The Fragrance Centre

The Fragrance Centre , fragrance,aftershave,perfume

About The Fragrance Centre

Your one stop for the best fragrance and beauty deals

Registered company name: CRM TRADING LTD Legal type: Business Registration number: 01645334 VAT no: GB341204605 Address:Unit 3, Woking 8 Forsyth Road Woking Surrey GU21 5SB United Kingdom

Delivery Information

Products will be sent by Royal Mail 48h tracked service. Last date for delivery prior to Christmas will for orders placed on the 18th December

Returns Information

We hope you'll love your Superdrug order but if you want to return any of it we will happily refund you for any items you return to us in an unused and resealable condition within 28 days of receipt. This excludes the following: • perishable items (e.g. food and baby milk) • Medicines • Items personalized for you • Sealed products which are not suitable for return due to health or hygiene reasons if unsealed after delivery (unless these items were damaged or faulty when delivered to you or have been incorrectly delivered) Returned items must be unused and in their original packaging.

Our Top Sellers :

Tiffany & Co Rose Gold 50ml EDP Spray

0
    Original price £67.00 each £1340.00 per 1l

Anne Klein Touch Of Flair EDP Spray 30ml

0
Save 50% on all Anne Klein - Discount applied in basket
Learn More
    Original price £25.00 each £833.33 per 1l

Benefit Top Trip Beauty Set

0
    Original price £60.00 each £60.00 each

Anne Klein Touch Of Flair EDP Spray 100ml

0
Save 50% on all Anne Klein - Discount applied in basket
Learn More
    Original price £50.00 each £500.00 per 1l

Bulgari Rose Goldea Blossom Delight Edt Spray 50ml

0
    Discounted price £58.32 each   Original price was £105.60 £105.60 £1166.40 per 1l

Bubble Up Lime All Yours Set- 4 x Bath Soak Pouch 350ml

0
    Original price £16.95 each £4.24 each

Tiffany & Co Rose Gold Intense EDP 75ml Spray

0
    Discounted price £85.01 each   Original price was £138.00 £138.00 £1133.47 per 1l

Bubble Up Good To Sea You Big Ball Bath Bomb x 6

0
    Original price £20.50 each £3.42 each

Bubble Up Ginger & Mandarin Bubbly Bath Bar x 6

0
    Original price £22.95 each £3.82 each

Bvlgari Man Rain Essence Eau de Parfum Men's Spray - 60ml

0
    Discounted price £52.08 each   Original price was £87.00 £87.00 £868.00 per 1l

Bubble Up Sea Fennel & Eucalyptus Bubbly Bath Bar x 6

0
    Original price £22.95 each £3.82 each

Bubble Up Shea Is Gorgeous Body Butter x 6

0
    Original price £29.95 each £4.99 each

Benefit The Porefessional Primer + Make Up Set

0
    Original price £48.00 each £48.00 each

Anne Klein Play It Like Anne EDP Spray 100ml

0
Save 50% on all Anne Klein - Discount applied in basket
Learn More
    Original price £50.00 each £500.00 per 1l

Anne Klein New Scent In Town EDP Spray 100ml

0
Save 50% on all Anne Klein - Discount applied in basket
Learn More
    Original price £50.00 each £1666.67 per 1l

Hermes Terre d'Hermes Travel Set Pure Parfum 30ml EDP + Refill

0
    Original price £109.00 each £109.00 each

Katie Piper Confidence By Night Gift Set

0
    Discounted price £15.75 each   Original price was £27.00 £27.00 £15.75 each

Tiffany & Co Sheer EDT 50ml Spray

0
    Original price £60.00 each £1200.00 per 1l

Anne Klein Oh-So-Elegant EDP Spray 100ml

0
Save 50% on all Anne Klein - Discount applied in basket
Learn More
    Original price £50.00 each £500.00 per 1l