Filter products

Product type

Brand

Size

Refine by price

Colour

Currently in stock

Organic

On promotion

Review rating

Marketplace product

Fragrance scent

Paraben free

Cruelty free

Product format

Finish

Reed Diffusers

Reed Diffusers

Reed Diffusers
488 products found
Items per page 60
Sort by

Superdrug Home Candyfloss Reed Diffuser 100ml

2
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Superdrug Home & Lifestyle
Learn More
    Original price £5.00 each £5.00 each

Superdrug Home Vanilla Reed Diffuser 100ml

2
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Superdrug Home & Lifestyle
Learn More
    Original price £5.00 each £50.00 per 1l

Superdrug Home Caramel Latte Reed Diffuser 100ml

2
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Superdrug Home & Lifestyle
Learn More
    Original price £5.00 each £5.00 each

Superdrug Home Linen Reed Diffuser 100ml

2
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Superdrug Home & Lifestyle
Learn More
    Original price £5.00 each £50.00 per 1l

Lattafa Yara Room Spray 300ml

0
Buy 2, Get 3% Off
Learn More
    Original price £3.99 each £13.30 per 1l

Livingandhome 150ml Woody Scent Reed Diffuser Set

1
    Discounted price £10.99 each   Original price was £21.99 £21.99 £73.27 per 1l

French Connection Autumn Collection Cherry & Merlot Diffuser 100ml

0
    Original price £12.99 each £129.90 per 1l

Sassy Scents Merry Christmas Hanging Air Freshener

0
    Original price £3.99 each £3.99 each

Aromatize Decorative Diffuser Bottle & 50 Reeds

+2
0
    Original price £12.99 each £12.99 each

Something Different Relaxing Incense Stick (Pack Of 6)

0
    Original price £6.64 each £1.11 each

Serenityy 200ml Sage & Rosemary Essential Oil Reed Diffuser

0
    Original price £22.99 each £114.95 per 1l

Serenityy 200ml Lemon & Nutmeg Essential Oil Reed Diffuser

0
    Original price £22.99 each £114.95 per 1l

Candlelight Reed Diffuser 1000ml - Hydrangea & Jasmine

0
    Original price £25.99 each £25.99 per 1l

French Connection Marshmallow Diffuser 100ml + Candle 130g

0
    Original price £29.99 each £29.99 each

Livingandhome 150ml Citrus Scent Reed Diffuser Set

0
    Discounted price £10.99 each   Original price was £21.99 £21.99 £73.27 per 1l

Livingandhome 150ml Floral Scent Reed Diffuser Set

0
    Discounted price £10.99 each   Original price was £21.99 £21.99 £73.27 per 1l

Lattafa Pride Al Qiam Gold 300ml Air Freshener (Pack of 3)

0
    Original price £12.99 each £14.43 per 1l

Lattafa Pride Peace & Love 300ml Premium Air Freshener (Pack of 3)

0
    Original price £12.99 each £14.43 per 1l

Livingandhome 150ml Oriental Woody Scent Reed Diffuser Set

0
    Discounted price £10.99 each   Original price was £21.99 £21.99 £73.27 per 1l

Serenityy 100ml Citronella Lemon Room Spray

0
    Original price £12.99 each £129.90 per 1l

Something Different Silver Dragon Cone Holder

0
    Original price £6.52 each £6.52 each

Something Different Howdy Cowboy Hat Incense Stick Holder

0
    Original price £6.48 each £6.48 each

French Connection Autumn Collection Apricot & Peach Diffuser 100ml

0
    Original price £12.99 each £129.90 per 1l

Livingandhome 150ml Oriental Woody Scent Reed Diffuser Set

0
    Discounted price £10.99 each   Original price was £21.99 £21.99 £73.27 per 1l

Durance Reed Diffuser Pomegranate 100ml

0
    Original price £32.00 each £320.00 per 1l

Lattafa Pride Shaheen Gold 300ml Premium Air Freshener

1
    Discounted price £9.99 each   Original price was £12.99 £12.99 £33.30 per 1l

French Connection Pastel Collection Strawberry Prosecco Diffuser 100ml

0
    Original price £12.99 each £129.90 per 1l

Lattafa Oud Mood Room Spray 300ml

0
    Original price £6.99 each £23.30 per 1l

Something Different Resin Angel Wings Incense Cone Holder

0
    Original price £6.52 each £6.52 each

Durance Reed Diffuser Cashmere Wood 100ml

0
    Original price £32.00 each £320.00 per 1l

Something Different Cauldron Oil Burner

0
    Discounted price £8.07 each   Original price was £9.99 £9.99 £8.07 each

Something Different Ceramic Hand Oil Burner

0
    Original price £9.87 each £9.87 each

Candlelight 1000ml Reed Diffuser Vintage Fruits

0
    Original price £33.99 each £33.99 per 1l

Durance Scented Wooden Flower Diffuser White Camellia 100ml

0
    Original price £32.00 each £320.00 per 1l

Myga Elephant Oil Burner

0
    Original price £9.99 each £9.99 each

Something Different Hanging Oil Burner

0
    Original price £10.59 each £10.59 each

Rio ALTA Aroma Diffuser, Humidifier and Night-light

0
    Original price £24.99 each £24.99 each

Something Different Iridescent Star Oil Burner

0
    Original price £10.49 each £10.49 each

Something Different Mystical Hands Incense Holder Shelf

0
    Original price £8.65 each £8.65 each

French Connection Wildberry & Patchouli Reed Diffuser 130ml

0
    Original price £24.99 each £192.23 per 1l

Something Different Iridescent Owl Oil Burner

0
    Original price £10.79 each £10.79 each

Lattafa Pride Eternal Oud 300ml Premium Air Freshener

0
    Discounted price £9.99 each   Original price was £12.99 £12.99 £33.30 per 1l

SPA CEYLON Skin-Balance Moringa Herb Discolouration Treatment Serum

0
Save 25%
Learn More
    Discounted price £21.00 each   Original price was £28.00 £28.00 £700.00 per 1l

Rio MIA Cat Essential Oil Diffuser, Humidifier & Night Light

0
    Original price £20.00 each £20.00 each

Arabian Oud | Centro Home Spray 500 ml

0
Save 30% OFF Selected Fragrances.
Learn More
    Discounted price £38.50 each   Original price was £55.00 £55.00 £77.00 per 1l

Arabian Oud | Arabian Leather Home Spray 500 ml

0
Save 30% OFF Selected Fragrances.
Learn More
    Discounted price £38.50 each   Original price was £55.00 £55.00 £77.00 per 1l

SPA CEYLON Lavender Neroli Ylang - Aromaveda Sachets 45g+2ml oil

0
Save 20%
Learn More
    Discounted price £14.40 each   Original price was £18.00 £18.00 £144.00 per 1kg

SPA CEYLON Neroli - Essential Oil 20ml

0
Save 25%
Learn More
    Discounted price £24.00 each   Original price was £32.00 £32.00 £1200.00 per 1l

SPA CEYLON Ceylon Tea & Ylang - Aromaveda Sachets 45g+2ml

0
Save 20%
Learn More
    Discounted price £14.40 each   Original price was £18.00 £18.00 £144.00 per 1kg

SPA CEYLON Neroli Jasmine - Aromaveda Sachet 45ml+2ml essential oil

0
Save 20%
Learn More
    Discounted price £14.40 each   Original price was £18.00 £18.00 £288.00 per 1kg

SPA CEYLON Ylang Lavender - Aromaveda Sachet 45g+2ml essential oil

0
Save 20%
Learn More
    Discounted price £14.40 each   Original price was £18.00 £18.00 £288.00 per 1kg

SPA CEYLON Lemongrass - Essential Oil 20ml

0
Save 20%
Learn More
    Discounted price £18.40 each   Original price was £23.00 £23.00 £920.00 per 1l

SPA CEYLON Eucalyptus - Essential Oil 20ml

0
Save 20%
Learn More
    Discounted price £16.80 each   Original price was £21.00 £21.00 £840.00 per 1l

SPA CEYLON Pink Grapefruit- Natural Room Aromizer 200ml

0
Save 25%
Learn More
    Discounted price £45.75 each   Original price was £61.00 £61.00 £228.75 per 1l

SPA CEYLON Cardamom Rose - Aromaveda Incense Sticks 30pcs

0
Save 20%
Learn More
    Discounted price £11.20 each   Original price was £14.00 £14.00 £136.59 per 1kg

SPA CEYLON Ylang Lavender - Aromaveda Incense Stick 30pcs

0
Save 20%
Learn More
    Discounted price £11.20 each   Original price was £14.00 £14.00 £136.59 per 1kg

SPA CEYLON Frankincense Kaffir Lime - Aromaveda Sachets 45g+2ml

0
Save 20%
Learn More
    Discounted price £14.40 each   Original price was £18.00 £18.00 £288.00 per 1kg

SPA CEYLON Pink Grapefruit - Aromaveda Sachets 45g+2ml essential oil

0
Save 20%
Learn More
    Discounted price £14.40 each   Original price was £18.00 £18.00 £288.00 per 1kg

SPA CEYLON Lemongrass Mandarin Aromaveda Sachet 45g

0
Save 20%
Learn More
    Discounted price £14.40 each   Original price was £18.00 £18.00 £288.00 per 1kg

SPA CEYLON Cardamom Rose - Aromaveda Sachet 45g+2ml essential oil

0
Save 20%
Learn More
    Discounted price £14.40 each   Original price was £18.00 £18.00 £288.00 per 1kg