVE
Learn More
    Original price £8.99 each £8.99 each

Just Like Honey Super Cool Colour 150Ml

0
    Original price £8.85 each £59.00 per 1l

Manic Panic High Voltage Hair Silver Stiletto Toner 118ml

+7
0
    Original price £12.99 each £110.08 per 1l

Manic Panic High Voltage Hair Dye Psychedelic Sunset 237ml

+7
0
    Original price £19.99 each £84.35 per 1l

L'Oréal Paris Casting Crème Gloss 801 Satin Blonde

+23
1179
2 for £16 on selected L'Oréal Paris Casting Créme Gloss
Learn More
    Original price £12.99 each £12.99 each

Love Color™ Colour Depositing Conditioner Teal Temptress

+3
1
    Original price £15.99 each £67.75 per 1l

Shrine Mixed Up Semi Perm Hair Colour Peach Macchiato 125Ml

+7
139
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Shrine
Learn More
    Original price £6.99 each £55.92 per 1l

Manic Panic High Voltage Hair Dye Vampire's Kiss 118ml

+43
15
    Original price £12.99 each £110.08 per 1l

Manic Panic High Voltage Hair Dye Hot Hot Pink 237ml

+7
0
    Original price £19.99 each £84.35 per 1l

Schwarzkopf LIVE 065 Spicy Rum Semi-Permanent Hair Dye

+5
1115
2 for £13 on selected LIVE
Learn More
    Original price £7.99 each £7.99 each

Schwarzkopf LIVE Drops Petal Pink Temporary Hair Dye

3246
2 for £13 on selected LIVE
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
    Original price £8.99 each £8.99 each
Available in Stores only

Manic Panic High Voltage Hair Dye Enchanted Forest 118ml

+43
15
    Original price £12.99 each £110.08 per 1l

Shrine Mixed Up Semi Permanent Tangerine 125ml

+7
139
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Shrine
Learn More
    Original price £6.99 each £55.92 per 1l

Knight & Wilson Colour-Freedom Gloss Storm Grey

5
Sorry, Store Pick-up Only
    Original price £8.99 each £59.93 per 1l
Available in Stores only

Manic Panic High Voltage Hair Dye Wildfire 118ml

+43
15
    Original price £12.99 each £110.08 per 1l

Manic Panic Creamtones Perfect Pastels Velvet Violet 118ml

+43
15
    Original price £12.99 each £110.08 per 1l

Manic Panic High Voltage Hair Dye Rockabilly Blue 237ml

+7
0
    Original price £19.99 each £84.35 per 1l

Pick & Mix Semi Permanent Hair Dye Neon Pink 125ml

135
3 for £10 on selected Pick & Mix
Learn More
    Original price £5.00 each £40.00 per 1l

Schwarzkopf LIVE Onyx Colour & Shine Hair Gloss

+7
3246
2 for £13 on selected LIVE
Learn More
    Original price £8.99 each £8.99 each

Schwarzkopf LIVE Cayenne Copper Colour & Shine Hair Gloss

+7
3246
2 for £13 on selected LIVE
Learn More
    Original price £8.99 each £8.99 each

Manic Panic High Voltage® Classic Hair Colour 50ml (Vampire® Red)

0
    Original price £4.99 each £99.80 per 1l

Manic Panic High Voltage® Classic Hair Colour 50ml (Pillarbox™ Red)

0
    Original price £4.99 each £99.80 per 1l

Schwarzkopf LIVE Icy Pearl Colour & Shine Hair Gloss

+7
3246
2 for £13 on selected LIVE
Learn More
    Original price £8.99 each £8.99 each

Knight & Wilson Colour-Freedom Gloss Pro Green Emerald

2
Sorry, Store Pick-up Only
    Original price £8.99 each £59.93 per 1l
Available in Stores only

Manic Panic High Voltage Hair Dye Ultra Violet Blue 118ml

+43
15
    Original price £12.99 each £110.08 per 1l