Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Currently in stock

Bundles category

Vegan

On promotion

Review rating

Promotions

Revive

FIND YOUR ROUTINE
revive-drop-down-infog.jpg revive-drop-down-infog.jpg
Hyaluronic
Hyaluronic
Biotin
Biotin
Keratin
Keratin
Colour Protect
Colour Protect
Collagen
Collagen
Purple
Purple
16 products found
Items per page 60
Sort by

Superdrug Revive Hyaluronic Conditioner 400ml

38
Members Only! 1/2 price on selected Revive
Learn More
  £2.50   Original price £5.00 each £12.50 per 1l
Member Price     £2.50 £6.25 per 1l
 

Superdrug Revive Hyaluronic Hair Mask 200ml

34
Members Only! 1/2 price on selected Revive
Learn More
  £2.50   Original price £5.00 each £25.00 per 1l
Member Price     £2.50 £12.50 per 1l
 

Superdrug Revive Hyaluronic Shampoo 400ml

45
Members Only! 1/2 price on selected Revive
Learn More
  £2.50   Original price £5.00 each £12.50 per 1l
Member Price     £2.50 £6.25 per 1l
 

Revive Hyaluronic Shampoo & Conditioner Bundle

  £5.00   Original price £10.00 each
Member Price     £5.00
 

Superdrug Revive Colour Care Purple Conditioner 400ml

29
Members Only! 1/2 price on selected Revive
Learn More
  £2.50   Original price £5.00 each £12.50 per 1l
Member Price     £2.50 £6.25 per 1l
 

Superdrug Revive Collagen Conditioner 400ml

12
Members Only! 1/2 price on selected Revive
Learn More
  £2.50   Original price £5.00 each £12.50 per 1l
Member Price     £2.50 £6.25 per 1l
 

Superdrug Revive Colour Care Purple Shampoo 400ml

31
Members Only! 1/2 price on selected Revive
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
  £2.50   Original price £5.00 each £12.50 per 1l
Member Price     £2.50 £6.25 per 1l
 
Available in Stores only

Superdrug Revive Collagen Shampoo 400ml

36
Members Only! 1/2 price on selected Revive
Learn More
  £2.50   Original price £5.00 each £12.50 per 1l
Member Price     £2.50 £6.25 per 1l
 

S/D REVIVE KERATIN SHAMPOO 400ML

28
Members Only! 1/2 price on selected Revive
Learn More
  £2.50   Original price £5.00 each £12.50 per 1l
Member Price     £2.50 £6.25 per 1l
 

S/D REVIVE KERATIN CONDITIONER 400ML

30
Members Only! 1/2 price on selected Revive
Learn More
  £2.50   Original price £5.00 each £12.50 per 1l
Member Price     £2.50 £6.25 per 1l
 

Superdrug Revive Colour Protect Shampoo 400ml

18
Members Only! 1/2 price on selected Revive
Learn More
  £2.50   Original price £5.00 each £12.50 per 1l
Member Price     £2.50 £6.25 per 1l
 

Superdrug Revive Colour Protect Conditioner 400ml

13
Members Only! 1/2 price on selected Revive
Learn More
  £2.50   Original price £5.00 each £12.50 per 1l
Member Price     £2.50 £6.25 per 1l
 

Superdrug Revive Purple Hair Mask 200ml

25
Members Only! 1/2 price on selected Revive
Learn More
  £2.50   Original price £5.00 each £25.00 per 1l
Member Price     £2.50 £12.50 per 1l
 

Superdrug Revive Biotin Conditioner 400ml

6
Members Only! 1/2 price on selected Revive
Learn More
  £2.50   Original price £5.00 each £12.50 per 1l
Member Price     £2.50 £6.25 per 1l
 

Superdrug Revive Biotin Shampoo 400ml

11
Members Only! 1/2 price on selected Revive
Learn More
  £2.50   Original price £5.00 each £12.50 per 1l
Member Price     £2.50 £6.25 per 1l
 

Revive Hyaluronic Hair Care Bundle

  £7.50   Original price £15.00 each
Member Price     £7.50
 

1-16 of 16 products