Filter products

Key ingredient

Product type

Brand

Refine by price

Colour

Currently in stock

Organic

On promotion

Review rating

Marketplace product

Product format

Promotions

Allergen free

Paraben free

Magnesium

62 products found
Items per page 60
Sort by

Superdrug Vegan Sleep Magnesium Gummies 200mg 60s

35
Buy 1 Get 1 Free on selected Superdrug Vitamins
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
    Original price £9.99 each 17p each
Available in Stores only

Superdrug Magnesium Gummies 60s

29
Buy 1 Get 1 Free on selected Superdrug Vitamins
Learn More
    Original price £6.99 each 12p each

Superdrug Magnesium Citrate Gummies 60s

3
Buy 1 Get 1 Free on selected Superdrug Vitamins
Learn More
    Original price £6.99 each 12p each

Vitabiotics Ultra Magnesium X 30 tablets

12
3 for 2 on selected Vitamins
Learn More
    Original price £5.99 each 10p each

Magnesium Complex 4-in-1 1836mg Glycinate, Citrate, Malate+

19
Buy 3 or more New Leaf products and enjoy 20% off your entire order
Learn More
    Discounted price £13.95 each   Original price was £16.95 £16.95 11.62p each

Vita London Magnesium 6 in 1 Complex High Strength 60 Capsules

0
Buy 3 Vita London products get 25% off
Learn More
    Original price £6.99 each 11.65p each

Together Health Night Time Magnesium Herbal Aid 30 Capsules

95
20% Off Together Health All Natural Supplements
Learn More
    Discounted price £11.99 each   Original price was £14.99 £14.99 19.98p each

Novomins Magnesium Gummies 60 Gummies

293
Save 25% on selected Novomins
Learn More
    Discounted price £14.99 each   Original price was £19.99 £19.99 25p each

Vita London Magnesium Glycinate 1000mg High Strength Vegan 60 Capsules

2
Buy 3 Vita London products get 25% off
Learn More
    Original price £6.99 each 11.65p each

BetterYou Magnesium Sleep Lotion 180Ml

2
3 for 2 on selected Vitamins
Learn More
    Original price £9.99 each £55.50 per 1l

Betteryou Magnesium Sleep Spray 100Ml

7
3 for 2 on selected Vitamins
Learn More
    Original price £12.49 each £124.90 per 1l

BetterYou Magnesium Oil Original Spray 100ml

17
3 for 2 on selected Vitamins
Learn More
    Original price £12.99 each £129.90 per 1l

Your Good Health Co 4-In-1 Magnesium Capsules

2
3 for 2 on selected Vitamins
Learn More
    Original price £11.99 each 20p each

PharmaZen Magnesium Glycinate with Vitamin B6 60 Capsules

1
Buy 3 or more and save 15% on all SuperSelf
Learn More
    Discounted price £9.90 each   Original price was £15.90 £15.90 16.50p each

Together Health Magnesium 5 Natural Forms 30 Capsules

172
20% Off Together Health All Natural Supplements
Learn More
    Discounted price £5.99 each   Original price was £7.49 £7.49 19.97p each

New Leaf Magnesium Malate 120 High Strength Capsules 1200mg

2
Buy 3 or more New Leaf products and enjoy 20% off your entire order
Learn More
    Discounted price £12.94 each   Original price was £12.95 £12.95 10.78p each

Phillips' Milk of Magnesia Liquid 200ml

7
    Original price £6.49 each £32.45 per 1l

Magnesium Supplement 516mg with Zinc - 120s High Strength

2
Buy 3 or more New Leaf products and enjoy 20% off your entire order
Learn More
    Original price £9.95 each 8.29p per 1tb

SuperSelf Magnesium Glycinate 1500mg with Zinc & Vitamin B6

0
Buy 3 or more and save 15% on all SuperSelf
Learn More
    Discounted price £14.90 each   Original price was £19.90 £19.90 12.42p each

Nutravita Magnesium Glycinate Capsules - 120 Vegan Capsules

0
    Original price £7.99 each 6.66p per 1tb

New Leaf ZMA Supplement - Zinc Magnesium & Vit B6 180 Tablet

0
Buy 3 or more New Leaf products and enjoy 20% off your entire order
Learn More
    Discounted price £12.95 each   Original price was £14.95 £14.95 7.19p per 1tb

Seven Seas Omega-3 Plus Magnesium Duo Pack

25
3 for 2 on selected Vitamins
Learn More
    Original price £21.49 each 72p each

New Leaf Magnesium Citrate 1620mg High Strength 120 Caps

2
Buy 3 or more New Leaf products and enjoy 20% off your entire order
Learn More
    Original price £14.95 each 12.46p per 1tb

Simply Supplements Magnesium Citrate Tablets 120 Tablets

0
    Original price £13.99 each 11.66p per 1tb

Cannaray Magnesium Capsules 300mg (60 capsules)

0
    Original price £18.00 each 30.00p each

Nutravita Sleep Complex, Chamomile & Magnesium-120Vegan Caps

0
    Original price £15.99 each 13.32p per 1tb

Simply Supplements Calcium 400mg & Magnesium 180 Tablets

0
    Original price £13.99 each 7.77p per 1tb

Simply Supplements Magnesium Triple Complex 120 Capsules

0
    Original price £12.99 each 10.82p each

Healia Sleep Magnesium Oil Spray - 120ml

0
    Discounted price £9.99 each   Original price was £12.99 £12.99 £83.25 per 1l

Natural Vitality CALM Kids Magnesium 90mg - 60 Gummies

0
    Original price £15.99 each 26.65p each

Natural Vitality CALM Magnesium Mix - Unflavoured 200g

0
    Original price £19.99 each £99.95 per 1kg

Atlantic Marine Magnesium - 300mg High Strength - 30 Vegan Capsules

2
3 for 2 on ALL Higher Nature!
Learn More
    Original price £9.95 each £9.95 each

Simply Supplements Super Magnesium 250mg with 120 Tablets

0
    Original price £12.29 each 10.24p each

Simply Supplements Magnesium Bisglycinate 120 Capsules

0
    Original price £12.99 each 10.82p each

Simply Supplements Magnesium Tablets 200mg 360 Tablets

0
    Original price £19.29 each 5.36p each

Royal Green Magnesium 60 Caps

0
Summer 20% Sale
Learn More
    Original price £32.99 each 54.98p each

Extracted Triple Magnesium Complex Supplement 60 Capsules

0
Save £5 off our Essentials Range
Learn More
    Discounted price £19.49 each   Original price was £25.99 £25.99 32.48p each

Higher Nature Magnesium Effervescent 20 Tablets

0
3 for 2 on ALL Higher Nature!
Learn More
    Original price £6.45 each 32.25p per 1tb

Atlantic Marine Magnesium - 300mg High Strength - 90 Vegan Capsules

1
3 for 2 on ALL Higher Nature!
Learn More
    Original price £22.95 each £22.95 each

New Leaf Magnesium Citrate 1620mg High Strength 240 Capsules

2
Buy 3 or more New Leaf products and enjoy 20% off your entire order
Learn More
    Discounted price £19.95 each   Original price was £22.95 £22.95 8.31p each

New Leaf Calcium Complex - Magnesium Zinc Vitamin D 120 Fill

1
Buy 3 or more New Leaf products and enjoy 20% off your entire order
Learn More
    Original price £9.95 each 8.29p per 1tb

New Leaf Magnesium Supplements + Zinc 365 Tablets – Bones

0
Buy 3 or more New Leaf products and enjoy 20% off your entire order
Learn More
    Original price £19.95 each 5.47p per 1tb

The Wonder Patch 30 Magnesium Patches

2
    Original price £19.99 each 66.63p each

Healia Magnesium Oil Spray - 120ml

0
    Discounted price £9.99 each   Original price was £12.99 £12.99 £83.25 per 1l

Natural Vitality CALM Magnesium Glycinate 325mg - 90 Capsules

0
    Original price £15.99 each 17.77p each

Natural Vitality CALM Magnesium Mix - Unflavoured 400g

0
    Original price £29.99 each 7.50p each

Natural Vitality CALM Magnesium 180mg - 60 Gummies

0
    Original price £16.99 each 28.32p each

Natural Vitality CALM Magnesium Mix - Raspberry Lemon Flavour 200g

1
    Original price £19.99 each £99.95 per 1kg

Natural Vitality CALM Magnesium Mix - Raspberry Lemon Flavour 400g

0
    Original price £29.99 each £74.98 per 1kg

Betteryou Magnesium Sleep Flakes 1Kg

1
3 for 2 on selected Vitamins
Learn More
    Original price £9.99 each £9.99 per 1kg

Novomins Kids Magnesium - 30 Gummies

993
    Original price £9.99 each 33p each

SuperSelf Magnesium 150mg Grape Flavour 60 Gummies

0
Buy 3 or more and save 15% on all SuperSelf
Learn More
    Discounted price £10.90 each   Original price was £17.90 £17.90 18.17p each

Simply Supplements Creatine and Magnesium Complex 300g

0
    Original price £12.99 each £43.30 per 1kg

Mellow Patch Mellow Magnesium Natural Topical Patch (18 Patches)

0
    Original price £21.99 each £1.22 each

Nature's Truth Magnesium Glycinate 1500mg - 60 Tablets

0
    Original price £12.99 each 21.65p per 1tb

Charava Magnesium Glycinate 60 Capsules

0
    Original price £14.99 each 24.98p each

Pharmanostix Magnesium Citrate 120 Capsules 500 mg

0
    Original price £10.99 each 9.16p each

Pharmanostix Magnesium Citrate Gummies Plus 300mg 60 Gummies

0
    Original price £12.99 each 21.65p each

HealthLabs Care MagneMe - Magnesium cmplex food supplement 120capsules

0
    Original price £42.99 each 35.82p per 1tb

DR.VEGAN Magnesium | 30-60 Day Supply | 1-2 Capsules Per Day

0
    Original price £8.99 each 14.98p per 1tb