Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Currently in stock

Flavour

Bundles category

On promotion

Review rating

Marketplace product

Range name

Diet & Fitness

Looking for ways on how to lose weight fast, or just looking to seek a happier, healthier lifestyle? Whether your goal is to bulk up with the help of protein powder, protein shakes and at home gym equipment, to sustain your weight with healthy snack bars, or you’re wanting to lose weight with a meal replacement diet, from the best meal replacement shakes to weight loss meal plans so you are guided every step of the way; it all starts with that very first step.



39 products found
Items per page 60
Sort by

Slimfast Meal Replacement Bar Salted Caramel 4X60g

19
free next day delievery when you spend £20 on selected SlimFast
Learn More
Save £2.50 on selected SlimFast
Learn More
    Discounted price £5.50 each   Original price was £8.00 £8.00 £22.92 per 1kg

Slimfast Meal Replacement Bar Chocolate Fudge 4X60g

18
free next day delievery when you spend £20 on selected SlimFast
Learn More
Save £2.50 on selected SlimFast
Learn More
    Discounted price £5.50 each   Original price was £8.00 £8.00 £22.92 per 1kg

Slimfast Meal Replacement Bar Dark Chocolate Cranberry 4X60g

17
free next day delievery when you spend £20 on selected SlimFast
Learn More
Save £2.50 on selected SlimFast
Learn More
    Discounted price £5.50 each   Original price was £8.00 £8.00 £22.92 per 1kg

SlimFast Caramel Snack Bar Multipack 6x26g

140
free next day delievery when you spend £20 on selected SlimFast
Learn More
Save £1 on selected Slimfast snacks
Learn More
    Discounted price £2.60 each   Original price was £3.60 £3.60 43p each

More Protein Satisbites - White Chocolate Strawberry Cream 2X25g

0
    Original price £1.64 each £32.80 per 1kg

More Protein Satisbites - Dark Cookie Crumble 2X25g

0
    Original price £1.64 each £32.80 per 1kg

Trek High Protein Low Sugar Choc Caramel Protein Bar 55G

0
    Original price £2.75 each 5p each

Grenade Oreo White Protein Bar 60G

0
    Original price £2.85 each £47.50 per 1kg

PhD Smart Protein Bar HFSS Dark Choc Mocha 64g - 12 Pack

0
    Original price £24.99 each £32.54 per 1kg

Myprotein Delicious Protein Bar, Caramel Nut 65g

0
    Original price £2.50 each £38.46 per 1kg

Barebells Marshmallow Rocky Road 55G

0
    Original price £2.79 each £50.73 per 1kg

More Protein Iced Coffee Powder Dark Chocolate Lover 300G

0
    Original price £15.98 each £53.27 per 1kg

More Protein Iced Matcha Latte - Original Flavour 300G

0
    Original price £15.98 each £53.27 per 1kg

Myprotein Protein Brownie, Chocolate Chunk, 75G

0
    Original price £1.99 each £26.53 per 1kg

Barebells Peanut Butter 55G

0
    Original price £2.79 each £50.73 per 1kg

Barebells Caramel Choco 55G

0
    Original price £2.79 each £50.73 per 1kg

Barebells Cookies & Cream 55G

0
    Original price £2.79 each £50.73 per 1kg

Huel Commplete Nutrition Bar Chocolate Fudge Brownie 55G

0
    Original price £2.50 each £45.45 per 1kg

Huel Complete Nutrition Cookie Dough 55G

0
    Original price £2.50 each £45.45 per 1kg

Huel Commplete Nutrition Bar Peanut Caramel 55G

0
    Original price £2.50 each £45.45 per 1kg

PhD Smart Protein Bar HFSS Dark Choc Raspberry 64g - 12 Pack

0
    Original price £24.99 each £32.54 per 1kg

PhD Smart Protein Bar HFSS Choc Peanut Butter 64g -12 Pack

0
    Original price £24.99 each £32.54 per 1kg

PhD Smart Protein Bar HFSS Cookies & Cream 64g - 12 Pack

0
    Original price £24.99 each £32.54 per 1kg

PhD Smart Protein Bar HFSS Birthday Cake 64g - 12 Pack

0
    Original price £24.99 each £32.54 per 1kg

PhD Smart Protein Bar HFSS Choc Brownie 64g - 12 Pack

0
    Original price £24.99 each £32.54 per 1kg

SiS GO Energy Bar | 26g Carbs | Banana Fudge | 30 Pack

0
    Original price £35.99 each £29.99 per 1kg

SiS GO Energy 50g Bake | 30g Carbs | Strawberry | 12 Pack

0
    Original price £19.89 each £33.15 per 1kg

SiS GO Energy 50g Bake | 30g Carbs | Lemon | 12 Pack

0
    Original price £19.89 each £33.15 per 1kg

SiS GO Energy Bar | 26g Carbs | Chocolate Fudge | 30 Pack

0
    Original price £35.99 each £29.99 per 1kg

SiS GO Energy 50g Bake | 30g Carbs | Tiramiu | 12 Pack

0
    Original price £19.89 each £33.15 per 1kg

SiS GO Energy Bar | 26g Carbs | Blueberry | 30 Pack

0
    Original price £35.99 each £29.99 per 1kg

Trek High Protein Biscoff Protein Bar 55G

0
    Original price £2.75 each 5p each

Myprotein Layered Protein Bar, Triple Chocolate Fudge

0
    Original price £2.50 each £41.67 per 1kg

Myprotein Delicious Protein Bar, White Chooclate Cookie

0
    Original price £2.50 each £38.46 per 1kg

Grenade Oreo Protein Bar 60G x 12 Bundle

    Original price £34.20 each

Grenade Carb Killa Fudged Up Bar 60g x 12 Bundle

    Original price £34.20 each

Grenade Carb Killa Fudged Up Bar 60g

1
    Original price £2.85 each £47.50 per 1kg

Grenade Carb Killa Chocolate Chip Salted Caramel Bar 60g

1
    Original price £2.85 each £47.50 per 1kg

Grenade Carb Killa White Chocolate & Peanut Protein Bar 60g

2
    Original price £2.85 each £47.50 per 1kg

1-39 of 39 products