Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Currently in stock

Marketplace product

Hair Genetics

Hair Genetics

Hair Genetics
14 products found
Items per page 60
Sort by

Hair Genetics Root Cover Up Dark Brown 6g

0
    Discounted price £14.99 each   Original price was £15.99 £15.99 £2498.33 per 1kg

Hair Genetics Hair Building Fibres Black 22g

0
    Original price £14.99 each £681.36 per 1kg

Hair Genetics Hair Building Fibres Medium Brown 22g

0
    Original price £14.99 each £681.36 per 1kg

Hair Genetics Hair Building Fibres Dark Brown 22g

0
    Original price £14.99 each £681.36 per 1kg

Hair Genetics Root Cover Up Black 6g

0
    Discounted price £14.99 each   Original price was £15.99 £15.99 £2498.33 per 1kg

Hair Genetics Root Cover Up Light Brown 6g

0
    Discounted price £14.99 each   Original price was £15.99 £15.99 £2498.33 per 1kg

Hair Genetics Root Cover Up Dark Blonde 6g

0
    Discounted price £14.99 each   Original price was £15.99 £15.99 £2498.33 per 1kg

Hair Genetics Hair Building Fibres Refill Pack Dark Brown 22g

0
    Discounted price £9.99 each   Original price was £10.99 £10.99 £454.09 per 1kg

Hair Genetics Hair Building Fibres Refill Pack Black 22g

0
    Discounted price £9.99 each   Original price was £10.99 £10.99 £454.09 per 1kg

Hair Genetics Root Cover Up Medium Brown 6g

0
    Discounted price £14.99 each   Original price was £15.99 £15.99 £2498.33 per 1kg

Hair Genetics Hair Building Fibres Refill Pack Dark Brown 50g

0
    Discounted price £14.99 each   Original price was £16.99 £16.99 £299.80 per 1kg

Hair Genetics Hair Building Fibres Refill Pack Medium Brown 22g

0
    Discounted price £9.99 each   Original price was £10.99 £10.99 £454.09 per 1kg

Hair Genetics Hair Building Fibres Refill Pack Medium Brown 50g

0
    Discounted price £14.99 each   Original price was £16.99 £16.99 £299.80 per 1kg

Hair Genetics Hair Building Fibres Refill Pack Black 50g

0
    Discounted price £14.99 each   Original price was £16.99 £16.99 £299.80 per 1kg

1-14 of 14 products