Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Currently in stock

On promotion

Review rating

Promotions

Range name

Cantu Ultra Moisture

5 products found
Items per page 60
Sort by

Cantu Ultra Moisture Nourishing Hair Oil with Batana Oil 95ml

8
Members Only! Save 20% on selected Cantu
Learn More
  £7.99   Original price £9.99 each £105.16 per 1l
Member Price     £7.99 £84.11 per 1l
 

Cantu Ultra Moisture Nourishing Shampoo with Batana Oil 384ml

46
Members Only! Save 20% on selected Cantu
Learn More
  £7.19   Original price £8.99 each £23.41 per 1l
Member Price     £7.19 £18.73 per 1l
 

Cantu Ultra Moisture Nourishing Mask with Batana Oil 283G

23
Members Only! Save 20% on selected Cantu
Learn More
  £7.19   Original price £8.99 each £31.77 per 1kg
Member Price     £7.19 £25.41 per 1kg
 

Cantu Ultra Moisture Nourishing Leave-In with Batana Oil 236ml

37
Members Only! Save 20% on selected Cantu
Learn More
  £7.59   Original price £9.49 each £40.21 per 1l
Member Price     £7.59 £32.17 per 1l
 

Cantu Ultra Moisture Nourishing Curl Cream with Batana Oil 283G

21
Members Only! Save 20% on selected Cantu
Learn More
  £7.59   Original price £9.49 each £33.53 per 1kg
Member Price     £7.59 £26.82 per 1kg