Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Colour

Currently in stock

On promotion

Review rating

Marketplace product

Recyclable Packaging

Paraben free

Allergen free

Age

Oil free

Men's Hair Clay

Men's Hair Clay

Hair Clay
4 products found
Items per page 60
Sort by

L'Oreal Paris Men Expert Barber Club Matte Molding Hair Clay 75ml

85
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected L'Oréal Paris Men Expert Styling
Learn More
    Original price £5.99 each £79.87 per 1l

Sons Caffeine-Enriched Thickening Hair Clay 75ml

2
    Original price £16.99 each £16.99 each

Daimon Barber Texture Clay 100g

0
    Original price £36.95 each £369.50 per 1kg

Seven Potions Hair Styling Clay Firm Hold Matte Finish 100ml

0
    Original price £16.99 each £169.90 per 1l