Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Colour

Currently in stock

Skin type

Review rating

Paraben free

Marketplace product

Cruelty free

Product format

Fragrance scent

Oil free

Recyclable Packaging

Fenjal

Fenjal

Fenjal
22 products found
Items per page 60
Sort by

Fenjal Classic Creme Bath Oil 200ml

2
    Original price £14.99 each £74.95 per 1l

Fenjal Classic Shower Mousse 200ml

0
    Original price £9.15 each £45.75 per 1l

Fenjal Classic Hand Crème 75ml

0
    Original price £5.95 each £79.33 per 1l

Fenjal Sensitive Shower Oil 225ml

0
    Original price £6.95 each £30.89 per 1l

Fenjal Intensive Hand Cream 75ml

0
    Original price £5.95 each £79.33 per 1l

Fenjal Classic Body Spray 75ml

1
    Original price £5.50 each £73.33 per 1l

Fenjal Sensitive Cream Soap 100g

0
    Original price £4.30 each £43.00 per 1kg

Fenjal Intensive Oil & Care Foam Bath 200ml

0
    Original price £14.99 each £74.95 per 1l

Fenjal Classic Body lotion 200ml

0
    Original price £7.95 each £39.75 per 1l

Fenjal Classic Deo Roll-on 50ml

3
    Original price £4.99 each £99.80 per 1l

Fenjal Intensive Body Milk 200ml

0
    Original price £7.95 each £39.75 per 1l

Fenjal Classic Bath Bubbles 200ml

1
    Original price £7.95 each £39.75 per 1l

Fenjal Intensive Shower Cream 200ml

1
    Original price £5.50 each £27.50 per 1l

Fenjal Intensive Shower Oil 225ml

0
    Original price £6.95 each £30.89 per 1l

Fenjal Sensitive Shower Cream 200ml

0
    Original price £5.50 each £27.50 per 1l

Fenjal Intensive Body Oil 145ml

0
    Original price £10.99 each £75.79 per 1l

Fenjal Sensitive Body Lotion 200ml

0
    Original price £7.95 each £39.75 per 1l

Fenjal Body Wash Vitality 200ml

0
    Original price £5.50 each £27.50 per 1l

Fenjal Classic Bath & Body Bundle|Bath Oil+Body Wash+Lotion

1
    Original price £23.94 each £23.94 each

Fenjal Sensitive Body Oil 145ml

0
    Original price £10.99 each £75.79 per 1l

Fenjal Classic Foam Soap 250ml

1
    Original price £4.99 each £19.96 per 1l

Fenjal Classic Crème Soap 100g

0
    Original price £4.30 each £43.00 per 1kg

1-22 of 22 products