Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme Eau de Toilette 75ml

-40%
    £592.00 per 1l

Offer

Save on selected Fragrance
Learn More
Size: 75ML (£44.40)
40ML £25.65 £641.25 per 1l Save £31.35
75ML £44.40 £592.00 per 1l Save £29.60
125ML £7.50 £60.00 per 1l
We're sorry but this product is no longer available online
Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme Eau de Toilette 75ml

Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme Eau de Toilette 75ml

-40%
    £592.00 per 1l

Offer

Save on selected Fragrance
Learn More
Size: 75ML (£44.40)
40ML £25.65 £641.25 per 1l Save £31.35
75ML £44.40 £592.00 per 1l Save £29.60
125ML £7.50 £60.00 per 1l
We're sorry but this product is no longer available online

Collect from store

Search for a Store

Home Delivery Information

Delivery Options & Info

Product Information

A fresh, vibrant and elegant Eau de Toilette.

A timeless fragrance with a very masculine signature.

When the vibrating freshness of Yuzu meets Sandalwood.

Rectangle

Flammable
BEAUTE PRESTIGE INTERNATIONAL
56/A, RUE DU FAUBOURG SAINTHONORE
75008 PARIS
https://corp.shiseido.com/en/scp/inquiry/mail/form.php

Woody Spicy Citrus, Yuzu, Cinnamon, Nutmeg, Santal Wood

Product code: 363861

EAN: 3423470311358

Our customers say

AI Summary

Popular men's aftershave praised for its pleasant, long‑lasting scent and good value; most buyers call it a go‑to fragrance that attracts compliments, though a minority report weak longevity in a specific purchase.

  • genai.genai.review.summary.pro Pleasant scent
  • genai.genai.review.summary.pro Long lasting fragrance
  • genai.genai.review.summary.pro Good value
  • genai.genai.review.summary.con Weak longevity