Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Colour

Currently in stock

Vegan

On promotion

Review rating

Marketplace product

Promotions

Root Touch up

66 products found
Items per page 60
Sort by

Color Wow Root Cover Up Dark Blonde 2.1g

1
    Discounted price £19.26 each   Original price was £30.00 £30.00 £9171.43 per 1kg

Hair Genetics Root Cover Up Black 6g

0
    Discounted price £14.99 each   Original price was £15.99 £15.99 £2498.33 per 1kg

Hair Genetics Root Cover Up Medium Brown 6g

0
    Discounted price £14.99 each   Original price was £15.99 £15.99 £2498.33 per 1kg

Color Wow Root Cover Up Red 2.1g

1
    Original price £32.74 each £15590.48 per 1kg

Color Wow Root Cover Up Black 2.1g

1
    Original price £30.00 each £14285.71 per 1kg

Herbatint Temporary Hair Touch Up Light Chestnut

0
    Original price £12.05 each £1205.00 per 1l