Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Currently in stock

On promotion

Review rating

Promotions

Head & Shoulders

Head & Shoulders

Head and Shoulders Anti Dandruff Shampoo deeply cleans your hair while keeping it fresh and beautifully moisturised. The advanced Derma&Pure formula effectively fights Itchy Oily and Dry scalp to stop dandruff before it even shows. Head and Shoulders Shampoo and Conditioner is designed to give you beautifully moisturised hair and scalp that is up to 100% flake free (visible flakes with regular use).

35 products found
Items per page 60
Sort by

Head & Shoulders DERMAXPRO Soothe AntiDandruff Shampoo 300ml

4160
Save 1/3 on selected Head & Shoulders
Learn More
    Discounted price £3.99 each   Original price was £5.99 £5.99 £13.30 per 1l

Head & Shoulders Soothing Conditioner 220ml

4160
Save 1/3 on selected Head & Shoulders
Learn More
    Discounted price £3.99 each   Original price was £5.99 £5.99 £18.14 per 1l

Head & Shoulders DERMAXPRO Claudia's Pick Sensitive Care Shampoo 300ml

23
Save 1/3 on selected Head & Shoulders
Learn More
    Discounted price £3.99 each   Original price was £5.99 £5.99 £13.30 per 1l

Head & Shoulders DERMAXPRO Claudia's Pick Sensitive Conditioner 220ml

11
Save 1/3 on selected Head & Shoulders
Learn More
Sorry, Store Pick-up Only
    Discounted price £3.99 each   Original price was £5.99 £5.99 £18.14 per 1l
Available in Stores only

Head & Shoulders DERMAXPRO Moisture Conditioner 220ml

897
Save 1/3 on selected Head & Shoulders
Learn More
    Discounted price £3.99 each   Original price was £5.99 £5.99 £18.14 per 1l

Head & Shoulders DERMAXPRO Moisturiser Scalp Treatment 145ml

300
Save 1/3 on selected Head & Shoulders
Learn More
    Discounted price £6.66 each   Original price was £9.99 £9.99 £45.93 per 1l

Head & Shoulders DERMAXPRO Hydrate Anti Dandruff Shampoo 300ml

1196
Save 1/3 on selected Head & Shoulders
Learn More
    Discounted price £3.99 each   Original price was £5.99 £5.99 £13.30 per 1l

Head & Shoulders DERMAXPRO Soothe Scalp Balm Hair Conditioner 145ml

4160
Save 1/3 on selected Head & Shoulders
Learn More
    Discounted price £6.66 each   Original price was £9.99 £9.99 £45.93 per 1l

Head & Shoulders Classic Clean Shampoo 400ml

Options: + 2 sizes
3521
3 for £10 on selected Head & Shoulders
Learn More
    Original price £4.99 each £12.48 per 1l

Head & Shoulders 2in1 AntiDandruff Shampoo Apple Fresh 330ml

180
3 for £10 on selected Head & Shoulders
Learn More
    Original price £4.99 each £15.12 per 1l

Head&Shoulders Deep Hydration AntiDandruff Shampoo 400ml

1382
3 for £10 on selected Head & Shoulders
Learn More
    Original price £4.99 each £12.48 per 1l

Head & Shoulders Men Ultra Total Anti Dandruff 2in1 250ml

Options: + 2 sizes
186
2 for £5 on selected Head & Shoulders
Learn More
    Original price £2.99 each £11.96 per 1l

Head&Shoulders Anti Dandruff Hair Conditioner Moisture 275ml

61
3 for £10 on selected Head & Shoulders
Learn More
    Original price £4.99 each £18.15 per 1l

Head & Shoulders Smooth 2In1 Shampoo & Conditioner 350 Ml

462
3 for £10 on selected Head & Shoulders
Learn More
    Original price £4.99 each £14.26 per 1l

Head & Shoulders 2in1 Classic Clean Shampoo 250ml

Options: + 2 sizes
3521
2 for £5 on selected Head & Shoulders
Learn More
    Original price £2.99 each £11.96 per 1l

Head & Shoulders Smooth & Silky Anti-Dandruff Shampoo 400Ml

462
3 for £10 on selected Head & Shoulders
Learn More
    Original price £4.99 each £12.48 per 1l

Head & Shoulders Anti Dandruff Shampoo Supreme Color 400ml

2044
3 for £10 on selected Head & Shoulders
Learn More
    Original price £4.99 each £12.48 per 1l

Head & Shoulders Itchy Scalp Shampoo, 400Ml

612
3 for £10 on selected Head & Shoulders
Learn More
    Original price £4.99 each £12.48 per 1l

Head&Shoulders Anti Dandruff Shampoo, Repair Argan Oil 400ml

3168
3 for £10 on selected Head & Shoulders
Learn More
    Original price £4.99 each £12.48 per 1l

Head & Shoulders Classic Clean Anti Dandruff Shampoo 250ml

Options: + 2 sizes
3521
2 for £5 on selected Head & Shoulders
Learn More
    Original price £2.99 each £11.96 per 1l

Head & Shoulders Anti-Dandruff Shampoo Pro-Expert 7, 300ml

1486
Save 1/3 on selected Head & Shoulders
Learn More
    Discounted price £3.99 each   Original price was £5.99 £5.99 £13.30 per 1l

Head&Shoulders Anti Dandruff Supreme Moisture Shampoo 400ml

46
3 for £10 on selected Head & Shoulders
Learn More
    Original price £4.99 each £12.48 per 1l

Head & Shoulders Citrus Fresh Shampoo 400ml

331
3 for £10 on selected Head & Shoulders
Learn More
    Original price £4.99 each £12.48 per 1l

Head & Shoulders Anti Hair Fall Shampoo

971
3 for £10 on selected Head & Shoulders
Learn More
    Original price £4.99 each £12.48 per 1l

Head & Shoulders Anti Dandruff Hair Conditioner Colour 275ml

357
3 for £10 on selected Head & Shoulders
Learn More
    Original price £4.99 each £18.15 per 1l

Head & Shoulders Men Ultra Total 2in1 Shampoo 330ml

Options: + 2 sizes
186
3 for £10 on selected Head & Shoulders
Learn More
    Original price £4.99 each £15.12 per 1l

Head & Shoulders Anti Dandruff Hair Conditioner Repair 275ml

64
3 for £10 on selected Head & Shoulders
Learn More
    Original price £4.99 each £18.15 per 1l

Head & Shoulders Anti-Hair Fall Shampoo 330ml with Caffeine

186
3 for £10 on selected Head & Shoulders
Learn More
    Original price £4.99 each £15.12 per 1l

Head & Shoulders Thick & Strong Anti-Dandruff Shampoo 400Ml

184
3 for £10 on selected Head & Shoulders
Learn More
    Original price £4.99 each £12.48 per 1l

Head & Shoulders Pro Expert Complete Intense Itch Shampoo 300ml

131
Save 1/3 on selected Head & Shoulders
Learn More
    Discounted price £3.99 each   Original price was £5.99 £5.99 £13.30 per 1l

Head & Shoulders Dermaxpro Pure Hydration Shampoo 300Ml

212
Save 1/3 on selected Head & Shoulders
Learn More
    Discounted price £3.99 each   Original price was £5.99 £5.99 £13.30 per 1l

Head & Shoulders Bare Sooth Hydration Shampoo 400ML

1887
Save 1/3 on selected Head & Shoulders
Learn More
    Discounted price £6.66 each   Original price was £9.99 £9.99 £16.65 per 1l

Head & Shoulders 2in1 Classic Clean Shampoo 330ml

Options: + 2 sizes
3521
3 for £10 on selected Head & Shoulders
Learn More
    Original price £4.99 each £15.12 per 1l

Head & Shoulders Anti-Dandruff Shampoo Pro-Expert 7, 300ml

1486
Save 1/3 on selected Head & Shoulders
Learn More
    Discounted price £3.99 each   Original price was £5.99 £5.99 £13.30 per 1l

Head & Shoulders Dermaxpro Pure Scalp Hydrator 145Ml

199
    Original price £9.99 each £68.90 per 1l

1-35 of 35 products