Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Currently in stock

Bundles category

On promotion

Review rating

Promotions

Durex

Durex

Explore our Durex range of condoms, lubricants & sex toys. Extra safe? Latex free? Thin feel? Flavoured condoms? XL? Intense? Durex has a wide-range of condoms to fit your personal needs. When it fits right, it feels right. Experiment with our lubes; we offer flavoured, tingling, strawberry, and water-based types amongst others. Embrace your wild side with our sex toy range of vibrators and pleasure rings.

Condoms Guide
Lube Guide
CONTENT_DROP_DOWN_-_CONDOMS.jpg
Hide
CONTENT_DROP_DOWN_-_LUBES.jpg
Hide
33 products found
Items per page 60
Sort by

Durex Thin Feel Condoms Enhanced Sensitivity Regular Fit 30s

80
Free next day delivery on selected Durex
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
    Original price £21.99 each 73p each
Available in Stores only

Durex Intensity  Latex-Free Regular Fit Condoms 9Pk

0
Free next day delivery on selected Durex
Learn More
Save up to £7.50 on selected Durex
Learn More
    Discounted price £11.99 each   Original price was £14.99 £14.99 £2.00 each

Durex Extended Pleasure Condoms 10Pk

0
Free next day delivery on selected Durex
Learn More
    Original price £14.99 each £1.50 each

Durex Real Feel Condoms 10Pk

0
Free next day delivery on selected Durex
Learn More
Save up to £7.50 on selected Durex
Learn More
    Discounted price £11.99 each   Original price was £14.99 £14.99 £1.20 each

Durex Nude Regular Fit Condoms 10Pk

0
Free next day delivery on selected Durex
Learn More
Save up to £7.50 on selected Durex
Learn More
    Discounted price £11.99 each   Original price was £14.99 £14.99 £1.20 each

Durex Nude Wide Fit Condoms 10Pk

1
Free next day delivery on selected Durex
Learn More
Save up to £7.50 on selected Durex
Learn More
    Discounted price £11.99 each   Original price was £14.99 £14.99 £1.20 each

Durex Originals Extra Safe Condoms Regular Fit 30s

6
Free next day delivery on selected Durex
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
    Original price £19.49 each 65p each

Durex Intensity  Latex-Free Wide Fit Condoms 9Pk

0
Free next day delivery on selected Durex
Learn More
Save up to £7.50 on selected Durex
Learn More
    Discounted price £11.99 each   Original price was £14.99 £14.99 £2.00 each

Durex Thin Feel Condoms Extra Silicone Lube Regular Fit 12s

3
Buy 1 get 2nd 1/2 Price on selected Health products
Learn More
    Original price £10.99 each 92p each

Durex Originals Extra Safe Condoms Regular Fit 12s

41
Buy 1 get 2nd 1/2 Price on selected Health products
Learn More
    Original price £10.99 each 92p each

Durex Thin Feel XL Condoms More Sensitivity Wide Fit 12s

0
Buy 1 get 2nd 1/2 Price on selected Health products
Learn More
    Original price £13.99 each £1.17 each

Durex Play Feel Lube Water Based 100ml

123
    Original price £9.99 each £99.90 per 1l

Durex Pleasure Me Ribbed Regular Fit Condoms Pack of 12

3
    Original price £10.99 each 92p each

Durex Pleasure Me Condoms Ribbed & Dotted Regular Fit 20s

4
Free next day delivery on selected Durex
Learn More
    Original price £16.49 each 82p each

Durex 12 Thin Feel Condoms

12
    Original price £13.99 each £1.17 each

Durex Play Feel Lube Water Based 50ml

16
    Original price £5.49 each £109.80 per 1l

Durex 2 in 1 Massage Ylang Ylang Lube Water Based 200ml

6
Save up to £7.50 on selected Durex
Learn More
    Discounted price £8.75 each   Original price was £10.99 £10.99 £43.75 per 1l

Durex Naturals Extra Sensitive Lube Water Based 100ml

33
    Original price £12.49 each £124.90 per 1l

Durex Strawberry Lube Water Based Flavoured Edible 100ml

9
    Original price £9.49 each £94.90 per 1l

Durex Intensity Condom Regular Fit 15S

0
Free next day delivery on selected Durex
Learn More
    Original price £21.99 each £1.47 each

Durex Tingling Lube Water Based 100ml

18
    Original price £9.99 each £99.90 per 1l

Durex Thin Feel Regular Fit Lubricated Condoms Pack of 3

0
Buy 1 get 2nd 1/2 Price on selected Health products
Learn More
    Original price £4.99 each £1.66 each

Durex Thin Feel Condoms Enhanced Sensitivity Regular Fit 6s

2
    Original price £6.49 each £1.08 each

Durex Originals Extra Safe Condoms Regular Fit 3s

5
Buy 1 get 2nd 1/2 Price on selected Health products
Learn More
    Original price £4.49 each £1.50 each

Durex Naturals Moisture Lube Water Based 100ml

2
    Original price £12.49 each £124.90 per 1l

Durex Intensity Condom Regular Fit 5S

0
    Original price £10.99 each £2.20 each

Durex Thin Feel Condoms Enhanced Sensitivity Regular Fit 20s

45
Free next day delivery on selected Durex
Learn More
Save up to £7.50 on selected Durex
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
    Discounted price £15.49 each   Original price was £16.49 £16.49 77p each
Available in Stores only

Durex Naturals Pure Lube Water Based 100ml

48
Sorry, Store Pick-up Only
    Original price £12.49 each £124.90 per 1l
Available in Stores only

Durex Thin Feel Bundle 48 Condoms

   

Durex Play Intense Delight Vibrating Bullet Vibrator

121
Free next day delivery on selected Durex
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
    Original price £10.99 each £10.99 each

Durex Pleasure Ring Sex Toy

60
Buy 1 get 2nd 1/2 Price on selected Health products
Learn More
    Original price £6.99 each £6.99 each

Durex Butt Plug

9
Free next day delivery on selected Durex
Learn More
    Original price £29.99 each £29.99 each

Durex 2In1 Vibrator

8
Free next day delivery on selected Durex
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
    Original price £29.99 each £29.99 each
Available in Stores only
1-33 of 33 products