SO? Vanilla Milkshake Body Mist 100ml

-25%
    Discounted price £2.99 each   Original price was £3.99 £3.99 £29.90 per 1l
exclusive

Offer

Now £2.99 on selected So...?
Learn More
Size: 100ML (£2.99)
50ML £1.50 £30.00 per 1l
100ML £2.99 £29.90 per 1l Save £1.00
We're sorry but this product is no longer available online
SO? Vanilla Milkshake Body Mist 100mlSO? Vanilla Milkshake Body Mist 100mlSO? Vanilla Milkshake Body Mist 100mlSO? Vanilla Milkshake Body Mist 100ml

SO? Vanilla Milkshake Body Mist 100ml

-25%
    Discounted price £2.99 each   Original price was £3.99 £3.99 £29.90 per 1l
exclusive

Offer

Now £2.99 on selected So...?
Learn More
Size: 100ML (£2.99)
50ML £1.50 £30.00 per 1l
100ML £2.99 £29.90 per 1l Save £1.00
We're sorry but this product is no longer available online

Collect from store

Search for a Store

Home Delivery Information

Delivery Options & Info

Product Information

A quality body mist fragrance that indulges your senses with each spritz.

So…? Vanilla Milkshake is a beautifully fresh, fun and easy to wear body mist. Gorgeous notes of sweet vanilla are complemented by a playful mix of peach & plum.

The light bottle is perfect to pop into your handbag for an on-the-go fragrance refresh. Pocket-friendly and over 600 sprays, so why not spritz on some more?

Alcohol Denat., Aqua ( Water), Parfum ( Fragrance ), Propylene Glycol, Linalool , CI 19140 ( FD&C Yellow 5 )

Product code: 714150

EAN: 5018389012014

Bottle and pump recyclable

Our customers say

AI Summary

Customers generally like this creamy, sweet vanilla body mist for its gourmand milkshake-like scent, affordable price and convenient size. Most reviewers praise its pleasant gourmand character and value, though a minority note an initial alcohol note and variable longevity. There are also some delivery and seller support problems reported.

  • genai.genai.review.summary.pro Creamy vanilla scent
  • genai.genai.review.summary.pro Affordable price
  • genai.genai.review.summary.pro Handbag-friendly size
  • genai.genai.review.summary.con Alcohol scent on first spray
  • genai.genai.review.summary.con Inconsistent longevity
  • genai.genai.review.summary.con Occasional spray mechanism issues