London Musk

London Musk , Premium Arabian Fragrances & Long-Lasting Oud

About London Musk

London Musk is a premier UK fragrance house operating as a dedicated retailer and wholesaler of authentic Arabian perfumes, luxury oudh, and rich perfume oils. We are the official UK distributors for Oudh Al Anfar, a major, world-renowned Dubai-based brand celebrating over 70 years of luxury perfume mastery. Alongside their core line, we carry all of their leading sub-brands, including the modern, versatile Anfar London series and the French-Oriental hybrid house, Adyan. Known for exceptional longevity and sillage, London Musk brings affordable luxury and exotic Middle Eastern opulence straight to the Superdrug community.

Registered company name: London Musk Legal type: Business Registration number: 09606202 VAT no: 341269804 Address:17 Market Square London E14 6AQ United Kingdom

Delivery Information

Royal Mail Track 24 Monday to Friday Cutoff time 12 noon

Returns Information

Marketplace items cannot be returned via Superdrug Stores, Online Help Team or the Superdrug Warehouse. Returns must be sent back to the Marketplace seller within 28 days of receipt. Please use the label provided in the parcel. If no label is available, please raise a return request via your online account or shipment confirmation email. Stores are unable to accept Marketplace returns as the order was placed directly with the seller and therefore a refund cannot be actioned in store.

Our Top Sellers :

Adyan Poudre Accord Eau De Parfum 100ml

0
    Original price £42.93 each £429.30 per 1l

Anfar Oud D’Orient 115ml Extrait de Parfum

0
    Discounted price £28.74 each   Original price was £33.34 £33.34 £249.91 per 1l

Anfar Signature Pour Homme 100ml EDP Spray 3.4 oz

0
    Discounted price £28.74 each   Original price was £34.49 £34.49 £287.40 per 1l

Anfar Platinum Shade Pour Homme 100ml EDP Spray 3.4 oz

0
    Original price £20.79 each £207.90 per 1l

Adyan Lak Qalbi 100ml EDP

0
    Original price £15.00 each £150.00 per 1l

Adyan Glamour Pastels of Arabia Extrait de Parfum 100ml

0
    Original price £25.00 each £250.00 per 1l

Anfar London Azure Spirit Extrait 100ML

0
    Discounted price £31.04 each   Original price was £34.49 £34.49 £310.40 per 1l

Adyan Wafa EDP 100ml

0
    Original price £33.34 each £333.40 per 1l

Anfar Nero Velours 100ml Extrait de Parfum – Série de Velvet

0
    Discounted price £34.49 each   Original price was £40.24 £40.24 £344.90 per 1l

Adyan Legacy of Oud 100ml EDP

0
    Original price £20.00 each £200.00 per 1l

Adyan Saffron D'Arabie Extrait De Parfum - (3.4Oz) 100ml

0
    Original price £28.74 each £287.40 per 1l

Adyan Norah Amour Eau De Parfum 100ml

0
    Original price £25.24 each £252.40 per 1l

Anfar 1950 Zenit Nomad 100ml Extrait parfum Zenit Series

0
    Original price £28.74 each £287.40 per 1l

Asten LV - Monsieur Noir 100ML EDP

0
    Original price £25.00 each £250.00 per 1l

Adyan Coconut Vanille Extrait 100ML

0
    Original price £25.00 each £250.00 per 1l

Adyan Bara Coffee Extrait De Parfum - Unisex 100ml

0
    Original price £31.04 each £310.40 per 1l

ANFAR 1950 Artisan Noir 100ml Extrait de Parfum

0
    Discounted price £28.74 each   Original price was £40.24 £40.24 £287.40 per 1l

Adyan Silk D'Arabie Extrait De Parfum (3.4Oz) 100ml

0
    Original price £31.63 each £316.30 per 1l

Anfar Italian Bergamot 50ml Extrait de Parfum Private Collection

0
    Original price £29.23 each £584.60 per 1l

Adyan Stallion D'Arabie Extrait De Parfum 100ml

0
    Discounted price £31.63 each   Original price was £34.49 £34.49 £316.30 per 1l