Filter products

Product type

Refine by price

Currently in stock

Bundles category

Sun protection factor

Promotions

On promotion

Review rating

Range name

L'Oreal Paris Men Expert

62 products found
Items per page 60
Sort by

L'Oreal Paris Men Expert Derma Control Cleansing Gel 260ml

111
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected L'Oréal Paris Men Expert Skincare
Learn More
    Original price £11.99 each £46.12 per 1l

L'Oreal Paris Men Expert Shirt Antiperspirant Deodorant 250ml

60
Save £2 on selected L'Oréal Paris Men Expert 250ml Deodorants
Learn More
    Discounted price £3.25 each   Original price was £5.25 £5.25 £13.00 per 1l

L'Oréal Men Expert Power Age Moisturiser

552
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected L'Oréal Paris Men Expert Skincare
Learn More
    Original price £15.99 each £319.80 per 1l

L'Oreal Paris Men Expert Invincible Sport AP Deodorant 250ml

73
Save £2 on selected L'Oréal Paris Men Expert 250ml Deodorants
Learn More
    Discounted price £3.25 each   Original price was £5.25 £5.25 £13.00 per 1l

L'Oreal Paris Men Expert Barber Club Beard Face Wash 200ml

137
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
1/2 Price on selected L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Skincare
Learn More
    Discounted price £5.49 each   Original price was £10.99 £10.99 £27.45 per 1l

L'Oreal Men Expert Derma Control Anti-Blemish Serum 3% Niacinamide

105
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected L'Oréal Paris Men Expert Skincare
Learn More
    Original price £19.99 each £666.33 per 1l

L'Oréal Men Expert Power Age Serum 30ml

548
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected L'Oréal Paris Men Expert Skincare
Learn More
    Original price £19.99 each £666.33 per 1l

L'Oreal Paris Men Expert Hydra Energetic Face Wash 100ml

104
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected L'Oréal Paris Men Expert Skincare
Learn More
    Original price £6.99 each £69.90 per 1l

L'Oreal Paris Men Expert BarberClub 3in1 Beard Balm 50ml

5
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
1/2 Price on selected L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Skincare
Learn More
    Discounted price £6.49 each   Original price was £12.99 £12.99 £129.80 per 1l

L'Oreal Paris Men Expert Hydra Energetic Anti-Fatigue Moisturiser SPF15

554
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected L'Oréal Paris Men Expert Skincare
Learn More
    Original price £13.99 each £124.91 per 1kg

L'Oreal Paris Men Expert Power Age Recharging Night Gel 50ml

74
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected L'Oréal Paris Men Expert Skincare
Learn More
    Original price £15.99 each £319.80 per 1l

L'Oreal Paris Men Expert Hydra Energetic Extreme Sport 250ml Deo

1
Save £2 on selected L'Oréal Paris Men Expert 250ml Deodorants
Learn More
    Discounted price £3.25 each   Original price was £5.25 £5.25 £13.00 per 1l

L'Oreal Paris Men Expert Barber Club Body, Hair & Beard Wash 300ml

18
2 for £6 on selected L'Oréal Paris Men Expert Shower Gel
Learn More
    Original price £5.20 each £17.33 per 1l

L'Oreal Paris Men Expert Barber Club Beard Face Oil 30ml

104
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
1/2 Price on selected L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Skincare
Learn More
    Discounted price £6.49 each   Original price was £12.99 £12.99 £216.33 per 1l

L'Oreal Paris Men Expert Barber's Essentials Grooming Duo Gift Set

2
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
1/2 Price on selected L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Skincare
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
    Discounted price £9.49 each   Original price was £18.99 £18.99 £94.90 per 1l
Available in Stores only

L'Oreal Paris Men Expert Look Lively Duo Gift Set

3
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected L'Oréal Paris Men Expert Skincare
Learn More
    Original price £14.99 each £149.90 per 1l

L'Oreal Paris Men Expert Barber Club Matte Molding Hair Clay 75ml

85
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected L'Oréal Paris Men Expert Styling
Learn More
    Original price £5.99 each £79.87 per 1l

L'Oreal Paris Men Expert BarberClub Roll On Deodorant 50ml

7
2 for £5 on selected L'Oréal Paris Men Expert Roll On Deodorants
Learn More
    Original price £3.80 each £76.00 per 1l

L'Oreal Paris Men Expert Hydra Energetic Shower Gel 300ml

128
2 for £6 on selected L'Oréal Paris Men Expert Shower Gel
Learn More
    Original price £5.20 each £17.33 per 1l

L'Oreal Paris Men Expert Hydra Energetic Moisturiser 50ml

68
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected L'Oréal Paris Men Expert Skincare
Learn More
    Original price £12.99 each £259.80 per 1l

L'Oreal Paris Men Expert BarberClub Moisturiser

9
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
1/2 Price on selected L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Skincare
Learn More
    Discounted price £6.49 each   Original price was £12.99 £12.99 £129.80 per 1l

L'Oreal Paris Men Expert Hydra Energetic Face Scrub 100ml

129
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected L'Oréal Paris Men Expert Skincare
Learn More
    Original price £6.99 each £69.90 per 1l

L'Oreal Paris Men Expert Hydra Energetic Quench Moisturiser 50ml

36
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected L'Oréal Paris Men Expert Skincare
Learn More
    Original price £11.99 each £239.80 per 1l

L'Oreal Paris Men Expert Total Clean Shower Gel 300ml

21
2 for £6 on selected L'Oréal Paris Men Expert Shower Gel
Learn More
    Original price £5.20 each £17.33 per 1l

L'Oreal Paris Men Expert Carbon Protect 100ml Deo

5
    Original price £3.25 each £32.50 per 1l

L'Oreal Paris Men Expert Hydra Power Shower Gel 300ml

7
2 for £6 on selected L'Oréal Paris Men Expert Shower Gel
Learn More
    Original price £5.20 each £17.33 per 1l

L'Oreal Paris Men Expert Thermic Antiperspirant Deodorant 50ml

89
2 for £5 on selected L'Oréal Paris Men Expert Roll On Deodorants
Learn More
    Original price £3.80 each £76.00 per 1l

L'Oréal Paris Men Expert Power Age Hydrating Gel Cleanser 260ml

0
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected L'Oréal Paris Men Expert Skincare
Learn More
    Original price £11.99 each £46.12 per 1l

L'Oreal Paris Men Expert Hydra Energetic 10% Vitamin C Serum 30ml

560
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected L'Oréal Paris Men Expert Skincare
Learn More
    Original price £19.99 each £666.33 per 1l

L'Oreal Paris Men Expert Hydra Energetic SPF50+ Invisible Fluid Vit C* 50ml

76
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected L'Oréal Paris Men Expert Skincare
Learn More
    Original price £19.99 each £399.80 per 1l

L'Oreal Paris Men Expert Hydra Energetic Daily Moisturiser 50ml

16
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected L'Oréal Paris Men Expert Skincare
Learn More
    Original price £8.99 each £179.80 per 1l

L'Oreal Paris Men Expert Fresh Ext Antiperspirant Deodorant 50ml

89
2 for £5 on selected L'Oréal Paris Men Expert Roll On Deodorants
Learn More
    Original price £3.80 each £76.00 per 1l

L'Oreal Paris Men Expert Stress Resist Shower Gel 300ml

15
2 for £6 on selected L'Oréal Paris Men Expert Shower Gel
Learn More
    Original price £5.20 each £17.33 per 1l

L'Oreal Paris Men Expert Pure Charcoal Face Wash Cleanser 100ml

46
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected L'Oréal Paris Men Expert Skincare
Learn More
    Original price £6.99 each £69.90 per 1l

L'Oreal Paris Men Expert Power Age Eye Cream

88
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected L'Oréal Paris Men Expert Skincare
Learn More
    Original price £15.99 each £1066.00 per 1l

L'Oréal Paris Men Expert Hydra Energetic Gel Face Cleanser 260ml

1
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected L'Oréal Paris Men Expert Skincare
Learn More
    Original price £11.99 each £46.12 per 1l

L'Oreal Paris Men Expert Thermic Antiperspirant Deodorant 250ml

64
    Original price £5.25 each £21.00 per 1l

L'Oreal Paris Men Expert Carbon Antiperspirant Deodorant 50ml

93
2 for £5 on selected L'Oréal Paris Men Expert Roll On Deodorants
Learn More
    Original price £3.80 each £76.00 per 1l

L'Oreal Paris Men Expert Hydra Extreme Sport Dedorant 50ml

4
2 for £5 on selected L'Oréal Paris Men Expert Roll On Deodorants
Learn More
    Original price £3.80 each £76.00 per 1l

L'Oreal Paris Men Expert Fresh Ext Antiperspirant Deodorant 250ml

46
    Original price £5.25 each £21.00 per 1l

L'Oreal Paris Men Expert Carbon Protect 5in1 Spray Deodorant 250ml

74
    Original price £5.25 each £21.00 per 1l

L'Oreal Paris Men Expert Hydra Energetic Eye Roll-On 10ml

101
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected L'Oréal Paris Men Expert Skincare
Learn More
    Original price £12.99 each £1299.00 per 1l

L'Oreal Paris Men Expert Derma Control Moisturiser With Spf30 40ml

109
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected L'Oréal Paris Men Expert Skincare
Learn More
    Original price £13.99 each £349.75 per 1kg

L'Oreal Paris Men Expert Derma Control Pimple Paste 45ml

77
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected L'Oréal Paris Men Expert Skincare
Learn More
    Original price £11.99 each £266.44 per 1kg

L'Oreal Paris Men Expert Wrinkle Decrease Moisturiser 50ml

11
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected L'Oréal Paris Men Expert Skincare
Learn More
    Original price £12.99 each £259.80 per 1l

L'Oreal Paris Men Expert Barber Club Beard Hair Styling Cream 75ml

83
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
1/2 Price on selected L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Skincare
Learn More
    Discounted price £4.99 each   Original price was £9.99 £9.99 £66.53 per 1l

L'Oreal Paris Men Expert Charcoal Face Scrub Exfoliator 100ml

102
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
Buy 1 get 2nd 1/2 price on selected L'Oréal Paris Men Expert Skincare
Learn More
    Original price £6.99 each £69.90 per 1l

L'Oreal Paris Men Expert Barber Club Flash Repair Serum 30ml

2
Free Next Day Delivery and Vegan Hyaluronic Gummies when you spend £25 on selected Skincare
Learn More
1/2 Price on selected L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Skincare
Learn More
    Discounted price £9.99 each   Original price was £19.99 £19.99 £333.00 per 1l

L'Oreal Paris Men Expert Hydra Energetic Extreme Sport Shower

1
2 for £6 on selected L'Oréal Paris Men Expert Shower Gel
Learn More
    Original price £5.20 each £17.33 per 1l

L'Oréal Men Expert Instant Refresh Men's Skincare Gift Set

9
    Original price £10.00 each £10.00 each

L'Oréal Men Expert Hydra Energetic Bundle

    Original price £18.19 each

L'Oreal Men Expert Hydra Energetic Skincare & Shower Bundle

    Discounted price £32.18 each   Original price was £39.18 £39.18

L'Oreal Men Expert BarberClub Beard, Hair and Shower Bundle

    Discounted price £23.17 each   Original price was £35.17 £35.17

L'Oreal Paris Men Expert Barber Club Beard Care Bundle

    Discounted price £11.98 each   Original price was £23.98 £23.98

L'Oreal Paris Men Expert Power Age Routine

    Discounted price £43.97 each   Original price was £51.97 £51.97

L'Oreal Paris Men Expert HydraEnergetic Shower Gel x5 Bundle

    Discounted price £17.20 each   Original price was £26.00 £26.00

The Men's Hygeine Value Pack - L'Oreal Men Expert Hygeine Bundle

    Discounted price £11.25 each   Original price was £15.65 £15.65

The Men's Shower Value Pack - L'Oreal Men Expert Shower Bundle

    Discounted price £11.20 each   Original price was £15.60 £15.60

L'Oreal Paris Men Expert BaberClub Long Beard & Hair Bundle

    Discounted price £17.18 each   Original price was £29.18 £29.18

L'Oreal Paris Men Expert BaberClub Beard & Hair Bundle