Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Currently in stock

Vegan

On promotion

Review rating

Promotions

9 products found
Items per page 60
Sort by

Superdrug BC&S Rosemary & Mint Stengthening Scalp Oil 100ml

Options: + 2 sizes
49
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Superdrug Curls Coils & Waves
Learn More
    Original price £9.00 each £90.00 per 1l

Superdrug BC&S Rosemary Hair Oil 50ml

Options: + 2 sizes
49
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Superdrug Curls Coils & Waves
Learn More
    Original price £7.00 each £140.00 per 1l

Superdrug Black Castor & Shea Curl Cream 250ml

61
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Superdrug Curls Coils & Waves
Learn More
    Original price £5.00 each £20.00 per 1l

Superdrug Black Castor & Shea Replenish Conditioner 400ml

53
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Superdrug Curls Coils & Waves
Learn More
    Original price £5.00 each £12.50 per 1l

Superdrug BC&S Black Castor Shampoo 400ml

12
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Superdrug Curls Coils & Waves
Learn More
    Original price £6.00 each £15.00 per 1l

Superdrug Black Castor Shea Leave In Conditioning Spray

7
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Superdrug Curls Coils & Waves
Learn More
    Original price £5.00 each £25.00 per 1l

Superdrug BC&S Castor Hair Oil 100ml

35
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Superdrug Curls Coils & Waves
Learn More
    Original price £5.00 each £50.00 per 1l

Superdrug BC&S Almond Hair Oil 100ml

20
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Superdrug Curls Coils & Waves
Learn More
    Original price £5.00 each £50.00 per 1l

Superdrug Coconut Curl Defining Styling Jelly

16
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected Superdrug Curls Coils & Waves
Learn More
    Original price £5.00 each £20.00 per 1l