So...? Miami Vibes Body Mist 200ml

-42%
    Discounted price £3.99 each   Original price was £6.99 £6.99 £19.95 per 1l
exclusive
Now £3.99 on selected So...?
Learn More
Size: 200ML (£3.99)
50ML £0.25 £5.00 per 1l
200ML £3.99 £19.95 per 1l Save £3.00
We're sorry but this product is no longer available online
1/4

So...? Miami Vibes Body Mist 200ml

-42%
    Discounted price £3.99 each   Original price was £6.99 £6.99 £19.95 per 1l
exclusive
Now £3.99 on selected So...?
Learn More
Size: 200ML (£3.99)
50ML £0.25 £5.00 per 1l
200ML £3.99 £19.95 per 1l Save £3.00
We're sorry but this product is no longer available online

Collect from store

Search for a Store

Home Delivery Information

Delivery Options & Info

Product Information

A quality body mist fragrance inspired by the smells of the sun, sand and the ocean.

So…? Miami Vibes body mist evokes memories of peachy sunsets and turquoise blue skies. A perfect holiday beauty essential, its fruity notes of sweet pear and green melon open up the fragrance, before settling into a floral bouquet of apple blossom.

Alcohol Denat, Aqua (water eau), Parfum(Fragrance), Propylene Glycol (propylene glycolique), Hexy Cinnamal, Linalool, Limonene, Coumarin, Citronellol, Geraniol, CI 17200 (D&C Red 33)

Product code: 758552

EAN: 5018389017040

bottle recyclable

Our customers say

AI Summary

Customers like this light, summery body mist for its fresh fruity top notes combined with amber and vanilla, and they appreciate the compact, travel-friendly bottle. Opinions diverge on longevity and value: many find the scent pleasant and holiday-like but feel the fragrance doesn't last long, making some question whether the price matches the small bottle size.

  • genai.genai.review.summary.pro Fresh fruity scent
  • genai.genai.review.summary.pro Amber and vanilla notes
  • genai.genai.review.summary.pro Portable travel size
  • genai.genai.review.summary.con Short longevity