Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Currently in stock

Review rating

Marketplace product

Hair type

Concern

Product format

Finish

Key ingredient

Age

Oil free

Scalp Treatments

16 products found
Items per page 60
Sort by

Regrow Mens Hair Tonic Thicker Stronger Hair Thinning Scalp 100ml

0
    Original price £28.40 each £284.00 per 1l

Dermz HairLXR Serum 150ml

6
    Original price £29.00 each £193.33 per 1l

Grow Gorgeous Original Growth Hair Serum 60ml

0
    Discounted price £22.33 each   Original price was £30.00 £30.00 £372.17 per 1l

Aromatica Tea Tree Purifying Tonic (100ml)

0
    Original price £15.20 each £152.00 per 1l

Lador Perfect Hair Fill Up Ampoule Treatment (150ml)

0
    Original price £22.50 each £150.00 per 1l

Lador Wonder Full Hair Serum (100ml)

0
    Original price £20.50 each £205.00 per 1l

Moller Activating Scalp Serum 100ml

0
    Original price £22.41 each £224.10 per 1l

anillO Lime Sunday Refresh Hair Vinegar (200ml)

0
    Original price £20.00 each £100.00 per 1l

CLARA Prep & Shine Divine Shine Serum 50 ml

0
    Original price £18.00 each £360.00 per 1l

anillO Dark Beer Biome Scalp Foam Ampoule (95ml)

0
    Original price £26.00 each £273.68 per 1l

anilO Black Tea Nourishing Scalp Treatment (150ml)

0
    Original price £20.00 each £133.33 per 1l

Regrow Womens Hair Tonic Healthy Fuller Hair Scalp Vitality 100ml

0
    Original price £28.40 each £284.00 per 1l

Aromatica Rosemary Scalp Scaling Trial Kit

0
    Original price £26.00 each £26.00 each

NINELESS Root-Biome Caffeine Scalp Ampoule 20ml

0
    Original price £18.00 each £900.00 per 1l

Wella Professionals Ultimate Repair Night Serum 30ml

30
    Original price £25.99 each £866.33 per 1l

Mokann Trichological Hair Growth Scalp Serum - ROSEMARY & MINT 90ml

0
    Original price £31.99 each £355.44 per 1l

1-16 of 16 products