Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Currently in stock

On promotion

Review rating

Marketplace product

Oil free

Paraben free

Hair Detangler

Hair Detangler

Hair Detangler
8 products found
Items per page 60
Sort by

Bed Head Knot This Time Detangler Spray 228Ml

0
Members Only! Save 1/3 on selected Bedhead
Learn More
  £7.99   Original price £12.00 each £52.63 per 1l
Member Price     £7.99 £35.05 per 1l
 

Aussie Curls Detangling Leave-In Lotion 235Ml

6
3 for 2 on selected Aussie
Learn More
    Original price £9.99 each £42.51 per 1l

Got2b Curlz Moisturising Detangler

157
2 for £9 on selected Got2b
Learn More
    Original price £5.50 each £27.50 per 1l

Clean Curls: Detangling Water & Curl Refresher, 150Ml

0
    Original price £7.99 each £53.27 per 1l

Aunt Jackie's Knot On My Watch Instant Detangler 355ml

12
    Original price £9.99 each £28.14 per 1l

EBIN Hair Spray 5 Second Detangler Brazilian Hair 59.2 ml

0
    Original price £4.90 each £82.77 per 1l

Cantu Shea Butter for Natural Hair Coil Calm Detangler 237ml

103
    Original price £7.49 each £31.60 per 1l

Noughty To The Rescue Leave-In Detangling Spray 150Ml

0
1/2 price on selected Noughty
Learn More
    Discounted price £4.49 each   Original price was £8.99 £8.99 £29.93 per 1l