Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Currently in stock

Review rating

Marketplace product

Cruelty free

Paraben free

Product format

Key ingredient

Fragrance scent

Shampoo Bars

Shampoo Bars

Mens Clippers & Pliers
30 products found
Items per page 60
Sort by

Paper Plane Solid Shampoo Bar Lavender and Tea Tree 95g

0
    Original price £6.95 each £73.16 per 1kg

Amphora Aromatics Almond Shampoo Bar 50g

0
    Original price £6.95 each £139.00 per 1kg

Amphora Aromatics Brilliantly Balancing Shampoo Bar 50g

0
    Original price £6.95 each £139.00 per 1kg

Bomb Cosmetics Shampoo Bar - Like A Virgin

0
    Original price £10.99 each £219.80 per 1kg

Alter/native By Suma Shampoo Bar Lavender and Geranium 65g

0
    Original price £7.62 each £117.23 per 1kg

Alter/native By Suma Shampoo Bar - Rose & Geranium 95g

0
    Original price £7.62 each £80.21 per 1kg

Balade En Provence All-in-1 for Men Bar 80g

1
    Original price £8.49 each £106.12 per 1kg

Balade en Provence Solid Shampoo Grapeseed & Lavender 80g

0
    Original price £8.49 each £106.12 per 1kg

Balade en Provence Delicate Solid Shampoo 40g

0
    Original price £5.99 each £149.75 per 1kg

KinKind Give me MORE! Shampoo Bar 50g

0
    Original price £12.65 each £253.00 per 1kg

Alter/native By Suma Glycerine-Coconut Shampoo Bar 90g

0
    Original price £8.08 each £89.78 per 1kg

Alter/native By Suma Pink Grapefruit Shampoo Bar 90G

0
    Original price £28.96 each £321.78 per 1kg

Bomb Cosmetics Shampoo Bar - Back To My Roots

0
    Original price £10.99 each £219.80 per 1kg

Bomb Cosmetics Shampoo Bar - Avo Nice Hair Day

0
    Original price £10.99 each £219.80 per 1kg

J.R. Liggett's Jojoba & Peppermint Shampoo Bar 99g

0
    Original price £16.26 each £164.24 per 1kg

J.R. Liggett's Tea Tree & Hemp Oil Shampoo Bar 99g

0
    Original price £16.26 each £164.24 per 1kg

J.R. Liggett's gift pack sampler

1
    Original price £17.99 each £977.72 per 1kg

J.R. Liggett's Virgin Coconut & Argan Shampoo Bar 99g

0
    Original price £16.26 each £164.24 per 1kg

Goats of the Gorge Goats Milk Shampoo Bar Orange 95g

2
    Original price £4.19 each £44.11 per 1kg

Acala Parsley, Kale, Rosemary & Shine Shampoo Bar 80g

0
    Original price £9.99 each £124.88 per 1kg

Acala Camellia, Kokum and Lemon Conditioning Shampoo Bar 80g

0
    Original price £9.99 each £124.88 per 1kg

Goats Milk Shampoo Bar (Tea Tree)

0
    Original price £7.85 each £82.63 per 1kg

Balade en Provence Enriched Solid Shampoo 40g

0
    Original price £5.99 each £149.75 per 1kg

Balade en Provence Invigorating Solid Shampoo for Men 40g

0
    Original price £5.99 each £149.75 per 1kg

Balade en Provence High Shine Solid Shampoo Bar 80g

0
    Original price £8.49 each £106.12 per 1kg

Balade en Provence High Shine Solid Shampoo 40g

0
    Original price £5.99 each £149.75 per 1kg

Balade en Provence Enriched Solid Shampoo Bar 80g

0
    Original price £8.49 each £106.12 per 1kg

Amphora Aromatics Twilight Shampoo Bar 50g

0
    Original price £6.95 each £139.00 per 1kg

Amphora Aromatics Illuminate Blonde Shampoo Bar 50g

0
    Original price £6.95 each £139.00 per 1kg

Paper Plane Bush Shampoo Bar 95g

0
    Original price £6.95 each £73.16 per 1kg

1-30 of 30 products