Arabian Oud

Arabian Oud , The ideal Fragrance

About Arabian Oud

Arabian Oud is an authority in the delicate and complex aroma of Oud: one of the rarest, lavish resources unearthed in the 21st century. Established in 1982, it offers fragrances, oils, incense, accessories and hair formulations created with meticulous attention to detail, imbuing an unconventional sensory experience.

Registered company name: ARABIAN OUD COMPANY LTD Legal type: Business Registration number: 04279687 VAT no: 784586080 Address:435 - 437 OXFORD STREET arabian oud LONDON england W1C2PL United Kingdom

Delivery Information

Delivery service: 1-2 working days

Returns Information

Marketplace items cannot be returned via Superdrug Stores, Online Help Team or the Superdrug Warehouse. Returns must be sent back to the Marketplace seller within 28 days of receipt. Please use the label provided in the parcel. If no label is available, please raise a return request via your online account or shipment confirmation email. Stores are unable to accept Marketplace returns as the order was placed directly with the seller and therefore a refund cannot be actioned in store.

Our Top Sellers :

Arabian Oud Elle 85ml

0
    Original price £120.00 each £1411.76 per 1l

Arabian Oud Perfume Diwan 50ml

0
Save 30% OFF Selected Fragrances.
Learn More
    Discounted price £77.70 each   Original price was £111.00 £111.00 £1554.00 per 1l

Arabian Oud Perfume Arabian Knight Silver 100ml

0
Save 30% OFF Selected Fragrances.
Learn More
    Discounted price £84.00 each   Original price was £120.00 £120.00 £840.00 per 1l

Arabian Oud Perfume Khaiyyal 75ml

0
    Original price £140.00 each £1866.67 per 1l

Arabian Oud | Special Musk 12ml | Oil

0
    Original price £135.00 each £11250.00 per 1l

Arabian Oud Perfume Elegant Pink 100ml

0
Save 30% OFF Selected Fragrances.
Learn More
    Discounted price £77.00 each   Original price was £110.00 £110.00 £770.00 per 1l

Arabian Oud Perfume Shalki Collection 400ml

0
    Original price £250.00 each £625.00 per 1l

Arabian Oud Perfume Arabian Leather 100ml

0
    Original price £185.00 each £1850.00 per 1l

Arabian Oud Perfume Arabian Blend Jabal Al Tamya 100ml

0
    Original price £250.00 each £2500.00 per 1l

Arabian Oud Perfume Bella 100ml

0
Save 30% OFF Selected Fragrances.
Learn More
    Discounted price £66.50 each   Original price was £95.00 £95.00 £665.00 per 1l

Arabian Oud | Bride Musk 6ml | Oil

0
    Original price £102.00 each £17000.00 per 1l

Arabian Oud Perfume Adore 80ml

0
Save 30% OFF Selected Fragrances.
Learn More
    Discounted price £77.00 each   Original price was £110.00 £110.00 £962.50 per 1l

Arabian Oud Perfume Solid Black 100ml

0
Save 30% OFF Selected Fragrances.
Learn More
    Discounted price £126.00 each   Original price was £180.00 £180.00 £1260.00 per 1l

Arabian Oud Perfume Ehsas 100ml

0
Save 30% OFF Selected Fragrances.
Learn More
    Discounted price £56.00 each   Original price was £80.00 £80.00 £560.00 per 1l

Arabian Oud Perfume Yacht Mood 75ml

0
    Original price £141.00 each £1880.00 per 1l

Arabian Oud | Yaqoot | Women | PARFUM 100ml / 3.4 fl oz

0
    Original price £200.00 each £2000.00 per 1l

Arabian Oud Vanilla Rose 100 ml

0
    Original price £135.00 each £1350.00 per 1l

Arabian Oud Perfume 360 For Women 100ml

0
    Original price £50.00 each £500.00 per 1l

Arabian Oud Perfume Bella 200ml

0
Save 30% OFF Selected Fragrances.
Learn More
    Discounted price £91.00 each   Original price was £130.00 £130.00 £455.00 per 1l

Arabian Oud | Bride Musk 3ml | Oil

0
    Original price £51.00 each £17000.00 per 1l