Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Currently in stock

On promotion

Promotions

Marketplace product

Concern

Product format

Oil free

Melora

Melora

Melora
15 products found
Items per page 60
Sort by

Melora Manuka Honey & Propolis Throat Spray

0
3 for 2 across all Melora Products
Learn More
    Original price £9.99 each £499.50 per 1l

Melora Manuka Honey & Propolis Lozenges - Lemon & Peppermint 12 pack

0
3 for 2 across all Melora Products
Learn More
    Original price £4.99 each 41.58p each

Melora Restorative Mānuka Honey Balm 50ml

0
3 for 2 across all Melora Products
Learn More
    Original price £19.99 each £499.75 per 1kg

Melora Mānuka Honey Moisturiser Cream 50ml

0
3 for 2 across all Melora Products
Learn More
    Original price £18.99 each £379800.00 per 1kg

Melora Manuka Honey & Propolis Lozenges - Blackcurrant 12 pack

0
3 for 2 across all Melora Products
Learn More
    Original price £4.99 each 41.58p each

Melora Manuka Honey 100MGO (UMF 5) 500g

0
3 for 2 across all Melora Products
Learn More
    Original price £22.99 each £45.98 per 1kg

Melora Manuka Honey 300MGO (UMF 10) 500g

0
3 for 2 across all Melora Products
Learn More
    Original price £41.99 each £83.98 per 1kg

Melora Manuka Honey 300MGO (UMF 10) 250g

0
3 for 2 across all Melora Products
Learn More
    Original price £27.99 each £111.96 per 1kg

Melora Manuka Honey 850MGO (UMF 20) 250g

0
3 for 2 across all Melora Products
Learn More
    Original price £79.99 each £319.96 per 1kg

Melora Manuka Honey 525MGO (Umf 15) 250g

0
3 for 2 across all Melora Products
Learn More
    Original price £38.99 each £155.96 per 1kg

Melora Manuka Honey 40MGO 250g

0
3 for 2 across all Melora Products
Learn More
    Original price £12.99 each £51.96 per 1kg

Melora Manuka Honey 40MGO 500g

0
3 for 2 across all Melora Products
Learn More
    Original price £17.99 each £35.98 per 1kg

Melora Purifying Mānuka Face Wash 150ml

0
3 for 2 across all Melora Products
Learn More
    Original price £14.99 each £119920.00 per 1kg

Melora Manuka Honey 525MGO (Umf 15) 500g

0
3 for 2 across all Melora Products
Learn More
    Original price £65.99 each £131.98 per 1kg

Melora Manuka Honey 100MGO (UMF 5) 250g

0
3 for 2 across all Melora Products
Learn More
    Original price £12.99 each £51.96 per 1kg

1-15 of 15 products