We're sorry but this product is no longer available online
R.E.M. by Ariana Grande Eau De Parfum 50ml
    Original price £4.99 each £99.80 per 1l
Size: 50ML (£4.99)
30ML £4.99 £166.33 per 1l
50ML £4.99 £99.80 per 1l
100ML £45.05 £450.50 per 1l Save £7.95
We're sorry but this product is no longer available online
R.E.M. by Ariana Grande Eau De Parfum 50mlR.E.M. by Ariana Grande Eau De Parfum 50mlR.E.M. by Ariana Grande Eau De Parfum 50mlR.E.M. by Ariana Grande Eau De Parfum 50mlR.E.M. by Ariana Grande Eau De Parfum 50mlR.E.M. by Ariana Grande Eau De Parfum 50mlR.E.M. by Ariana Grande Eau De Parfum 50ml

Collect from store

Search for a Store

Home Delivery Information

Delivery Options & Info

Product Information

Dream. Envision. Escape. Introducing R.E.M., the dreamy fragrance by ARIANA GRANDE. The fragrance for expanding the outer limits of your universe. An intergalactic dream of femininity and power, R.E.M. draws you in with a cosmic blend of Juicy Fig and Warm Salted Caramel. Lavender essence takes you to dreamy new heights, while sparkling Pear Blossom explodes like a supernova in the night sky. Intoxicating Musk wrapped with Sandalwood creates the perfect ending to your unforgettable journey.

Top Notes: Quince
Fig
Salted Caramel
Heart Notes: Pear Blossom
Lavender
Blossom
Base Notes: Tonka Bean
White Musk
Sandalwood

Product code: 798970

EAN: 0812256025474

Our customers say

AI Summary

Reviewers overwhelmingly like the fragrance's warm, caramel-forward gourmand character with strong longevity and frequent compliments. Many consider it slightly unisex and good value. A small number find it overly simple or similar to a room spray.

  • genai.genai.review.summary.pro Long lasting performance
  • genai.genai.review.summary.pro Warm caramel accord
  • genai.genai.review.summary.pro Compliment‑getting scent
  • genai.genai.review.summary.con Some find the aroma simple or room‑spray like
  • genai.genai.review.summary.con Occasional missing gift bag reported