Filter products

Product type

Brand

Size

Refine by price

Colour

Currently in stock

Organic

On promotion

Review rating

Marketplace product

Fragrance scent

Paraben free

Cruelty free

Product format

Finish

Reed Diffusers

488 products found
Items per page 60
Sort by

Ashleigh & Burwood Moroccan Spice Fragrance Lamp Gift Set

0
    Original price £39.99 each £39.99 each

Ashleigh & Burwood Pearl Fresh Linen Fragrance Lamp Gift

0
    Original price £39.99 each £39.99 each

Ashleigh & Burwood Fairy Ball Fragrance Lamp Gift Set

0
    Original price £39.99 each £39.99 each

Ashleigh & Burwood Dark Orchid Fragrance Lamp Gift Set

0
    Original price £39.99 each £39.99 each

Ashleigh & Burwood Festive Fir & Cedarwood Scent Sticks

0
    Original price £12.99 each £2.16 each

Ashleigh & Burwood Fir Cedarwood Scented Ceramic Decoration

0
    Original price £11.49 each £11.49 each

Ashleigh & Burwood Frosted Berry Scent Sticks

0
    Original price £12.99 each £2.16 each

Ashleigh & Burwood Fir & Cedarwood Reed Diffuser

0
    Original price £18.99 each £126.60 per 1l

Ashleigh & Burwood Christmas Spice Reed Diffuser

0
    Original price £18.99 each £126.60 per 1l

Ashleigh & Burwood Frosted Berry Scented Ceramic Decoration

0
    Original price £11.49 each £11.49 each

Ashleigh & Burwood Christmas Scented Ceramic Decoration

0
    Original price £11.49 each £11.49 each

Ashleigh & Burwood Festive Fir & Cedarwood Scented Sachet

0
    Original price £8.49 each £566.00 per 1kg

Ashleigh & Burwood Frosted Berry Scented Sachet

0
    Original price £8.49 each £566.00 per 1kg

Ashleigh & Burwood Christmas Spice Scented Sachet

0
    Original price £8.49 each £566.00 per 1kg

Ashleigh & Burwood Frosted Berry Reed Diffuser

0
    Original price £18.99 each £126.60 per 1l

Ashleigh & Burwood Christmas Spice Scent Sticks

0
    Original price £12.99 each £2.16 each

Studio Blom - Super Duper Diffuser

0
    Original price £18.00 each £100.00 per 1l

Studio Blom - The Happy Day Diffuser

0
    Original price £18.00 each £100.00 per 1l

Atenai London Oasis Reed Diffuser

0
    Original price £36.00 each £360.00 per 1l

Atenai London Blossom Reed Diffuser

0
    Original price £36.00 each £360.00 per 1l

Candlelight Hummingbird Reed Diffuser 250ml

0
    Original price £23.99 each £95.96 per 1l

Candlelight 1000ml Reed Diffuser Acanthus Forest

0
    Original price £33.49 each £33.49 per 1l

Myga Buddha Oil Burner

0
    Original price £9.99 each £9.99 each

Myga Incense Holder Selenite

0
    Original price £9.99 each £9.99 each

French Connection Plug in Electric Diffuser

0
    Original price £39.99 each £39.99 each

SPA CEYLON Neroli Jasmine - Aromaveda Incense Sticks 30pcs

0
    Original price £13.00 each £158.54 per 1kg

Ashleigh & Burwood Reed Diffuser 150ml - Pomegranate Blush

0
    Original price £19.99 each £133.27 per 1l

Ashleigh & Burwood The Scented Home Fragrance Oil 10ml - Peony

0
    Original price £11.99 each £1199.00 per 1l

Ashleigh & Burwood Fragrance Oil 10ml - Rose & White Oud

0
    Original price £11.49 each £11490.00 per 1l

Ashleigh & Burwood Fragrance Oil 10ml - Jasmine & Tuberose

0
    Original price £11.99 each £1199.00 per 1l

Ashleigh & Burwood The Scented Home Fragrance Oil 10ml - Lime & Basil

0
    Original price £11.99 each £1199.00 per 1l

Ashleigh & Burwood Fragrance Oil 10ml - Oriental Spice

0
    Original price £11.99 each £1199.00 per 1l

Ashleigh & Burwood Fragrance Oil 10ml - Ylang Ylang & Neroli

0
    Original price £11.99 each £1199.00 per 1l

Ashleigh & Burwood Fragrance Oil 10ml - Sicilian Lemon

0
    Original price £11.99 each £1199.00 per 1l

Ashleigh & Burwood Fragrance Oil 10ml - Moroccan Spice

0
    Original price £11.99 each £1199.00 per 1l

Ashleigh & Burwood The Scented Home Fragrance Oil 10ml - Sandalwood

0
    Original price £11.99 each £1199.00 per 1l

Ashleigh & Burwood The Scented Home Fragrance Oil 10ml - Tea Rose

0
    Original price £11.99 each £1199.00 per 1l

Ashleigh & Burwood The Scented Home Fragrance Oil 10ml - Patchouli

0
    Original price £11.99 each £1199.00 per 1l

Ashleigh & Burwood The Scented Home Fragrance Oil 10ml - Sea Spray

0
    Original price £11.99 each £1199.00 per 1l

Ashleigh & Burwood The Scented Home Fragrance Oil 10ml - Black Cherry

0
    Original price £11.99 each £1199.00 per 1l

Ashleigh & Burwood Mini Reed Diffuser Gift Set 3x 50m

0
    Original price £26.49 each £176.60 per 1l

Ashleigh & Burwood Fragrance Oil 10ml - Enchanted Forest

0
    Original price £11.99 each £1199.00 per 1l

Durance Scented Wooden Flower Diffuser Lime-Mint 100ml

0
    Original price £32.00 each £320.00 per 1l

Ashleigh & Burwood Room & Linen Mist 100ml - Refresh

0
    Original price £17.49 each £174.90 per 1l

Ashleigh & Burwood Wellbeing Lamp Fragrance - Refresh

0
    Original price £18.99 each £37.98 per 1l

Ashleigh & Burwood Room & Linen Mist 100ml - Sleep

0
    Original price £17.49 each £174.90 per 1l

Ashleigh & Burwood Wellbeing Essential Oil Blend - Breathe

0
    Original price £12.99 each £866.00 per 1l

Ashleigh & Burwood Room & Linen Mist 100ml - Relax

0
    Original price £17.49 each £174.90 per 1l

Ashleigh & Burwood Wellbeing Essential Oil Blend - Relax

0
    Original price £12.99 each £866.00 per 1l

Ashleigh & Burwood Wellbeing Essential Oil Blend - Refresh

0
    Original price £12.99 each £866.00 per 1l

Ashleigh & Burwood Wellbeing Lamp Fragrance - Breathe

0
    Original price £18.99 each £37.98 per 1l

Durance Reed Diffuser Precious Amber 100ml

0
    Original price £32.00 each £320.00 per 1l

Durance Refill for Reed Diffuser Monoï Flower 250ml

0
    Original price £22.00 each £88.00 per 1l

Something Different Iridescent Star Oil Burner

0
    Original price £10.49 each £10.49 each

Something Different Water Lily Oil Burner

0
    Original price £10.77 each £10.77 each

Something Different Ceramic Apple Oil Burner

0
    Original price £10.79 each £10.79 each

Durance Reed Diffuser Sparkling Verbena 225ml

0
    Original price £32.00 each £145.45 per 1l

Something Different Ceramic Heart Oil Burner

0
    Original price £8.05 each £8.05 each

Dr. Vranjes Firenze Oud Nobile Refill Car Diffuser

0
    Discounted price £19.95 each   Original price was £21.00 £21.00 £19.95 each

Dr. Vranjes Firenze Rosso Nobile Refill Car Diffuser

0
    Discounted price £19.95 each   Original price was £21.00 £21.00 £19.95 each