Giorgio Armani Code Parfum Eau de Parfum 50ml

-25%
    Discounted price £76.50 each   Original price was £102.00 £102.00 £1530.00 per 1l
Online Only! 25% off Fragrance
Learn More
Size: 50ML (£76.50)
50ML £76.50 £1530.00 per 1l Save £25.50
125ML £110.25 £882.00 per 1l Save £36.75
150ML £7.50 £50.00 per 1l
We're sorry but this product is no longer available online
Giorgio Armani Code Parfum Eau de Parfum 50mlGiorgio Armani Code Parfum Eau de Parfum 50mlGiorgio Armani Code Parfum Eau de Parfum 50mlGiorgio Armani Code Parfum Eau de Parfum 50mlGiorgio Armani Code Parfum Eau de Parfum 50ml

Giorgio Armani Code Parfum Eau de Parfum 50ml

-25%
    Discounted price £76.50 each   Original price was £102.00 £102.00 £1530.00 per 1l
Online Only! 25% off Fragrance
Learn More
Size: 50ML (£76.50)
50ML £76.50 £1530.00 per 1l Save £25.50
125ML £110.25 £882.00 per 1l Save £36.75
150ML £7.50 £50.00 per 1l
We're sorry but this product is no longer available online

Collect from store

Search for a Store

Home Delivery Information

Delivery Options & Info

Product Information

Discover the new intense facet of the iconic Armani Code franchise with Armani Code PARFUM. Strong yet sensitive, this new sc ent reinvents the olfactory signature of the original fragrance, now infused with a new aromatic facet. Armani Code Parfum is designed to last, with a 150ml refill fo rmat which can renew any of the other sizes. A fragrance for the future.

Product code: 823340

EAN: 3614273605069

Our customers say

AI Summary

Customers praise this woody‑citrus parfum for its masculine, seductive character, strong sillage and frequent 'compliment getter' qualities. Many users convert from samples to full bottles due to enjoyment of the scent. However, longevity reports are mixed—some find it long lasting while others expect more endurance. A few customers report perceived formula variation between batches.

  • genai.genai.review.summary.pro Long lasting scent
  • genai.genai.review.summary.pro Woody citrus balance
  • genai.genai.review.summary.pro Masculine character
  • genai.genai.review.summary.con Inconsistent longevity
  • genai.genai.review.summary.con Formula variation perceived