Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Colour

Currently in stock

Marketplace product

On promotion

Review rating

Promotions

Range name

TIGI

TIGI

At Bed Head we believe that if you want to be ruled by something, let it be your creativity! Explore our range of hair products and try our exclusive Self Absorbed nourishing shampoo and conditioner for stressed hair.

Shop By Collection
Shop By Product
44 products found
Items per page 60
Sort by

TIGI Salty Not Sorry Texturising Sea Salt Spray 100ml

245
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £6.66   Original price £10.00 each £100.00 per 1l
Member Price     £6.66 £66.60 per 1l
 

TIGI Masterpiece Hairspray 340ml

59
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
  £7.99   Original price £12.00 each £35.29 per 1l
Member Price     £7.99 £23.50 per 1l
 
Available in Stores only

Bed Head No Fry Zone Heat Protect Spray 200Ml

46
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £7.99   Original price £12.00 each £60.00 per 1l
Member Price     £7.99 £39.95 per 1l
 

Bedhead After Party Cream 100ml

356
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £7.99   Original price £12.00 each £120.00 per 1l
Member Price     £7.99 £79.90 per 1l
 

TIGI Colour Goddess Shampoo 400ml

58
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £4.33   Original price £6.50 each £16.25 per 1l
Member Price     £4.33 £10.83 per 1l
 

TIGI Manipulator Paste 57g

234
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £6.66   Original price £10.00 each £175.44 per 1kg
Member Price     £6.66 £116.85 per 1kg
 

TIGI Colour Goddess Conditioner 400ml

54
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £4.33   Original price £6.50 each £16.25 per 1l
Member Price     £4.33 £10.83 per 1l
 

TIGI Hard Head Hairspray 385ml

133
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £7.99   Original price £12.00 each £31.17 per 1l
Member Price     £7.99 £20.76 per 1l
 

TIGI Small Talk Thickening Cream 240ml

73
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £7.99   Original price £12.00 each £50.00 per 1l
Member Price     £7.99 £33.30 per 1l
 

TIGI Headrush Shine Spray 200ml

233
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £7.99   Original price £12.00 each £60.00 per 1l
Member Price     £7.99 £39.95 per 1l
 

TIGI Recovery Shampoo 400ml

72
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £4.33   Original price £6.50 each £16.25 per 1l
Member Price     £4.33 £10.83 per 1l
 

Bed Head Knot This Time Detangler Spray 228Ml

0
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £7.99   Original price £12.00 each £52.63 per 1l
Member Price     £7.99 £35.05 per 1l
 

TIGI Recovery Conditioner 400ml

71
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £4.33   Original price £6.50 each £16.25 per 1l
Member Price     £4.33 £10.83 per 1l
 

Bed Head Curls Rock Amplifier Cream 100Ml

156
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £6.66   Original price £10.00 each £100.00 per 1l
Member Price     £6.66 £66.60 per 1l
 

Bedhead Some Like It Hot Heat Protection Spray Non-Aero 100ml

174
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £6.66   Original price £10.00 each £100.00 per 1l
Member Price     £6.66 £66.60 per 1l
 

TIGI Serial Blonde Conditioner 400ml

91
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £4.33   Original price £6.50 each £16.25 per 1l
Member Price     £4.33 £10.83 per 1l
 

Queen For A Day Aero 311Ml

140
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £7.99   Original price £12.00 each £38.59 per 1l
Member Price     £7.99 £25.70 per 1l
 

Bedhead Moisture Maniac Conditioner 400Ml

2
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £4.33   Original price £6.50 each £16.25 per 1l
Member Price     £4.33 £10.83 per 1l
 

Bedhead Moisture Maniac Shampoo 400Ml

3
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £4.33   Original price £6.50 each £16.25 per 1l
Member Price     £4.33 £10.83 per 1l
 

Bedhead Ego Boost Leave-In Conditioner 237ml

117
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £7.99   Original price £12.00 each £50.63 per 1l
Member Price     £7.99 £33.72 per 1l
 

TIGI Bedhead Stick 73g

357
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £7.99   Original price £12.00 each £164.38 per 1kg
Member Price     £7.99 £109.46 per 1kg
 

Straighten Out Serum 100Ml

104
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £6.66   Original price £10.00 each £100.00 per 1l
Member Price     £6.66 £66.60 per 1l
 

Bed Head Curls Rock Conditioner 400Ml

80
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £4.33   Original price £6.50 each £16.25 per 1l
Member Price     £4.33 £10.83 per 1l
 

Down N Dirty Shamp 400Ml

178
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £4.32   Original price £6.49 each £16.23 per 1l
Member Price     £4.32 £10.80 per 1l
 

TIGI Serial Blonde Shampoo 400ml

55
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £4.33   Original price £6.50 each £16.25 per 1l
Member Price     £4.33 £10.83 per 1l
 

Bed Head Curls Rock Shampoo 400Ml

76
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £4.33   Original price £6.50 each £16.25 per 1l
Member Price     £4.33 £10.83 per 1l
 

TIGI Resurrection Shampoo 400ml

251
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £4.33   Original price £6.50 each £16.25 per 1l
Member Price     £4.33 £10.83 per 1l
 

TIGI Resurrection Conditioner 400ml

51
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £4.33   Original price £6.50 each £16.25 per 1l
Member Price     £4.33 £10.83 per 1l
 

Bed Head Serial Blonde Purple Toning Shampoo 400Ml

233
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £4.33   Original price £6.50 each £16.25 per 1l
Member Price     £4.33 £10.83 per 1l
 

Tigi Bed Head Foxy Curls Contour Cream 200ml

193
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
    Original price £11.99 each

TIGI Manipulator Matte Hair Wax 57g

103
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
  £6.66   Original price £10.00 each £175.44 per 1kg
Member Price     £6.66 £116.85 per 1kg
 
Available in Stores only

Bed Head By Tigi Self Absorbed Shampoo 400Ml

179
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £4.33   Original price £6.50 each £16.25 per 1l
Member Price     £4.33 £10.83 per 1l
 

Bed Head By Tigi Self Absorbed Conditioner 400Ml

179
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £4.33   Original price £6.50 each £16.25 per 1l
Member Price     £4.33 £10.83 per 1l
 

Down N Dirty Cond 400Ml

186
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £4.32   Original price £6.49 each £16.23 per 1l
Member Price     £4.32 £10.80 per 1l
 

TIGI Bed Head Control Freak Straightening Serum 250ml

1
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £7.99   Original price £12.00 each £47.06 per 1l
Member Price     £7.99 £31.34 per 1l
 

Bed Head No Frizz Given Serum 50Ml

0
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £6.66   Original price £10.00 each £200.00 per 1l
Member Price     £6.66 £133.20 per 1l
 

TIGI Wanna Glow Hydrating Jelly Oil for Shiny Hair 100ml

247
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £7.99   Original price £12.00 each £120.00 per 1l
Member Price     £7.99 £79.90 per 1l
 

TIGI Oh Bee Hive Epic Volumising Dry Shampoo!238ml

154
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £6.66   Original price £10.00 each £42.02 per 1l
Member Price     £6.66 £27.99 per 1l
 

Bed Head Foxy Curls Mousse 240G

147
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £6.66   Original price £10.00 each £41.67 per 1kg
Member Price     £6.66 £27.75 per 1kg
 

Bed Head A Glass Act Oil 107Ml

0
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £7.99   Original price £12.00 each £112.15 per 1l
Member Price     £7.99 £74.68 per 1l
 

TIGI Back It Up Texturising Cream 125ml

236
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £6.66   Original price £10.00 each £80.00 per 1l
Member Price     £6.66 £53.28 per 1l
 

TIGI Bed Head Colour Goddess Conditioner 750ml

0
    Original price £11.60 each £15.47 per 1l

Tigi Bed Head Colour Goddess Oil Infused Shampoo 750ml

0
    Discounted price £8.99 each   Original price was £26.95 £26.95 £11.99 per 1l

TIGI Bed Head B for Men Clean Up Peppermint Conditioner 200ml

0
    Original price £6.20 each £31.00 per 1l

1-44 of 44 products