Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Currently in stock

Review rating

Marketplace product

Hair type

Matrix

Matrix

Matrix
72 products found
Items per page 60
Sort by

Matrix Mega Sleek Shampoo

0
    Discounted price £11.16 each   Original price was £16.00 £16.00 £37.20 per 1l

Matrix Total Results Mega Sleek Conditioner

0
    Discounted price £9.60 each   Original price was £13.00 £13.00 £32.00 per 1l

Matrix Total Results Brass Blue Shampoo Lightened Brunette

1
    Discounted price £11.16 each   Original price was £15.40 £15.40 £37.20 per 1l

Matrix Food For Soft Duo

0
    Discounted price £20.09 each   Original price was £30.80 £30.80 £66.97 per 1l

Matrix Mega Sleek Shampoo Duo

0
    Discounted price £16.97 each   Original price was £26.00 £26.00 £56.57 per 1l

Matrix Food For Soft Shampoo Duo

0
    Discounted price £20.09 each   Original price was £30.80 £30.80 £66.97 per 1l

Matrix Mega Sleek Topcoat

931
    Discounted price £16.49 each   Original price was £24.00 £24.00 £329.80 per 1l

Matrix Total Results Miracle Creator 20 Benefits Treatment Spray

0
    Original price £20.10 each £105.79 per 1l

Matrix Instacure Build-A-Bond Leave-in Balm

0
    Discounted price £15.13 each   Original price was £19.30 £19.30 £201.73 per 1l

Matrix Food For Soft Shampoo

0
    Discounted price £20.71 each   Original price was £31.80 £31.80 £20.71 per 1l

Matrix Food For Soft Treatment

0
    Discounted price £27.92 each   Original price was £33.10 £33.10 £55.84 per 1l

Matrix Total Results High Amplify Wonder Boost Treatment

0
    Original price £20.10 each £80.40 per 1l

Matrix Total Results A Curl Can DreamHoney Shampoo-Curly

6
    Discounted price £11.16 each   Original price was £15.40 £15.40 £37.20 per 1l

Matrix A Curl Can Dream Spray Duo

0
    Discounted price £31.73 each   Original price was £40.20 £40.20 £137.96 per 1l

Matrix Food For Soft Conditioner

0
    Discounted price £43.39 each   Original price was £63.60 £63.60 £43.39 per 1l

Matrix A Curl Can Dream Scrunch 'N' Go Spray

0
    Discounted price £15.13 each   Original price was £20.10 £20.10 £100.87 per 1l

Matrix A Curl Can Dream Intensely Hydrating Rich Mask 250ml

0
    Discounted price £15.13 each   Original price was £20.10 £20.10 £60.52 per 1l

Matrix Instacure Build a Bond Shampoo Duo

0
    Discounted price £42.88 each   Original price was £62.80 £62.80 £42.88 per 1l

Matrix Food For Soft Conditioner

0
    Discounted price £11.16 each   Original price was £15.40 £15.40 £37.20 per 1l

Matrix Food For Soft Conditioner

0
    Discounted price £21.30 each   Original price was £31.80 £31.80 £21.30 per 1l

Matrix Food For Soft Shampoo

0
    Discounted price £43.39 each   Original price was £63.60 £63.60 £43.39 per 1l

Matrix Food For Soft Shampoo

1
    Discounted price £11.16 each   Original price was £15.40 £15.40 £37.20 per 1l

Matrix DOUBLE Mega Sleek Topcoat Duo

0
    Discounted price £34.45 each   Original price was £48.00 £48.00 £689.00 per 1l

Matrix Total Results So Silver Purple Shampoo

0
    Discounted price £11.16 each   Original price was £15.40 £15.40 £37.20 per 1l

Matrix Total Results InstaCure Pack

0
    Discounted price £36.13 each   Original price was £50.00 £50.00 £36.13 each

Matrix Food For Soft Conditioner Duo

0
    Discounted price £20.09 each   Original price was £30.80 £30.80 £66.97 per 1l

Matrix Mega Sleek Topcoat

0
    Discounted price £13.01 each   Original price was £18.00 £18.00 £433.67 per 1l

Matrix Total Results A Curl Can Dream Honey Cream-Curly Hair

979
    Discounted price £27.92 each   Original price was £33.10 £33.10 £55.84 per 1l

Matrix ColorBalm-Clear Conditioner

0
    Discounted price £14.73 each   Original price was £25.20 £25.20 £58.92 per 1l

Matrix Instacure Build-A-Bond Billion Bond Oil

0
    Discounted price £15.85 each   Original price was £18.20 £18.20 £528.33 per 1l

Matrix Builder Wax Spray Wax Spray

0
    Discounted price £11.26 each   Original price was £15.50 £15.50 £75.07 per 1l

Matrix Builder Wax Spray Wax Spray Duo

0
    Discounted price £20.29 each   Original price was £31.00 £31.00 £135.27 per 1l

Matrix Total Results High Amplify Shampoo Duo

0
    Discounted price £16.97 each   Original price was £25.40 £25.40 £56.57 per 1l

Matrix Glow Mania Color Glow Conditioner Duo

0
    Discounted price £20.09 each   Original price was £30.80 £30.80 £66.97 per 1l

Matrix Bond Therapy Treatment 150 ml

0
    Discounted price £14.62 each   Original price was £20.10 £20.10 £97.47 per 1l

Matrix VaVoom Freeze Spray Hairspray

0
    Discounted price £10.76 each   Original price was £14.60 £14.60 £21.52 per 1l

Matrix Bond Therapy Treatment Duo

0
    Discounted price £30.71 each   Original price was £40.20 £40.20 £204.73 per 1l

Matrix Fixer Hairspray

0
    Discounted price £11.16 each   Original price was £15.30 £15.30 £27.90 per 1l

Matrix Instacure Leave-in Duo

0
    Discounted price £31.72 each   Original price was £38.60 £38.60 £211.47 per 1l

Matrix VaVoom Freeze Spray Hairspray Duo

0
    Discounted price £19.29 each   Original price was £29.20 £29.20 £38.58 per 1l

Matrix Instacure Build-A-Bond Leave-in Balm Duo

0
    Discounted price £31.72 each   Original price was £38.60 £38.60 £422.93 per 1l

Matrix Total Results InstaCure Spray Duo

0
    Discounted price £30.62 each   Original price was £38.40 £38.40 £161.16 per 1l

Matrix Fixer Hairspray Duo

0
    Discounted price £20.09 each   Original price was £30.60 £30.60 £50.22 per 1l

Matrix Glow Mania Glow Keeper Leave-in Duo

0
    Discounted price £31.72 each   Original price was £40.20 £40.20 £126.88 per 1l

Matrix Glow Mania Glazing Queen Mask

0
    Discounted price £49.92 each   Original price was £66.20 £66.20 £99.84 per 1l

Matrix Food For Soft Duo

0
    Discounted price £43.39 each   Original price was £63.60 £63.60 £43.39 per 1l

Matrix Instacure Repairing Porosity Leave In Treatment

0
    Discounted price £14.58 each   Original price was £19.20 £19.20 £76.74 per 1l

Matrix Instacure Build a Bond Shampoo

0
    Discounted price £21.30 each   Original price was £31.40 £31.40 £21.30 per 1l

Matrix Instacure Build a Bond Conditioner

0
    Original price £33.66 each £33.66 per 1l

Matrix Instacure Build-A-Bond Mighty Care Conditioner

0
    Discounted price £11.16 each   Original price was £15.10 £15.10 £37.20 per 1l

Matrix Scalp Sync Serum

0
    Discounted price £18.93 each   Original price was £20.33 £20.33 £378.60 per 1l

Matrix Instacure Leave-in

0
    Discounted price £15.13 each   Original price was £19.30 £19.30 £100.87 per 1l

Matrix Glow Mania Glow Keeper Leave-in

330
    Discounted price £15.13 each   Original price was £20.10 £20.10 £60.52 per 1l

Matrix Height Riser Powder Duo

0
    Discounted price £20.09 each   Original price was £30.60 £30.60 £2870.00 per 1kg

Matrix Height Riser Powder

0
    Discounted price £11.16 each   Original price was £15.30 £15.30 £1594.29 per 1kg

Matrix Glow Mania Color Glow Conditioner

0
    Discounted price £11.16 each   Original price was £15.40 £15.40 £37.20 per 1l

Matrix Total Results High Amplify Conditioner

0
    Original price £16.35 each £54.50 per 1l

Matrix Total Results Mega Sleek Shampoo 300 ml

0
    Original price £16.35 each £54.50 per 1l

Matrix Glow Mania Glazing Queen Mask

0
    Discounted price £24.23 each   Original price was £33.10 £33.10 £48.46 per 1l

Matrix Total InstaCure Anti-Break Shampoo and Conditioner x2

0
    Discounted price £20.09 each   Original price was £30.80 £30.80 £33.48 per 1l