Gents & Diva’s

Gents & Diva’s , High Quality Hair, Beauty & Nails Products

About Gents & Diva’s

Gents & Diva's are committed to providing each customer with the highest standard of customer service with an array of Hair, Beauty & Nails products

Registered company name: Phil Smith Agencies LTD Legal type: Business Registration number: 07899190 VAT no: GB135341144 Address:Unit 4, The Workshops Lancaster Road Pilling Lancashire PR3 6AE United Kingdom

Delivery Information

Royal Mail Tracked 48hr / 2-3 Day Delivery, Same Day Dispatch with 2pm Cut off.

Returns Information

Marketplace items cannot be returned via Superdrug Stores, Online Help Team or the Superdrug Warehouse. Returns must be sent back to the Marketplace seller within 28 days of receipt. Please use the label provided in the parcel. If no label is available, please raise a return request via your online account or shipment confirmation email. Stores are unable to accept Marketplace returns as the order was placed directly with the seller and therefore a refund cannot be actioned in store.

Our Top Sellers :

Vellen Sectioning Clips Purple - 6 Pack

0
    Original price £12.95 each £2.16 each

Pegasus Theramic Brush Black - 65mm

0
    Original price £16.15 each £16.15 each

Erayba Colour Refresh Hair Mask Red 10/99 - 150ml

0
    Original price £12.65 each £84.33 per 1l

Termix 30th Anniversary Brush Black - 32mm

0
    Original price £12.95 each £12.95 each

Gamma+ Absolute Power Barber Hairdryer - Titanium

0
    Original price £116.68 each £116.68 each

Erayba Cool Colour Hair Dye Green - 100ml

0
    Original price £12.85 each £128.50 per 1l

Claw Culture Spider Gel 5g - Cerise

0
    Original price £11.00 each £2200.00 per 1kg

Vellen Detangle Wet Brush Blue/White

0
    Original price £10.95 each £10.95 each

Claw Culture Gel Polish #107 - Haze

0
    Original price £9.50 each £1187.50 per 1l

Gamma+ Rake Comb Rose Gold Metal

0
    Original price £16.94 each £16.94 each

Claw Culture Colour Changing Gel Polish #076 - Mood Blossom

0
    Original price £9.50 each £1187.50 per 1l

Termix Evolution Brush Set Light Grey Large Basic - 28-60mm

0
    Original price £89.95 each £89.95 each

Technica Defense Gel 150ml

0
    Original price £8.95 each £59.67 per 1l

ElevateBarber Neck Kabuki Brush Chrome/Clear

0
    Original price £10.50 each £10.50 each

Termix C-Ramic Brush Clear Ceramic - 28mm

0
    Original price £16.65 each £16.65 each

HBS Disposable Razors - Box of 100

0
    Original price £37.50 each £37.50 each

Vitality's Care & Style After Sun Hair Mask - 200ml

0
    Original price £14.95 each £74.75 per 1l

Claw Culture Gel Polish #071 - Tutti Frutti

0
    Original price £9.50 each £1187.50 per 1l

Claw Culture Gel Polish #117 - Boom Town

0
    Original price £9.50 each £1187.50 per 1l

Termix Evolution Brush Cream Soft - 37mm

0
    Original price £22.50 each £22.50 each