Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Currently in stock

Bundles category

On promotion

Review rating

Natural

Oil free

Paraben free

Range name

Cantu

Shop by Category
Shop by Range

Cantu

WE CARE FOR EVERY CURL We're Cantu Beauty, number one textured haircare brand in the UK*. We believe quality hair care should be affordable & accessible, so we made it our mission to provide families with more of what their curly, coily & wavy hair needs: increased moisture, the right accessories and styling options.

49 products found
Items per page 60
Sort by

Cantu For Kids Conditioning Detangler 177ml

12
    Original price £5.49 each £31.02 per 1l

Cantu Shea Butter Natural Hair Cleansing Cream Shampoo 709ml

67
    Original price £12.49 each £17.62 per 1l

Cantu Shea Butter Natural Hair Extra Hold Edge Stay Gel 64g

87
    Original price £6.99 each £109.22 per 1kg

Cantu Ultra Moisture Nourishing Hair Oil with Batana Oil 95ml

8
Members Only! Save 20% on selected Cantu
Learn More
  £7.99   Original price £9.99 each £105.16 per 1l
Member Price     £7.99 £84.11 per 1l
 

Cantu Shea Butter Leave-In Conditioning Repair Cream 453g

50
    Original price £7.49 each £16.53 per 1kg

Cantu Natural Hair Moisturizing Curl Activator Cream 355ml

90
    Original price £8.49 each £23.92 per 1l

Cantu Guava Scalp Relief Shampoo 400Ml

61
    Original price £8.99 each £22.48 per 1l

Cantu Care For Kids Tear Free Nourishing Shampoo 237ml

72
    Original price £5.49 each £23.16 per 1l

Cantu Shea Butter Hydrating Cream Conditioner 400ml

24
    Original price £6.99 each £17.48 per 1l

Cantu Care For Kids Nourishing Conditioner 237ml

69
    Original price £5.49 each £23.16 per 1l

Cantu Ultra Moisture Nourishing Mask with Batana Oil 283G

23
Members Only! Save 20% on selected Cantu
Learn More
  £7.19   Original price £8.99 each £31.77 per 1kg
Member Price     £7.19 £25.41 per 1kg
 

Cantu Guava Scalp Relief Conditioner 400Ml

56
    Original price £8.99 each £22.48 per 1l

Cantu Shea Butter Natural Hair Cleansing Cream Shampoo

26
    Original price £6.99 each £17.48 per 1l

Cantu Shea Butter Hydrating Cream Conditioner 709g

97
    Original price £12.49 each £17.62 per 1l

Cantu Shea Butter Natural Hair Coconut Curling Cream 340g

55
    Original price £8.49 each £24.97 per 1kg

Cantu Weightless Smooth + Curl Cream 295ml

49
    Original price £8.99 each £30.47 per 1l

Cantu Shea Butter Hydrating Leave-In Conditioning Mist 237ml

95
    Original price £5.99 each £25.27 per 1l

Cantu Curl Definer Hair Brush

13
    Original price £12.00 each £12.00 each

Cantu Natural Hair Wave Whip Curling Mousse 248ml

108
    Original price £7.49 each £30.20 per 1l

Cantu Ultra Moisture Nourishing Shampoo with Batana Oil 384ml

46
Members Only! Save 20% on selected Cantu
Learn More
  £7.19   Original price £8.99 each £23.41 per 1l
Member Price     £7.19 £18.73 per 1l
 

Cantu Weightless Smooth + Hold Gel 295ml

43
    Original price £7.99 each £27.08 per 1l

Cantu Weightless Smoothing Conditioner 400ml

51
    Original price £8.49 each £21.23 per 1l

Cantu Ultra Moisture Nourishing Leave-In with Batana Oil 236ml

37
Members Only! Save 20% on selected Cantu
Learn More
  £7.59   Original price £9.49 each £40.21 per 1l
Member Price     £7.59 £32.17 per 1l
 

Cantu Weightless Smoothing Shampoo 400ml

41
    Original price £8.49 each £21.23 per 1l

Cantu Sturdy Detangle Comb

6
    Original price £4.50 each £4.50 each

Cantu Shea Butter Hair Strengthening Styling Gel 524g

10
    Original price £7.99 each £15.25 per 1kg

Cantu Smooth Thick Hair Paddle Brush

28
    Original price £10.00 each £10.00 each

Cantu Comeback Curl Next Day Curl Revitaliser 355ml

348
    Original price £8.49 each £23.92 per 1l

Cantu Avocado Sulfate Free Cream Conditioner 400ml

2
    Original price £7.19 each £17.98 per 1l

Cantu Ultra Moisture Nourishing Curl Cream with Batana Oil 283G

21
Members Only! Save 20% on selected Cantu
Learn More
  £7.59   Original price £9.49 each £33.53 per 1kg
Member Price     £7.59 £26.82 per 1kg
 

Cantu Updo Natural Bristle Brush

7
    Original price £7.50 each £7.50 each

Cantu Flexible Detangle Brush

2
    Original price £9.00 each £9.00 each

Cantu for Kids Curling Cream 227g

9
    Original price £5.49 each £24.19 per 1kg

Cantu Shea Butter Natural Hair Define & Shine Custard 340g

152
    Original price £6.19 each £18.21 per 1kg

Cantu Shea Butter Thermal Shield Heat Protectant 151ml

20
    Original price £8.49 each £56.23 per 1l

Cantu Weightless Daily Leave-In Cream 236ml

75
    Original price £8.99 each £38.09 per 1l

Cantu Shea Butter Natural Hair Coconut Curling Cream 709g

58
    Original price £15.99 each £22.55 per 1kg

Cantu Avocado Sulfate Free Shampoo 400ml

3
    Original price £7.19 each £17.98 per 1l

Cantu Satin Bonnet Classic

8
    Original price £9.00 each £9.00 each

Cantu Avocado Curling Cream 340g

6
    Original price £8.99 each £26.44 per 1kg

Cantu Avocado Leave-in Conditioning Cream 304g

8
    Original price £7.99 each £23.50 per 1kg

Cantu Smooth Thick Hair Edge Brush

3
    Original price £9.00 each £9.00 each

Cantu Shea Butter Deep Treatment Hair Masque 50g

4
    Original price £2.99 each £8.79 per 1kg

Cantu Microfiber Drying Cap

1
    Original price £10.00 each £10.00 each

Cantu Style Carbon Fibre Combs

4
    Original price £7.50 each £3.75 each

Cantu Avocado Curl Activator Cream 355ml

10
    Original price £8.19 each £23.07 per 1l

Cantu Avocado Hydrating Style Mousse 248ml

34
    Original price £9.00 each £36.29 per 1l

Cantu Shea Butter for Natural Hair Coil Calm Detangler 237ml

103
    Original price £7.49 each £31.60 per 1l

Cantu Wash Day Bundle

    Original price £28.96 each

1-49 of 49 products