Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Currently in stock

Review rating

Marketplace product

Hair type

Paraben free

Product format

Cruelty free

Key ingredient

Novex

Novex

Novex
79 products found
Items per page 60
Sort by

Novex My Curls Shampoo 300ml

0
    Original price £6.99 each £23.30 per 1l

Novex My Curls My Style Conditioner

0
    Original price £8.55 each £28.50 per 1l

Novex Cool Blonde Purple Shampoo

0
    Original price £12.20 each £40.67 per 1l

Novex Blindagem Salon Leave In Treatment

0
    Original price £6.99 each £34.95 per 1kg

Novex My Curls Regular Leave In Conditioner

1
    Original price £10.30 each £20.60 per 1kg

Novex My Curls Hair Butter 500g

0
    Original price £7.99 each £15.98 per 1kg

Novex My Curls Regular Leave-In Conditioner 500ml

1
    Original price £7.99 each £15.98 per 1kg

Novex Brazilian Keratin Max Liquid Treatment 250ml

0
    Original price £7.50 each £30.00 per 1l

Novex Brazilian Keratin Shampoo 300ml

0
    Original price £6.99 each £23.30 per 1l

Novex Brazilian Keratin Hair Mask 400g

0
    Original price £6.99 each £17.48 per 1kg

Novex My Curls Mask Conditioner 400g

0
    Original price £6.99 each £17.48 per 1kg

Novex My Curls Soft Leave-In Conditioner 500ml

0
    Original price £7.99 each £15.98 per 1kg

Novex Nutri Salon Solutions Hydration Booster Hair Mask

0
    Original price £14.35 each £14.35 per 1kg

Novex Coconut Oil Deep Hair Mask

0
    Original price £4.65 each £46.50 per 1kg

Novex My Liss Movie Star Conditioner

0
    Original price £9.00 each £30.00 per 1l

Novex Blindagem Dr Hemp Heat Protector Leave In Cream

0
    Original price £8.35 each £83.50 per 1l

Novex Power Max Leave In Conditioner With Hyaluronic Acid

0
    Original price £8.40 each £28.00 per 1l

Novex Power Max Hair Mask With Hyaluronic Acid

0
    Original price £13.25 each £13.25 per 1kg

Novex Nutri Salon Therapy Hydration Deep Hair Mask

0
    Original price £15.40 each £15.40 per 1kg

Novex Argan Oil Hair Care Conditioner

0
    Original price £8.55 each £28.50 per 1l

Novex Doctor Castor Conditioner

0
    Original price £8.40 each £28.00 per 1l

Novex Coconut Oil Conditioner

0
    Original price £10.60 each £35.33 per 1l

Novex Power Length Conditioner For Strong And Long Hair

0
    Original price £7.95 each £26.50 per 1l

Novex Nutri Salon Anti Frizz Shampoo

0
    Original price £8.10 each £40.50 per 1l

Novex Argan Oil Conditioner

0
    Original price £10.55 each £35.17 per 1l

Novex The Powerful Charcoal Conditioner

0
    Original price £9.00 each £30.00 per 1l

Novex Blindagem Dr Hemp Heat Protector Leave In Cream

0
    Original price £11.75 each £49.58 per 1l

Novex Doctor Castor Shampoo

0
    Original price £8.40 each £28.00 per 1l

Novex Pra Bombar Cafe Conditioner

0
    Original price £8.60 each £43.00 per 1l

Novex My Curls Mystic Black Conditioner

0
    Original price £6.70 each £22.33 per 1l

Novex Nutri Salon Anti Frizz Conditioner

0
    Original price £7.45 each £37.25 per 1l

Novex Afro Hair Style Conditioner

0
    Original price £7.75 each £25.83 per 1l

Novex My Curls Bouncy Curls Wavy Hair Conditioner

0
    Original price £6.85 each £22.83 per 1l

Novex Super Aloe Vera Conditioner

0
    Original price £9.00 each £30.00 per 1l

Novex Super Hair Food Cocoa Plus Almond Leave In Conditioner

0
    Original price £7.10 each £23.67 per 1l

Novex Mystic Black Shampoo

0
    Original price £7.35 each £24.50 per 1l

Novex Coconut Oil Conditioner Infused With Coconut Oil

0
    Original price £7.35 each £24.50 per 1l

Novex Power Max Conditioner With Hyaluronic Acid

0
    Original price £7.95 each £26.50 per 1l

Novex Super Hair Food Cocoa Plus Almond Conditioner

0
    Original price £9.00 each £30.00 per 1l

Novex My Curls Hair Jelly Lightweight Texture Defining Gel

0
    Original price £8.99 each £17.98 per 1kg

Novex Avocado Oil Conditioner

0
    Original price £8.60 each £28.67 per 1l

Novex Collagen Infusion Collagen Recharge

0
    Original price £6.60 each £82.50 per 1kg

Novex My Curls Movie Star Conditioner

0
    Original price £7.75 each £25.83 per 1l

Novex Nutri Salon Therapy Nutrition Deep Hair Mask

0
    Original price £15.40 each £15.40 per 1kg

Novex My Curls Conditioner

0
    Original price £6.99 each £23.30 per 1l

Novex Doctor Hemp Relaxing Conditioner

0
    Original price £10.50 each £21.00 per 1l

Novex Brazilian Keratin Liquid Keratin Reconstructer

0
    Original price £8.65 each £34.60 per 1l

Novex My Curls Mystic Black Oil Recharge

0
    Original price £7.05 each £88.12 per 1kg

Novex My Little Curls Hair Styling Jelly

0
    Original price £11.55 each £23.10 per 1kg

Novex The Powerful Charcoal Shampoo

0
    Original price £9.00 each £30.00 per 1l

Novex Protection For Men 3 In 1 Shampoo

0
    Original price £8.15 each £27.17 per 1l

Novex Super Aloe Vera Hair Defining Gel

0
    Original price £7.05 each £23.50 per 1l

Novex Collagen Infusion Shampoo

0
    Original price £7.75 each £25.83 per 1l

Novex Afro Hair Style Shampoo

0
    Original price £6.70 each £22.33 per 1l

Novex Olive Oil Conditioner

0
    Original price £10.55 each £35.17 per 1l

Novex Nutri Capillary Schedule Mask HNR Nutrition

0
    Original price £5.90 each £59.00 per 1kg

Novex My Curls Bouncy Curls Curly Hair Conditioner

0
    Original price £8.35 each £27.83 per 1l

Novex Doctor Hemp Calm Down Hair Mask

0
    Original price £9.95 each £19.90 per 1kg

Novex Bamboo Sprout Strength And Thickening Shampoo

0
    Original price £6.55 each £21.83 per 1l

Novex Nutri Salon Therapy Hydration Deep Mask HNR

0
    Original price £5.90 each £59.00 per 1kg