Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Colour

Currently in stock

On promotion

Review rating

Promotions

Ariana Grande


Ariana Grande's house of fragrances is anchored by superior craftsmanship and exquisite ingredients. All fragrances have been developed by Ariana herself and imbue together an irresistible mix of fruity and floral scents.

Discover Ariana Grande Fragrances

Luminous. Magical. Hopeful.

Where light meets wonder. Ariana Grande’s Cloud Aurora is a dreamlike fragrance inspired by moments of magic and endless possibility. Get pulled into a vanilla-kissed daydream—spun sugar, fluffy musk and juicy blackcurrant swirl into vanilla-dipped petals and cozy woods. Finished with a hint of vanilla smoke and golden amber for a lasting impression that is impossible to forget.

shop now
Luminous. Magical. Hopeful.

Where light meets wonder. Ariana Grande’s Cloud Aurora is a dreamlike fragrance inspired by moments of magic and endless possibility. Get pulled into a vanilla-kissed daydream—spun sugar, fluffy musk and juicy blackcurrant swirl into vanilla-dipped petals and cozy woods. Finished with a hint of vanilla smoke and golden amber for a lasting impression that is impossible to forget.

shop now
A LOVE NOTE TO YOU 💌

Captivating and instantly appealing, Pink Woods opens with sparkling notes of Italian Bergamot making the fragrance bright and inviting. A divine woodiness comes from both the back and heart and is wrapped in alluring Vetiver and Lotus Flower. A beautiful blend of Tonka Bean and Cashmere Woods shines with a subtle hint of Cotton Candy, creating an unexpected addicting yet unforgettable signature.

shop now
HEAD IN THE CLOUDS ☁️

Ariana Grande’s Cloud and Cloud Pink fragrances are uplifting and empowering. Cloud combines lavender, pear, coconut, and praline for a dreamy, sweet scent. Cloud Pink blends berries, vanilla orchid, and amber woods, offering a warm, confident fragrance with a soft, sensual finish.

shop now
35 products found
Items per page 60
Sort by

Ariana Grande Cloud Aurora EDP 100ml with Exclusive Sleeve

10
Save 20%
Learn More
Star Buy! save on selected Fragrance
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
    Discounted price £44.00 each   Original price was £55.00 £55.00 £440.00 per 1l
Available in Stores only

ARI by Ariana Grande Eau de Parfum 100ml

Options: + 2 sizes
283
Save on selected Fragrance
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
    £265.00 per 1l
Available in Stores only

Ariana Grande LOVENOTES Vanilla Suede 125ml

Options: + 2 sizes
43
Save on selected Fragrance
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
    Discounted price £41.25 each   Original price was £75.00 £75.00 £330.00 per 1l
Available in Stores only

Ariana Grande Cloud Aurora Eau De Parfum 30ml

5
Save 20%
Learn More
    Discounted price £28.00 each   Original price was £35.00 £35.00 £933.33 per 1l

Ariana Grande Cloud Eau de Parfum Spray 100ml

Options: + 3 sizes
190
Save on selected Fragrance
Learn More
    £440.00 per 1l

Lovenotes By Ariana Grande Vanilla Suede EDP 30ML with Exclusive Sleeve

Options: + 2 sizes
43
Save on selected Fragrance
Learn More
    £1013.33 per 1l

Ariana Grande Cloud Eau de Parfum Spray 50ml

Options: + 3 sizes
190
Save on selected Fragrance
Learn More
    £720.00 per 1l

Ariana Grande REM Cherry Eclipse 100ml

15
Save on selected Fragrance
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
    £357.50 per 1l
Available in Stores only

Ariana Grande Mod Vanilla Edp Spray 30Ml

Options: + 2 sizes
116
Save on selected Fragrance
Learn More
    £933.33 per 1l

Ariana Grande Cloud Eau de Parfum Spray 30ml

Options: + 3 sizes
190
Save on selected Fragrance
Learn More
    £933.33 per 1l

Lovenotes By Ariana Grande Pink Woods Eau De Parfum 30Ml

2
Save 20%
Learn More
    Discounted price £30.40 each   Original price was £38.00 £38.00 £1013.33 per 1l

Ariana Grande Thank U, Next 100ml

Options: + 2 sizes
73
Save on selected Fragrance
Learn More
    £467.50 per 1l

Ariana Grande Sweet Like Candy 50ml Eau de Parfum

68
Save on selected Fragrance
Learn More
    Discounted price £34.40 each   Original price was £43.00 £43.00 £688.00 per 1l

Ariana Grande Sweet Like Candy 30ml Eau de Parfum

68
Save on selected Fragrance
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
    £880.00 per 1l
Available in Stores only

Ariana Grande Cloud Pink Eau De Parfum 100Ml

Options: + 2 sizes
34
Save on selected Fragrance
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
    £467.50 per 1l
Available in Stores only

Ariana Grande Mod Vanilla Edp Spray 100Ml

Options: + 2 sizes
116
    Original price £55.00 each £550.00 per 1l

ARI by Ariana Grande Eau de Parfum 50ml

Options: + 2 sizes
283
Save on selected Fragrance
Learn More
    £680.00 per 1l

R.E.M. by Ariana Grande Eau De Parfum 100ml

17
Save on selected Fragrance
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
    £450.50 per 1l
Available in Stores only

Ariana Grande Cloud Pink Eau De Parfum 30Ml

Options: + 2 sizes
34
Save on selected Fragrance
Learn More
    £991.67 per 1l

ARIANA GRANDE MOD VANILLA MIST 236ML

0
    Original price £14.00 each £59.32 per 1l

Ariana Grande Cloud Pink 236Ml Body Mist

2
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected fragrance
Learn More
    Original price £16.00 each £67.80 per 1l

Ariana Grande Thank U, Next 30ml

Options: + 2 sizes
73
Save on selected Fragrance
Learn More
    £991.67 per 1l

Ariana Grande Ari Body Mist

9
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected fragrance
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
    Original price £12.45 each £52.75 per 1l
Available in Stores only

Ariana Grande Mod Blush Edp Spray 100Ml

Options: + 2 sizes
66
    Original price £55.00 each £550.00 per 1l

Ariana Grande Cloud

28
    Original price £12.45 each £52.75 per 1l

ARIANA GRANDE MOD BLUSH BODY MIST 236ML

0
    Original price £14.00 each £59.32 per 1l

Ariana Grande Mod Blush Edp Spray 30Ml

Options: + 2 sizes
66
Save on selected Fragrance
Learn More
    £935.00 per 1l

Ariana Grande Sweet like Candy Body Mist 236ml

38
    Original price £12.45 each £52.75 per 1l

Ariana Grande Sweet Like Candy 100ml Eau de Parfum

68
    Original price £53.00 each £530.00 per 1l

Ariana Grande Moonlight

14
    Original price £12.45 each £52.75 per 1l

Ariana Grande Thank U Next

12
    Original price £12.45 each £52.75 per 1l

Ariana Grande God Is A Woman 100ML Eau de Parfum Spray

71
Save on selected Fragrance
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
    £424.00 per 1l
Available in Stores only

Ariana Grande Thank U Next 2.0 236Ml Body Mist

0
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected fragrance
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
    Original price £12.45 each £52.75 per 1l
Available in Stores only

Ariana Grande God Is A Woman 236Ml Body Mist

3
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected fragrance
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
    Original price £12.45 each £52.75 per 1l
Available in Stores only

Ariana Grande Fragrance and Maybelline Mascara Bundle

    Discounted price £59.74 each   Original price was £67.99 £67.99

1-35 of 35 products