Serenityy

Serenityy , Beauty & Wellness For Everyday Self-Care

About Serenityy

Serenityy is a home brand that specialises in products for the home to create that serene feeling after a hard week at work. We pride ourselves on creating products that create moods and atmospheres that will transform your home into the relax space that you wish to create.

Registered company name: Albatross Morals Ltd Legal type: Business Registration number: 14073751 VAT no: 485170370 Address:52 Easenhall Lane REDDITCH Worcestershire B98 0BJ United Kingdom

Delivery Information

We offer Standard Delivery for UK Mainland customers.

Returns Information

Marketplace items cannot be returned via Superdrug Stores, Online Help Team, or the Superdrug Warehouse. Returns must be sent back to the Marketplace seller within 28 days of receipt. Please use the label provided in the parcel. If no label is available, please raise a return request via your online account or shipment confirmation email. Stores are unable to accept Marketplace returns, as the order was placed directly with the seller and therefore a refund cannot be actioned in-store. To be eligible for a return, your item must be in the same condition that you received it, unworn or unused, with tags, and in its original packaging. You’ll also need the receipt or proof of purchase.

Our Top Sellers :

Serenityy Med Botanical Candles - Mullberry Harvest

0
    Original price £29.99 each £3748.75 per 1kg

Merci Boutique Soap Bouquet - Pink Paradise XL

0
    Original price £26.95 each £26.95 each

Serenityy's Crystal Candle with Gemstone Bracelet - Pisces 320g

0
    Original price £24.99 each £24.99 each

Serenityy Lavender Fields Reed Diffuser 120ml

0
    Original price £21.99 each £183.25 per 1l

Serenityy Small Gloss White Oil Burner - Moon & Star

0
    Original price £8.99 each £8.99 each

Serenityy Church Candle 200 x 150 mm, 3-Wick

0
    Original price £43.00 each £43.00 each

Sisal Extra Exfoliating Sponge Cushion With Handle

0
    Original price £8.95 each £8.95 each

Serenityy Mojito Bath Bombs 450g

0
    Original price £19.99 each £44.42 per 1kg

Sisal Glow Wide Back Scrub - Natural

0
    Original price £9.99 each £9.99 each

Serenityy Set of 18 Cinnamon Scented Tealights

0
    Original price £12.99 each 72.17p each

Serenityy Large Pink Floating Candle

0
    Original price £12.49 each £12.49 each

Serenityy Tangerine, Ylang & Patchouli Hand & Body Wash 250ml

0
    Discounted price £13.99 each   Original price was £14.99 £14.99 £55.96 per 1l

Serenityy's Chill Pill Fizzers Blueberry - 350g

0
    Original price £23.99 each £68.54 per 1kg

Serenityy Small Soapstone Oil Burner 8cm - Three Moon Pentagon

0
    Original price £19.99 each £19.99 each

Serenityy Cucumber & Mint Soy Candle 30hr

0
    Original price £13.99 each £13.99 each

Merci Boutique Soap Bouquet - Blue Dream XL

0
    Original price £26.95 each £26.95 each

Serenityy's Crystal Candle with Gemstone Bracelet - Taurus 320g

0
    Original price £24.99 each £24.99 each

Sisal Soft Round Exfoliating Scrub With Handle

0
    Original price £8.95 each £8.95 each

Serenityy 120ml Reed Diffuser - Ginger Stem & Walnut

0
    Original price £21.99 each £183.25 per 1l