Sassy Scents

Sassy Scents

About Sassy Scents

We are currently closed for Christmas, orders placed during this time will be dispatched from 30th December.

Registered company name: Sassy Scents Ltd Legal type: Business Registration number: 11877225 VAT no: 319 4118 11 Address:Unit 11 Vertex Park Bristol BS16 7LB United Kingdom

Delivery Information

We offer Standard delivery for UK Mainland customers. Using a tracked 48 service. Orders placed up until 15th December 2024 will be delivered for Christmas.

Returns Information

We hope you’ll love your Superdrug Marketplace order but if you want to return any of it we will happily refund you for any items you return to us in an unused and resalable condition within 28 days of receipt. This excludes the following: • perishable items (e.g. food and baby milk) • medicines • items personalized for you • sealed products that are not suitable for return due to health or hygiene reasons if unsealed after delivery (unless these items were damaged or faulty when delivered to you or have been incorrectly delivered). Returned items must be unused and in their original packaging. Please use the label provided in the parcel. If no label is available, please raise a return request via your online account or shipping confirmation email.

Our Top Sellers :

Sassy Scents Sandalwood & Patchouli Whipped Soap 115g

0
    Original price £12.99 each £112.96 per 1kg

Sassy Scents Candy Cane Wax Melt 50g

0
    Original price £4.99 each £99.80 per 1kg

Sassy Scents Coconut Sunshine Wax Melt 50g

0
    Original price £4.99 each £99.80 per 1kg

Sassy Scents Bedtime Baby Wax Melt 50g

0
    Original price £4.99 each £99.80 per 1kg

Sassy Scents Snow Pixie Odour Eliminating Room & Fabric Spray 150ml

0
    Original price £9.99 each £60.91 per 1kg

Sassy Scents Bedtime Baby Room Spray 150ml

0
    Original price £9.99 each £52.86 per 1l

Sassy Scents Kreede Room Spray 150ml

0
    Original price £9.99 each £55.50 per 1l

Sassy Scents Girl Boss Room Spray 150ml

0
    Original price £9.99 each £53.14 per 1l

Sassy Scents Tropical Crush Wax Melt 50g

0
    Original price £4.99 each £99.80 per 1kg

Sassy Scents Oudh-er Remover Odour Eliminating Wax Melt 50g

0
    Original price £4.99 each £99.80 per 1kg

Sassy Scents Merry Christmas Wax Melt 50g

0
    Original price £4.99 each £99.80 per 1kg

Sassy Scents Once Upon a Time Room Spray 150ml

0
    Original price £9.99 each £59.11 per 1l

Sassy Scents Unstoppable Fresh Room Spray 150ml

0
    Original price £9.99 each £52.58 per 1l

Sassy Scents Midnight Luxury Wax Melt 50g

0
    Original price £4.99 each £99.80 per 1kg

Sassy Scents Once Upon a Time Whipped Soap 115g

0
    Original price £12.99 each £112.96 per 1kg

Sassy Scents Kreede Whipped Soap 115g

0
    Original price £12.99 each £112.96 per 1kg

Sassy Scents Kreede Wax Melt 50g

0
    Original price £4.99 each £99.80 per 1kg

Sassy Shop Wax Christmas Dreams Whipped Soap 115g

0
    Original price £12.99 each £112.96 per 1kg

Sassy Scents Baby Fairy Room Spray 150ml

0
    Original price £9.99 each £54.00 per 1l

Sassy Scents Brazilian Sunshine Whipped Soap 115g

0
    Original price £12.99 each £112.96 per 1kg