HappyLola

HappyLola , Discover our collection of Adult Toys & Lubricants

About HappyLola

Our curated selection of sexual wellness products caters to all desires and preferences, ensuring that you find the perfect addition to your personal pleasure repertoire. At HappyLola, we prioritize your comfort, privacy, and pleasure, offering discreet packaging and exceptional customer service. Discover a happier, more fulfilling you with HappyLola.

Registered company name: Net 1on1 Wholesale Limited Legal type: Business Registration number: 08720256 VAT no: GB176170013 Address:Adur Business Centre Little High Street Shoreham-by-sea West Sussex BN43 5EG United Kingdom

Delivery Information

We ship orders the same day, Monday to Friday, for all orders placed before 1:30 PM. Orders placed after this time will be processed and shipped the next business day.

Returns Information

Marketplace items cannot be returned via Superdrug Stores, Online Help Team or the Superdrug Warehouse. Returns must be sent back to the Marketplace seller within 28 days of receipt. Please use the label provided in the parcel. If no label is available, please raise a return request via your online account or shipment confirmation email. Stores are unable to accept Marketplace returns as the order was placed directly with the seller and therefore a refund cannot be actioned in store.

Our Top Sellers :

Loving Joy Warming Lubricant 30ml

0
FREE EXPRESS DAY DELIVERY (Spend over £35) - Order Before Midday Mon-Fri (excluding bank holidays)
Learn More
    Original price £6.99 each £233.00 per 1l

Sliquid Organics Natural Gel Thick Lubricant 59ml

0
FREE EXPRESS DAY DELIVERY (Spend over £35) - Order Before Midday Mon-Fri (excluding bank holidays)
Learn More
    Original price £12.95 each £219.49 per 1l

Loving Joy Toosh Pink Silicone Butt Plug Medium

0
FREE EXPRESS DAY DELIVERY (Spend over £35) - Order Before Midday Mon-Fri (excluding bank holidays)
Learn More
    Original price £12.95 each £12.95 each

Loving Joy Mango Flavoured Lubricant 30ml

0
FREE EXPRESS DAY DELIVERY (Spend over £35) - Order Before Midday Mon-Fri (excluding bank holidays)
Learn More
    Original price £6.99 each £233.00 per 1l

Nauti Petites 10 Function Clitoral Stimulator

0
FREE EXPRESS DAY DELIVERY (Spend over £35) - Order Before Midday Mon-Fri (excluding bank holidays)
Learn More
3 For 2 On Selected Items
Learn More
    Original price £42.99 each £42.99 each

Sliquid Swirl Flavoured Lubricant Pina Colada 125ml

0
FREE EXPRESS DAY DELIVERY (Spend over £35) - Order Before Midday Mon-Fri (excluding bank holidays)
Learn More
    Original price £14.99 each £119.92 per 1l

Loving Joy 7.5 Inch Girthy Realistic Silicone Penis Extension Sleeve

0
FREE EXPRESS DAY DELIVERY (Spend over £35) - Order Before Midday Mon-Fri (excluding bank holidays)
Learn More
3 For 2 On Selected Items
Learn More
    Original price £23.95 each £23.95 each

Loving Joy Toosh Black Silicone Butt Plug Small

0
FREE EXPRESS DAY DELIVERY (Spend over £35) - Order Before Midday Mon-Fri (excluding bank holidays)
Learn More
    Original price £9.95 each £9.95 each

Mina Lover Rabbit Vibrator

0
FREE EXPRESS DAY DELIVERY (Spend over £35) - Order Before Midday Mon-Fri (excluding bank holidays)
Learn More
3 For 2 On Selected Items
Learn More
    Original price £37.95 each £37.95 each

Loving Joy Slide Water-Based Lubricant 250ml

0
FREE EXPRESS DAY DELIVERY (Spend over £35) - Order Before Midday Mon-Fri (excluding bank holidays)
Learn More
3 For 2 On Selected Items
Learn More
    Original price £9.99 each £39.96 per 1l

Loving Joy Toosh Silver Metal Butt Plug Medium Clear Stone

0
FREE EXPRESS DAY DELIVERY (Spend over £35) - Order Before Midday Mon-Fri (excluding bank holidays)
Learn More
    Original price £12.95 each £12.95 each

Loving Joy 9 Inch Remote Vibrating Dildo

0
FREE EXPRESS DAY DELIVERY (Spend over £35) - Order Before Midday Mon-Fri (excluding bank holidays)
Learn More
3 For 2 On Selected Items
Learn More
    Original price £59.95 each £59.95 each

Sliquid Swirl Flavoured Lubricant Blue Raspberry 59ml

0
FREE EXPRESS DAY DELIVERY (Spend over £35) - Order Before Midday Mon-Fri (excluding bank holidays)
Learn More
    Original price £10.95 each £185.59 per 1l

Loving Joy Toosh Heart Shaped Silver Butt Plug with Red Stone Small

0
FREE EXPRESS DAY DELIVERY (Spend over £35) - Order Before Midday Mon-Fri (excluding bank holidays)
Learn More
    Original price £9.95 each £9.95 each

Tabooboo The Lunch Break Bullet Vibrator

0
FREE EXPRESS DAY DELIVERY (Spend over £35) - Order Before Midday Mon-Fri (excluding bank holidays)
Learn More
3 For 2 On Selected Items
Learn More
    Discounted price £16.99 each   Original price was £24.95 £24.95 £16.99 each

Mina Pure Curved Silicone Dildo 6.5 Inch

0
FREE EXPRESS DAY DELIVERY (Spend over £35) - Order Before Midday Mon-Fri (excluding bank holidays)
Learn More
3 For 2 On Selected Items
Learn More
    Original price £21.99 each £21.99 each

Loving Joy Silk Hybrid Lubricant 100ml

0
FREE EXPRESS DAY DELIVERY (Spend over £35) - Order Before Midday Mon-Fri (excluding bank holidays)
Learn More
3 For 2 On Selected Items
Learn More
    Original price £7.95 each £79.50 per 1l

Loving Joy Peach Flavoured Lubricant 30ml

0
FREE EXPRESS DAY DELIVERY (Spend over £35) - Order Before Midday Mon-Fri (excluding bank holidays)
Learn More
    Original price £6.99 each £233.00 per 1l

Loving Joy Toosh Heart Shaped Gold Butt Plug with Red Stone Small

0
FREE EXPRESS DAY DELIVERY (Spend over £35) - Order Before Midday Mon-Fri (excluding bank holidays)
Learn More
    Original price £11.95 each £11.95 each

Loving Joy Slide Aloe Infused Water-Based Lubricant 30ml

0
FREE EXPRESS DAY DELIVERY (Spend over £35) - Order Before Midday Mon-Fri (excluding bank holidays)
Learn More
    Original price £6.99 each £6.99 each