Filter products

Product type

Brand

Refine by price

Colour

Currently in stock

Organic

Vegan

On promotion

Review rating

Marketplace product

Promotions

Paraben free

Oil free

Allergen free

Permanent Hair Dye

467 products found
Items per page 60
Sort by

Garnier GOOD Permanent Hair Dye Blazing Sunrise 4.61

+10
2176
    Original price £12.99 each £12.99 each

L'Oreal Paris Excellence Crème 4 Brown

+18
3294
2 for £14.50 on selected L'Oréal Paris Excellence Créme
Learn More
    Original price £12.99 each £12.99 each

L'Oreal Paris Preference Vivids (Colorista) Hair Dye Cherry Red 5.66

+5
637
2 for £13 on selected L'Oréal Paris Preference Vivids
Learn More
    Original price £9.99 each £9.99 each

L'Oréal Paris Excellence Universal Nudes Reds 4UR Dark Red

+13
3294
2 for £15 on selected L'Oréal Paris Excellence Créme Universal Nudes
Learn More
    Original price £12.99 each £48.47 per 1kg

Just for Men Beard Gel Medium Brown M35

102
    Original price £8.99 each £8.99 each

Clairol Colour Strong Permanent Hair Dye 5.0 Medium Brown

+7
477
2 for £16 on selected Clairol
Learn More
    Original price £11.99 each £60.25 per 1l

Clairol Nice'N Easy Crème Permanent Hair Dye 5M Medium Mahogany Brown

+32
26623
2 for £12 on selected Nice'n Easy
Learn More
    Original price £7.99 each £7.99 each

Colour Freedom Permanent Hair Colour. 12.7 Arctic Blonde.

2
    Original price £8.99 each £48.59 per 1l

L'Oréal Paris Preference 4.013 Refined Brown

+14
1609
2 for £16 on selected L'Oréal Paris Preference
Learn More
    Original price £12.99 each £12.99 each

Clairol Nice'N Easy Crème Permanent Hair Dye 8C Medium Cool Blonde

+32
26623
2 for £12 on selected Nice'n Easy
Learn More
    Original price £7.99 each £7.99 each

Schwarzkopf LIVE U71 Metallic Silver Permanent Hair Dye

+11
3246
2 for £13 on selected LIVE
Learn More
    Original price £8.99 each £8.99 each

Schwarzkopf Oleo Intense 10-50 Light Ash Blonde Hair Dye

+6
649
Only! £5.50 on selected Schwarzkopf
Learn More
    Discounted price £5.50 each   Original price was £7.99 £7.99 £5.50 each

Garnier GOOD Hair Dye 6.35 Spicy Toffee Blonde, 100% Grey Coverage

+10
2176
    Original price £12.99 each £59.86 per 1l

Clairol Nice'N Easy Crème Permanent Hair Dye 8G Medium Golden Blonde

+32
26623
2 for £12 on selected Nice'n Easy
Learn More
    Original price £7.99 each £7.99 each

Garnier GOOD Permanent Hair Dye Chocolate Brown 3.0

+10
2176
    Original price £12.99 each £12.99 each

L'Oreal Paris Preference Cool Blondes 7.1 Iceland Hair Dye

+14
1609
2 for £16 on selected L'Oréal Paris Preference
Learn More
    Original price £12.99 each £12.99 each

Jerome Russell Bblonde Balayage Kit 30 Cream Peroxide 75ml & Sachet

110
2 for £12 on selected Jerome Russell
Learn More
    Original price £8.99 each £8.99 each

Garnier GOOD Permanent Hair Dye Blackberry Brown 3.12

+10
2176
    Original price £12.99 each £12.99 each

Schwarzkopf Hair Gloss Light Brown 150ml

576
Only! £5.50 on selected Schwarzkopf
Learn More
    Discounted price £5.50 each   Original price was £7.99 £7.99 £5.50 each

Clairol Nice'N Easy Crème Permanent Hair Dye 7CB Dark Beige Blonde

+32
26623
2 for £12 on selected Nice'n Easy
Learn More
    Original price £7.99 each £7.99 each

L'Oréal Paris Excellence Age Perfect Nudes 8.13 Beige Blonde

+13
3294
2 for £15 on selected L'Oréal Paris Excellence Créme Universal Nudes
Learn More
    Original price £12.99 each £48.47 per 1kg

Clairol Nice'n Easy Pure Brunettes Permanent Hair Dye Latte Brown

38926
2 for £13 on selected Nice'n Easy
Learn More
    Original price £9.49 each £47.69 per 1l

Schwarzkopf Creme Supreme 6-88 Intense Red Hair Dye

+7
587
2 for £16 on selected Schwarzkopf
Learn More
    Original price £11.99 each £11.99 each

Clairol Nice'N Easy Crème Permanent Hair Dye SB2 Light Summer Blonde

+32
26623
2 for £12 on selected Nice'n Easy
Learn More
    Original price £7.99 each £7.99 each

Bleach London Champagne Toner Kit

93
    Original price £9.99 each £9.99 each

Clairol Nice'N Easy Crème Permanent Hair Dye 6 Light Brown

+32
26623
2 for £12 on selected Nice'n Easy
Learn More
    Original price £7.99 each £7.99 each

L'Oréal Paris Excellence Universal Nudes Reds 8UR Copper

+13
3294
2 for £15 on selected L'Oréal Paris Excellence Créme Universal Nudes
Learn More
    Original price £12.99 each £12.99 each

Garnier Olia B+++ Maximum Bleach Blonde

+17
2277
2 for £15 on selected Garnier Olia
Learn More
    Original price £9.99 each £9.99 each

L'Oréal Paris Excellence Universal Nudes Reds 5UR Red

+13
3294
2 for £15 on selected L'Oréal Paris Excellence Créme Universal Nudes
Learn More
    Original price £12.99 each £12.99 each

L'Oréal Paris Preference 7.0 Blonde

+14
1609
2 for £16 on selected L'Oréal Paris Preference
Learn More
    Original price £12.99 each £12.99 each

Clairol Nice'N Easy Crème Permanent Hair Dye 6W Light Mocha Brown

+32
26623
2 for £12 on selected Nice'n Easy
Learn More
    Original price £7.99 each £7.99 each

Superdrug Pick & Mix Semi Permenant Hair Dye Light Pink

16
3 for £10 on selected Pick & Mix
Learn More
    Original price £5.00 each £5.00 each

Clairol Colour Strong Permanent Hair Dye 9.1 Light Ash Blonde

+7
477
2 for £16 on selected Clairol
Learn More
    Original price £11.99 each £60.25 per 1l

Garnier Olia Red Lacquers 725 Vinyl Blush Permanent Hair Dye

+17
2277
2 for £15 on selected Garnier Olia
Learn More
    Original price £9.99 each £9.99 each

Clairol Colour Strong Permanent Hair Dye 5.3 Medium Golden Brown

+7
477
2 for £16 on selected Clairol
Learn More
    Original price £11.99 each £60.25 per 1l

Knight & Wilson Pureplex Revolutionary Cream Bleach

39
    Original price £12.99 each £12.99 each

It's Pure Organic Henna Red 100% Natural Hair Dye 100g

0
    Original price £11.95 each £119.50 per 1kg

Schwarzkopf Creme Supreme 8-0 Natural Blonde Hair Dye

+7
587
2 for £16 on selected Schwarzkopf
Learn More
    Original price £11.99 each £11.99 each

L'Oreal Paris Preference Vivids (Colorista) Hair Dye Smokey Grey 9.11

+5
637
2 for £13 on selected L'Oréal Paris Preference Vivids
Learn More
    Original price £9.99 each £9.99 each

Knight & Wilson Colour F 150ml Ant OR

29
    Original price £8.99 each £8.99 each

Schwarzkopf LIVE B16 Honey Blonde Permanent Hair Dye

+11
3246
2 for £13 on selected LIVE
Learn More
    Original price £8.99 each £8.99 each

Jerome Russell Bblonde Ultra Protect Blonding Kit

1
2 for £12 on selected Jerome Russell
Learn More
    Original price £8.99 each £8.99 each

BioKap Honey Chestnut 5.34 Rapid Hair Dye 135 ml

+11
0
    Original price £14.49 each £107.33 per 1l

Superdrug Performance Root Cover Up Medium Blonde 8.0

0
3 for £11 on selected Superdrug Hair Colourants
Learn More
    Original price £6.00 each £6.00 each

Clairol Nice'n Easy Pure Brunettes Permanent Hair Dye Hazelnut Brown

38926
2 for £13 on selected Nice'n Easy
Learn More
    Original price £9.49 each £47.69 per 1l

Clairol Colour Strong Permanent Hair Dye 8.1 Medium Ash Blonde

+7
477
2 for £16 on selected Clairol
Learn More
    Original price £11.99 each £60.25 per 1l

Clairol Nice'N Easy Crème Permanent Hair Dye 2 Black

+32
26623
2 for £12 on selected Nice'n Easy
Learn More
    Original price £7.99 each £7.99 each

Schwarzkopf Oleo Intense 6-10 Espresso Blonde Hair Dye

+6
649
Only! £5.50 on selected Schwarzkopf
Learn More
    Discounted price £5.50 each   Original price was £7.99 £7.99 £5.50 each

Directions Color Mixing Brush

0
    Original price £3.80 each £3.80 each

Colour Freedom Permanent Hair Colour. M102 Silver Violet.

9
    Original price £8.99 each £48.59 per 1l

Erayba Cool Colour Hair Dye Violet - 100ml

+8
0
    Original price £12.85 each £128.50 per 1l

Erayba Cool Colour Hair Dye White - 100ml

+8
0
    Original price £12.85 each £128.50 per 1l

Erayba Cool Colour Hair Dye Silver - 100ml

+8
0
    Original price £12.85 each £128.50 per 1l

Herbatint Hair Colour Platinum Blonde 10N

0
    Original price £11.95 each £199.17 per 1l

Bigen Permanent Powder Hair Colour

0
    Original price £6.65 each £1108.33 per 1kg

L'Oreal Paris Excellence Crème Universal Nudes 9U Very Light Blonde

+13
3294
2 for £15 on selected L'Oréal Paris Excellence Créme Universal Nudes
Learn More
    Original price £12.99 each £12.99 each

Knight & Wilson PurePlex Blonde Whitening Mask

18
    Original price £9.99 each £9.99 each

L'Oreal Paris Excellence Crème Universal Nudes 1U Black

+13
3294
2 for £15 on selected L'Oréal Paris Excellence Créme Universal Nudes
Learn More
    Original price £12.99 each £12.99 each

Schwarzkopf LIVE L26 Nude Bronde Permanent Hair Dye

+11
3246
2 for £13 on selected LIVE
Learn More
    Original price £8.99 each £8.99 each

Colour Freedom Hair Colour. 10.21 Lightest Extra Ash Blonde

4
Sorry, Store Pick-up Only
    Original price £8.99 each £48.59 per 1l
Available in Stores only